KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   €145   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   €145
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az ST500E Digital Sensor Smoother érzékelővel rendelkezik, amely a Hair Protect üzemmódban elemzi a haj jellegét és a 12 hőmérsékleti fokozat közül automatikusan kiválasztja a Diamond Ceramic simítólapok optimális hőmérsékletét a hajvédelem érdekében. Az ionos funkció semlegesíti a haj elektrosztatikus töltöttségét, ezen túl a hajat fényessé és puhává varázsolja. Digitális kijelzővel rendelkezik.