KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BaByliss

Ár:   45 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   45 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Prémium gőzölős hajvasaló, mely szalonhatást nyújt, minden nap.

Micro Steam gőz funkció: A gőz áramlása azonnali és folyamatos a bekapcsolást követő 10 percben. Az ultrahanggal porlasztott vízpára a forró simítólappal érintkezve azonnal gőzzé alakul, mely védőréteget képez a hajszál köré, így megóvja a haj szerkezetét. A Micro Steam gőz egyenletesebben képes eloszlani a teljes hajon és megfelelő egyensúlyt biztosít a mély hidratálás és a hatékony simítás között. A végeredmény selymesebb és rugalmasabb haj.

• Extra széles, 40 x 100 mm-es simítólap, a maximális hajtömeg formázásához
  • Eltávolítható bontókefe, mely egyenletesen oszlatja el a hajszálakat a simítólapon
  • Diamond Ceramic bevonat: a kerámia óvja a hajat, a gyémánt bevonat pedig hosszú élettartamot biztosít a simítólapnak
  • 15 másodperces, extrém gyors felmelegedési idő
  • 5-féle, digitálisan választható hőmérséklet szint (150/170/190/210/230°C)
  • Ion funkció: meggátolja, hogy szálljon a haj formázás után
  • Simító és göndörítő funkció: a lapok végére húzható hőálló szilikon sapkák segítségével biztonságos fogást érhetünk el. A külső palást 110°C-ra melegszik, így tartós hullámok előállítására kiválóan alkalmas
  • Hőálló alátét, mely egy mozdulattal elegáns táskává alakítható
  • Biztonságot jelentő automatikus kikapcsolás

Fanni0714

2018. április 19.

Imádom! Az ára tényleg borsos de egy jó kedvezményt kifogva is érdemes megfizetni az árát. A hajam nagyon durván göndör de így is napokig bírja ugyanolyan egyenesen amilyenre vasaltam és valóban nem száll a hajam mint az ígérik is. A hullámosítás is egy álom vele. Másodpercek alatt tökéletes hullámokat készít, lazától az extémen hullámosig, attól függően mennyire tekerjük fel. El is felejtettem hogy mindezeket 170 fokon végzem (hagyományos hajvasalókkal minimum 190 fok volt szükséges a rövid ideig tartó egyenességért)! Tartozékként egy hőálló tok, 2 gumis fogóka a végére és egy a tartály töltését segítő eszköz. A gőz funkcióról annyit /amellett, hogy csodálatosan teszi a dolgát/ bőven elég egyszer megtölteni még az én váll alá érő dús hajamhoz is. Csak ajánlani tudom.

Fanni0714
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

TimyeK

2018. április 3.

A hajam kissé hullámos, viszonylag vékony szálú, sokszor feltöltődik és sok égnek álló baba hajjal is rendelkezem. Régóta szemezgettem a gőzölős hajvasalókkal, mert sok helyen olvastam illetve fodrásztól is hallottam, hogy a gőz óvja a hajat, míg a sima vasalás nagyon szárítja. Ezt észre is vettem, ugyanis alacsony hőfokon is hajlamos szálkásodni a vége a sok vasalástól. A Babyliss régebbi készülékéről nagyon sok jó véleményt olvastam és hallottam is. Már majdnem megvettem, amikor a boltban megláttam újdonságként ezt a hajvasalót. Először sokalltam az árát, sokat vívódtam érdemes-e beruházni ennyi pénzt egy hajvasalóra, de csak nem bírtam ki. Pár használat után bebizonyosodott, hogy abszolút megért minden Forintot, mert sokkal szebb eredményt érek el vele, mint a sima készülékemmel. Sokkal egyenesebb, ragyogóbb és puhább a hajam a használata után, mintha sima készüléket használnék, az eredmény pedig egészen tartós. Összességében sokkal egységesebbnek és egészségesebbnek tűnik a hajam, a gőz védi és ápolja, bár a biztonság kedvéért hővédőt használok mellé. Nagyon tetszik, hogy másodpercek alatt felmelegszik a készülék, a vezetőfésűk az oldaláról tetszés szerint levehetőek. Az ion funkció amellett, hogy nem száll a hajam vasalás után még fényesebbé teszi azt. A tartály megtöltéséhez kaptam egy pipettát, illetve volt még hozzá két szilikon záróvég, mert a hajvasaló külseje úgy van kialakítva, hogy göndöríteni is lehessen vele, bár ezt a funkciót még nem próbáltam. Örülök, hogy nem a régebbi változatát vettem, mert ez a króm-fekete letisztult dizájn sokkal jobban tetszik, ráadásul mikroporlasztású, így a látszat ellenére nekem elég egy tartálynyi folyadék egy vasaláshoz. Amióta használom sokan dícsérték a változást, sokan kérdezik mit tettem, hogy ilyen szép lett a hajam :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.