KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zolabori, az összetevőket feltöltötte: pure, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket, valamint szappant.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ribizlizizi

2015. július 17.

Az illatát nem szeretem annyira, a hatását annál jobban :)

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Az illatát nem szeretem annyira, a hatását annál jobban :)

nanija

2015. június 4.

Régóta használjuk, számomra nagyon kellemes az illata. A fiúk bőrét egyáltalán nem irritálja, ár-érték arányban is megfelelő. Szóval nekem bevált, szeretjük nagyon.

nanija
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 4.

lionshare

2015. április 11.

Kiváló, jó összetevőkkel, kíméletességgel, használhatósággal, praktikummal, kiadós mint a többi társa. Bevált nálunk.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Anheszenamon

2015. március 25.

Nagyon jó ár-érték arányú termék. Az elsőt magamnak vettem, azóta a férjem is ezzel tusol. Többször újravásároltuk már. Egyetlen szépséghibája talán az illatanyag, ha valaki érzékeny rá, keressen inkább illatmentes változatot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

senskin

2015. január 25.

Annyira nem kedvenc de, babáknak nagyon jó választás lehet! Érzékeny bőrű felnőtteknek jó választás lehet.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Cicmic

2014. december 7.

A barátnőm mondta, hogy ő már rég ezt használja, nincs benne minden sz@r, mint mondjuk az én ex-kedvenc Dove tusijaimban, fincsi babillata van, és nagyon jó ár-érték arányú. :) Szóval én is beszereztem belőle, és imádtam! ^^ Ettől a babaillattól kész vagyok, annyira finom! Picit híg, de engem ez nem igazán zavar.
Aztán mikor már a flakon vége felé tartottam, bevallom kicsit meguntam, és visszacsábultam egy Dove-ra.
De most újra fogom venni, és többé nem leszek hűtlen! :)

Cicmic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

De most újra fogom venni, és többé nem leszek hűtlen! :)

Matilda

2014. október 24.

Magamnak vettem meg, mert ekcémás a bőröm és sokszor a nyakamon is előjön. Szerencsére nem irritál, finom természetes kamilla illata van, ami még másnap is érezhető a hajamon. Mivel nem felnőtt hajra készült, ezért a 3 napos hajamon kicsit nehezen habzik első körben, de ha duplán mosom, úgy nagyon jól és kíméletesen tisztít. Kicsit sok fogy belőle de legalább nem irritálja az ekcémám és jelenleg nekem ez a legfontosabb szempont. Nem ezt vettem újra miután elfogyott, de valószínű hogy visszatérek hozzá.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Ella

2014. október 1.

Nagyon jó, abszolút megéri az árát, nagy kiszerelés, kíméletes, enyhe illattal, jó nagy habot képez, így a lányok kedvence nálunk. :)

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

judit87

2014. szeptember 24.

Nagyon elégedett vagyok vele én hajsamponnak használom.Gazdaságos kiszerelés, jó ár, szép összetétel.Szoktam bele csepegtetni citrom illóolajat így a zsíros hajamra még jobb.

judit87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

illusia

2014. július 22.

Mini kiszerelésben vettem, nyaraláskor kellett valami ami mindenre jó, és a kiszáradt hajamat, bőrömet nem teszi még jobban tönkre. Nem csalódtam, tényleg jó, biztos hogy veszek belőle nagyobb változatot is.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol