KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Josie, az összetevőket feltöltötte: pure, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Tusfürdők

Panthenollal és E-vitaminnal. Már fürdetés közben hidratál. Egyharmad babatestápoló tartalmának köszönhetően visszaadja a bőr nedvességtartalmát, és a baba bőre puha és bársonyos lesz.

Lunann

2015. február 11.

Azzal kezdeném, hogy a kutyámat fürdetem vele :) Sokszor belehempereg mindenféle koszba és mivel lakásban él velünk nem kérdés, hogy meg kell-e fürdetni eg yilyen sárban hempergőzés után. Az álatorovsunk ajánlásával kezdtük el hazsnálni, mert elmondaása szerint sokkal kíméletesebb a kutya érzékeny bőréhez, amit egyébként sem lehetne sűrűn fürdetni. Hát mi havonta minimum egyszer megfüretjük a kis majmot és amiót aezt használjuk nincs vakarózás. Előtte kutyáknak készített fürdetőt használtunk, de az folyton allergiás reakciót váltott ki nála. 5*

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

csibe0704

2014. december 16.

Szeretjük ezt a fürdetőt. Praktikus a pumpás adagolòja.

csibe0704
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Szeretjük ezt a fürdetőt. Praktikus a pumpás adagolòja.

Kiara

2014. november 11.

Jó termék, én magam használom. egyedül az illata nem tetszik

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Jó termék, én magam használom. egyedül az illata nem tetszik

vargadio

2014. november 10.

Ő volt az abszolút kedvenc, de nem tudom, hova tűnt... Hiányzik.

vargadio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Ő volt az abszolút kedvenc, de nem tudom, hova tűnt... Hiányzik.

kofola

2014. október 10.

Annyira,de annyira hiányzik.

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 10.

Annyira,de annyira hiányzik.

lujzi

2014. szeptember 12.

nagyon szeretjük családilag a babylove fürdetőket. a kisfiamra a kezdetektől ezeket a termékeket használjuk, és lassan mi, felnőttek is áttértünk. ezt a típust éppen azért vettem, mert hármunkra praktikusabbnal tűnt fél liternyit venni, mint a 200 ml-sekkel szórakozni. sajnos azonban ebben a termékben csalódnunk kellett. nagyon fura az állaga, emiatt még akkor is nehezebben lehet eloszlatni, ha többet használunk belőle. így gyorsabban is fogy jóval, szóval nem éri meg jobban, mint a többi babylove fürdető, amelyek viszont jobbnak bizonyultak.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

pure

2014. július 31.

Mivel mentes az SLS/SLES és társaitól, ezért habzása nem túl intenzív, de hamar hozzá lehet szokni. Extrém habzáshoz nagyobb mennyiség szükséges, ebből kifolyólag - egy átlagos, kommersz tusfürdőhöz képest - valóban jobban fogy. Viszont nagyon meg vagyunk vele elégedve. A kamillás Babafürdetőnél valamivel drágább, de jobban hidratál, a bőrt valamivel jobban puhítja és nagyobb koncentrációban sem szárít. Ekcémás bőrömet nem kezdte ki, nem szárította tovább, és valamelyest javította annak ,,tüneteit". Ekcémára - a Babylove Ultra Sensitive Körperlotion termékkel használva - tökéletes, már-már szinte kötelező kategória. Nekem ez a két termék segített.

+1 pont: parabén/SLS/SLES és társaitól mentes
+1 pont: tartalmaz Panthenolt és E-vitamint
+1 pont: ekcémát mérsékli: nem szárít, nem irritál
+1 pont: bőrt puhítja, jól hidratál
+1 pont: pumpás kiszerelés, nagy mennyiség

pure
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

+1 pont: parabén/SLS/SLES és társaitól mentes
+1 pont: tartalmaz Panthenolt és E-vitamint
+1 pont: ekcémát mérsékli: nem szárít, nem irritál
+1 pont: bőrt puhítja, jól hidratál
+1 pont: pumpás kiszerelés, nagy mennyiség

kontrakcio

2014. május 28.

Először tusfürdőnek használtam, annak is jó, csak hát nem nagyon habzik, úgyhogy jó sokat kell belőle használni. De egyébként nincs vele baj, nem szárít, kellemes enyhe illata van. Most viszont folyékony szappannak használom, erre nagyon jól bevált. Nekem nagyon könnyen kiszárad a kezem, az eddig használt folyékony szappanok ezen csak rontottak, ez viszont egyáltalán nem szárít, sokkal jobb vele kezet mosni.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

estokani

2014. május 14.

Sokadik flakont veszem újra. Az illatát imádom, extrafinom nem tolakodó. Használja az egész család. A kiskamasz fiam bőre sokkal szebb mióta ezt használja, extrahiperszárazésérzékeny bőre van. A kiszerelését imádom, csak pumpás tusfürdőt kellene árulni! Egyedüli panasz azért érkezett rá a fiúktól, mert nem habzik. Ők néha vesznek 1-1 pasis tusfürdőt, de én nem vagy hajlandó váltani :D

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Tvylvis

2014. április 26.

Teljesen leszoktam a hagyományos tusfürdőkről. Egyrészt azok, amiben SLS van, iszonyatosan szárítják, irritálják a bőröm, nem győzök vakarózni. Másrészt öt napból legalább négyszer használok testápolót, és bőven elég azoknak az illata. Keresnem kellett tehát valamit, ami tisztálkodásra megfelelő, úgy ráadásul, hogy intim területre is szeretném használni. Nekem ez termék erre tökéletesen bevált. Dörzsikesztyűre nyomok kettőt belőle, az éppen elég a tisztításhoz, a kesztyűvel a radírozás is kész. Intim területen sem csíp, nem irritál. A kiszerelés praktikus, az ára baráti, abszolút bevált. Már többször újravettem.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!