KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. augusztus 22.

Kategória:   Tusfürdők

A babylove bőr- és hajápolási termékek speciálisan az érzékeny bababőr igényeinek megfelelően készülnek. Lágy növényi anyagokból származó összetevőik kíméletesen, bőrirritációk nélkül tisztítják a baba bőrét tetőtől - talpig, tehát fürdéshez és hajmosáshoz egyaránt használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ella

2017. április 24.

Akkor használtuk, amikor picik voltak a lányok. A két kicsi ekcémára hajlamos, így csak áprilistól szeptemberig lehetett őket ezzel fürdetni, mert hidegebb időben bizony szárítja a bőrt és irritál is. Az ára nem vészes.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

puszilva

2017. január 6.

Kb. fél éve ekcémás kezdett lenni a bőröm, erősen hullani kezdett a hajam. Bőrgyógyász megállapította, hogy a bőrömnek egyszerűen elege lett a kemikáliákból....javasolt alternatívát rengeteget, s én magam is keresgéltem a témában, de a jó termékek ára mind borsos....egy barátnőm pici babája ihlette ezt a márka-témekört, és azóta kifejezetten baba termékeket vásárolok, így tértem át ezekre a fürdetőkre is....mindegyik változatát próbáltam már, és én teljesen meg vagyok elégedve velük.

puszilva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

neakardtudnihogyki

2016. augusztus 16.

Elkezdtem bevasarolni fesztivalra mini cuccokbol... Eddig eszembe se jutott baba cuccokat venni a boromre, imadtam a tulzo full pink aranycsillogokkql es extra cseresznye atya ur Isten illatu tusfurdoket a hagyomanyos natur mezes tejes tartositoszer szinezekmentes cuccok mellett felvaltva.. Vegletek embere vagyok:)
Most uj idoszamitas kezdodik nalam.. Eljenek a babylove termekek, eljenek a babaknak kitalalt termekek amik TENYLEG kimelik es apoljak a boruket/borunket...:))

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

realet

(!)
2016. július 28.

Évek óta használom - arcmosásra. Tökéletesen megtisztítja az előzőleg sminklemosóval kezelt bőrt, miközben egyáltalán nem szárít. Inkább megnyugtat és normalizál. Ja, és azóta alig bukkan fel pattanásom (előtte sokat kínlódtam velük).

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

CamomilleRose

2016. május 12.

Többször újravettük már. Nincs benne színezőanyag és tartósítószer, valamint ásványiolaj és paraffinolaj sem. Kisfiam ezzel fürdik, ezzel mosom a haját is. Nem szárítja a bőrét, nem csípi a szemét. Tisztaság illata van. Mi szülők is ezt használjuk tusfürdőnek.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

mucli0525

2016. január 4.

Babàm bőre szereti. Illata pont kellemes, semmi túlzó nincs benne. Gazdaságos.

mucli0525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Babàm bőre szereti. Illata pont kellemes, semmi túlzó nincs benne. Gazdaságos.

Nittuska

2015. augusztus 15.

Ez nálunk is bevált, babám bőre nem pattogott ki, nem volt az az iszonyatosan síkos állagú a testen..
Illata is jó

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Illata is jó

ribizlizizi

2015. július 17.

Annyira szeretem. Samponként használtam évekig, mert nincs benne sodium l. s. Így hamarabb zsírosodott picit a hajam, de kíméletes volt hozzá nagyon, és imádom az illatát.

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

lionshare

2015. április 11.

Nagyon jó, kiadós, kíméletes, praktikus, a család számára megfelelő. A gyereknek hajra is használtam, gond nélkül. De leginkább fürdetőként funkcionál nálunk.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Bajbus

2015. március 18.

Ajándékba kaptuk, így elkezdtem kislányomat ezzel fürdetni, hogy elhasználjuk. Kár volt!! Szegénykém bőrét két hét alatt a mindennapi testápolózás mellett is nagyon kiszárította! Méghogy érzékeny bőrre... Max normálra, de ezek után kuka!

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.