KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi összetevői és aloe vera tartalma bitosítják a bababőr hidratálását. Ideális érzékeny bőrűek számára is. Nem tartalmaz színezőanyagot, tartósítószert és ásványi anyagokat, pH- bőrbarát.

Kiszerelés: 300 ml

malvina

2015. június 19.

Ugyan nem szárít, és ajánlják babáknak, meg érzékeny bőrűeknek, de asztmások/ allergiások biztos nagyon irritálónak fogják érezni a illatát, mint ahogy én is. Bárcsak kimaradt volna a 7. helyről az a parfüm! Teljesen elrontotta ezt a szuper terméket.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Makk Zsuzsó

2015. június 10.

A változatosság kedvéért ilyet vettem most és nem a DM-est. Nem bántam meg, nem szárít, jellegtelen az illata (szinte nem is érződik), olcsó.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Odil

2015. május 5.

Az egyik kedvenc arclemosóm, szűz samponom és bőrnyugtató tusfürdőm nyáron. Nem habzik, krémes és nyúlós, viszont maradéktalanul funkcionális, gyengéd, csodásan lehoz mindent, nem szárít, az illata pedig számomra... izé. Szexi. *pirul*

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

amani1987

2014. március 17.

Én szeretem. Én a babám fürdővizébe rakok szoktam egy keveset tenni. Kimondottan örülök, hogy nem habzik. Amikor a kiskád aljára nyomtam és zuhannyal engedtem rá a vizet, akkor sok habja lett, Alig tudtam lemosni a habot a gyerekről. A bőre egyébként szép tőle, az illatát is szeretem.

amani1987
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Jajjj...hát ez valami nagyon fura dolog volt. o.O Alig habzott és fura illata volt...mint valami likőr. Kézmosáshoz elhasználtuk.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

timity

2013. április 8.

Nekem eddig tetszik! Bár valóban nem egy igazán habzó típus, ennek ellenére találkoztam még ennyire sem habzó kozmetikummal. Tulajdonképpen ezt nem is bánom, mert attól még teszi a dolgát, tisztít, és felfrissít. Szépek az összetevői, bár egy nagyon minimális mértékben én is azt érzem, hogy szárít. Végül is szegény aloe vera a sok tisztító összetevővel szemben önmagában kevés, mint bőrtápláló, hidratáló! :) Külön pozitívum, hogy nincs benne színező és ásványi olaj! Az illata enyhén édeskés púderes, az állaga tökéletes krémes!

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

arminacska

2012. augusztus 3.

Én használom, fürdőrózsára rakok egy adagot, azzal "felhabosítom" amennyire lehet, és végigdörzsölöm magam vele. Nem szárít, tökéletes az én ekcémás bőrömre, és az ára is baráti :)

arminacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

tenyitomi

2012. április 30.

Inkább ez Babydream akart lenni,én is vettem 1 ilyet a Rossmannba,tusolásra akartam,de nem habzott semmit,inkább krémes az állaga,nem vált be zuhira folyékony szappannak elhasználom.2pont+1 hogy jó az összetétele

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice