Babylove

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. május 20.

Kategória:   Fényvédők

Megújult összetétellel, octocrylene nélkül. Azonnali védelmet nyújt, E-vitaminnal és aloe verával ápolja a bőrt. Vízálló. FF50+ UVA+UVB védelem.

Sisszy

2019. február 10.

Nekem ez a naptej nagyon zsíros volt, sokáig kellett várni, hogy beszívódjon. Ha megizzadt az arcom és a szemembe ment, csípett. Sminkelni lehetett rá, ennyi előnye azért volt.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

bettina28

2018. szeptember 15.

Az INCI-je nagyon jó, ezért is választottam ezt. Az állaga kicsit folyós és fehéres foltot hagy, de engem ez nem szokott zavarni ha strandra megyek. Szerintem nem rossz, simán újravenném. A magas fényvédelemre mindig figyelek, és bár nem nagy mennyiség, de legalább nem romlik rá az emberre az évek során.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

FatimeFay

2018. július 1.

Őszintén én ezt nem merném a gyerekemre kenni (már ha lenne). Az arcomon használtam, nekem irritálta a szemem, le is kellett mosnom. A bőröm sem szerette, pedig alapvetően nem érzékeny. Más fényvédővel/naptejjel eddig nem volt gond.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zoe921109

2018. május 19.

Sokáig kerestem, konkrétan két megyében is.
Végül hozzájutottam,de az összetevők megváltoztak,most megint van benne octocrylene,viszont nincs benne titanium dioxid(nano). Ez fel is van tüntetve a címkén.
Kiszerelés ,minden egyéb egyezik talán.
Ennek ellenére elégedett vagyok vele.Kellemes viselni,szemem körül is,pedig még a "minden" mentes lemosok , krémek is irritálják.Nagyon minimális réteget hagy maga után.:)
Élesben nem teszteltem ,irodában dolgozom 12 órában,napozni,strandolni nem szoktam,viszont a 20-30 percek amikor napon tartózkodom is elegek szoktak lenni ahhoz ,hogy barnulni kezdjek.Eddig fehér maradtam,szóval csak tud valamit.Bátran ajánlom mindenkinek.

zoe921109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Sokáig kerestem, konkrétan két megyében is.
Kiszerelés ,minden egyéb egyezik talán.

redrick

2018. április 25.

Ismét remekelt a gyártó ezzel a készítménnyel, tökéletes hatás, ár-érték arányban szuper! Érdemes belekalkulálni a készülődési időbe, mire a tömény fehér krém eloszlik a napsütéses délelőttökön, gazdag, ragacsos formula, ennek ellenére nem komedogén, arcra is bátran használható. Kifogástalanul védi a bőröm a leégéstől, bár nap végére megváltás a lemosása, azért mégiscsak egy naptej, amibe ragad a kosz és a rovarok menet közben.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

LizaHun

2017. július 11.

Szuper jó napkrém, nagyon bevált. Nem a babára, hanem magamra kenem, és a fehér bőrömet tökéletesen megvédi a leégéstől, pirosodástól. Állaga eléggé sűrű, de jól felszívódik, hibátlan az összetevő listája, nem irritál. Rendszeresen járok úszni, így elmondhatom, hogy vízálló is. Kiadós krém, ár/érték aránya is nagyon jó. Szóval 5*-ös.

LizaHun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

jkrisztie2

2017. július 4.

Kislányom bőrét ezzel kenegetem, ha napra megyünk, még egyszer sem égett le, nem irritálja a kis bőrét. Jól el kell oszlatni, mert kicsit fehér, de amúgy teljesen rendben van a krém. Én is bátran használni fogom , hogy fogyjon el a lejárata előtt. :)

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

m.léna

2017. július 4.

Kisbabám bőrére használom, és eddig bevált, bár nem napozott, de sétálás közben sem kapta meg a nap. Finom az illata, könnyű elkenni, nem okozott irritációt.

m.léna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Ket001

2016. november 10.

Kicsit késői update:
Nagyon bevált, míg az ismerősök leégtek más naptejjel, én megúsztam mindenféle ilyen károsodást. :)

Direkt kerestem olyan naptejet, amiben nincsenek piros összetevők, nyaralás után jövök az update-el, hogy milyen :) Addig az összetevők és az ára miatt 5csillag.

Ket001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Kicsit késői update:

PerfumePippi

2016. október 8.

Nyaraláskor ezt vittem a karomra és a dekoltázsomra, és nagyon jól teljesített. Fürdeni nem fürödtem benne, és egy gézkendővel igyekeztem beárnyékolni a karomat, de ezen (illetve a ruhán) valamennyi fény átmegy.
Hát, a szaga olyan, mint általában a naptejeknek - de nem a szagukért szeretjük ezeket a termékeket. Nekem jó szolgálatot tett - jövőre strandon is ki fogom próbálni.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak