KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2018. május 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új receptúrával

Különlegesen gyengéd ápolás az érzékeny bababőr számára. Rendkívül kíméletesen tisztítja meg a baba száraz és érzékeny bőrét. Az olívalevél kivonat védi és ápolja a bőrt fürdés közben anélkül, hogy kiszárítaná azt. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas.

Értékes, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, és állati eredetű összetevőket.

PH-bőrsemleges. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lexiii

2018. június 20.

Arclemosónak használom, és bevallom meglepett, hogy ennyire megszerettem. Jópár illatanyag, alkohol és egyébb irritáló anyagoktól mentes babafürdetőt kipróbáltam már erre a célra, de eddig egyik sem vált be igazán, mert mindegyik szárított. Valamelyik jobban, valamelyik kevésbé. Mikor elfogyott a Balea Med Ultra Sensitive Waschgel, elhatároztam, hogy inkább veszek valami picit drágább arclemosót... Végül addig agyaltam, hogy Bioderma vagy PC vagy valami más legyen, hogy teljesen elfogyott és azonnal kellett valami. Így került a kosaramba, hogy addig jó lesz ez, aztán maximum elhasználom kézmosónak. Hát elhasználtam a felét és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem szárít, pedig eddig csak a PC Resist marha drága lemosó volt, ami után nem húzódott az arcom. Szóval örülök, hogy rátaláltam, mert nagyon bejött és ár-érték arányban is tökéletes.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

BLili

2018. június 14.

Rettenetesen szárít. Nem alkalmas fürdéshez, mivel utána legszívesebben erősen betestápolóznám magam, hogy valamennyire helyreálljon, hajmosásra sem, mivel utána korpásodik, viszket a fejbőr, sminklemosásra meg aztán végképp nem. Erősen húzódik tőle az egyébként nem száraz bőröm, a szememet is irritálja. Igaz, mindezért valóban leszed mindent, de nem is azért krémezem be az arcomat, hogy hidratáljak, hanem, hogy legalább az alapszintre visszahozzam ezután. A sok pozitív vélemény miatt azt kell, hogy gondoljam, hogy valóban változtattak a receptúráján. Még kézmosónak sem szívesen használom el, mivel még azt is csak jól kiszárítja.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

hamamelis

2018. április 11.

Sokáig használtuk, egészen addig, amíg megváltoztatták a receptúrát. Ez az új nagyon szárította az én érzékeny bőrömet, és a háromból kettő érzékenyebb bőrű kislányomét is, hígítással használva is, úgy, hogy nem habfürdőztek, hanem tusoltak vele, tehát nem sokáig érintkezett a bőrrel. Mivel ez kifejezetten érzékeny bőrre van, és korábban jobb volt sokkal, csalódás volt, mosogattam vele végül, és új fürdető után néztem, találtam is jobbat.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Kise

2018. április 8.

A Haboskakaó blogot követvén úgy gondoltam kipróbálom arctisztítónak. Nagyon kevés is elég belőle, illata gyakorlatilag nincs. Először olajos lemosóval a sminket eltávolítom, majd jön ez a termék. Frissnek, puhának, tisztának érzem a bőröm tőle, ha nem sminkelek csak ezt használom lemosásra. Kipróbáltam blender tisztítására is, annak sem rossz. Nyaralásra szerintem az egész családnak ezt a babafürdetőt viszem el, így helyet spórolok, mert tusolásra is használható. Rengeteget - 500 ml- kapunk a pénzünkért /799 ft/.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Makk Zsuzsó

2018. április 8.

Ekcémás, érzékeny a bőröm, de néha azért el-elcsábulok az illatos tusfürdők irányába, amiktől egy idő után besokall a bőröm és kijönnek a viszkető foltok. Ilyenkor átváltok erre. Egyáltalán nem irritálja a bőrt, nem viszketek utána. Nem szárít, testápolóznom se kellett. Kipróbáltam hajmosásra is, szuperül megnyugtatta a fejbőröm, ott is abbamaradt a viszketés. Arctisztítónak nem próbáltam, arra ott a Balea Sensitiv gélje, de lehet, hogy teszek egy próbát vele.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Misa

2018. április 1.

Mindenmentes sminklemosónak vettem. Fura az állaga, és picit zavar a szaga, de a bőröm szereti, és nagyon kevés pénzért jó nagy mennyiséget kapunk, amiből ráadásul nagyon kevés is elég. Teljesen jól tisztít, de nem szárít szinte egyáltalán.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

pluc

2018. március 19.

Ekcémás, száraz bőrre csodálatos. Szuper, olcsó alternatívája az Uriage, Bioderma fürdőolajának.

pluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Loona

2018. január 24.

Lassan 3 hónapja használom, nekem abszolút bevált! Elsősorban arclemosó-utánpótlást kerestem, amikor megvásároltam (előtte a Balea Med Ultra Sensitive Waschgelt használtam, viszont az picit szárította a bőrömet, húzódott és hamarabb kifényesedett a használata után a bőröm), erre a célra napi szinten terveztem használni, viszont titkon abban is reménykedtem, hogy jó lesz másra is, és utazáskor egy flakonnal kiválthatom majd az eddig 3 külön kis utazó flakonokban magammal hordott arclemosót, tusfürdőt és intim lemosót is.

A kezdet nem volt túl ígéretes: eleinte volt egy elég erős (szúrós, kátrányra vagy olajra hajazó) illata, amit én arclemosáskor annyira nem szerettem, hogy konkrétan észrevettem, hogy visszatartom miatta a levegőt használat közben. Arcon nálam sajnos a "megszoksz vagy megszöksz" párosból csak a "megszöksz" működik, ha valaminek nem oké az illata, azt hosszútávon nem tudom használni, úgyhogy szomorkodtam is, hogy sikerült még egy terméket találni, ami jó lehetne, de mégsem az, pedig addigra túl voltam két rövidebb úton, ahol csak ezt használtam arcra, testre és intim területre is, és az illatán kívül más gond nem volt vele. Pár hét eltelte után viszont az illat valahogy elhalványult, és végül szinte teljesen eltűnt :O Nem tudom, hogy van-e ilyen, de amennyire az orromat ismerem, én arra gondolok, hogy a nyitogatás miatt az illatanyag java elillant - ezzel pedig megszűnt az egyetlen tulajdonsága, amit nem szerettem benne. Azóta boldogan használom, és örülök, mint majom a farkának :)

Arcmosáskor jól teljesít, jól tisztít a termék, pedig (kézzel használva) nem igazán habzik - lehet, hogy emiatt is kíméletesebb. Szembe menve nem csíp, nem okoz irritációt. A fent említett arclemosóhoz hasonlítva ezt talán kicsit nehezebb lemosni, mert hagy egy kis csúszós réteget, de ez nem zavar, mert hiába a picit hosszabb lemosási idő, ennek ellenére sem húzódik az arcbőröm a használata után - sőt, lehet, hogy pont ez a kis plusz az, ami miatt nem szárít. Irritációt, pattanást, komedót vagy más ilyesmit nekem az elmúlt hónapokban nem okozott. Pont emiatt a pici plusz csúszósság miatt tusfürdőként is alaposabban le kell mosni, amit annyira azért nem szeretek, és itthon nem cserélem le a tusfürdőimet és az intim lemosómat erre, de utazásokkor tökéletesen megfelel, és ennyi kompromisszum nekem bőven belefér azért cserébe, hogy innentől kettővel kevesebb kis flakont kelljen magammal vinni (ha látnátok, micsoda arzenál miniflakont cipelek minden egyes utazáskor magammal - és sajnos a hajápolókból nem tudok szelektálni, ha nem akarom, hogy a hajam bánja - megértenétek, hogy ez miért ekkora felüdülés :D ).

@Rivendell: amióta ez az arclemosóm, én ecsetmosásra is ezt használom, és szerintem teljesen jól végzi a dolgát. Nagy habzást ezekkel az összetevőkkel nem lehet tőle várni, de brush eggel a nagyobb ecsetek ennek ellenére is jól felhabosítják, a kisebbekben meg habzás nélkül is jól eljut mindenhova a cucc, és szépen kihozza belőlük a sminkmaradványokat. Fontos viszont, hogy én csak korrektorhoz, kompakt púderhez és szilárd highlighterhez használok ecsetet, ezért nem tudom, hogy masszívabb termékek (pl. folyékony alapozó vagy színezett fényvédő) kimosásban mennyire lenne hatékony.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Rivendell

2018. január 7.

Második arctisztítónak vettem, annyi jót olvastam róla. Nagyon gyengéd, mégis tiszta érzést ad, ha marad pici tusvonalmaradvány a szememen az olajos lemosó után, azt is leviszi. Végtelen mennyiség, olcsón, nagyon boldoggá tesz. Valaki használja ecsetmosásra?

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

titanilla25

2017. december 7.

Ekcémás bőröm miatt ajánlotta a bőrgyógyász az illatanyagmentes tusfürdőket,testápolókat és persze hogy kerüljem el az öblítőket. Ezt és egy drágább terméket is javasolt,én ezzel kezdtem,hátha. Nos, meg kell mondjam mióta ezt és egy bioderma testápolót használok ekcémának nyoma sincs és a csudi illatos öblítőkről sem kellett lemondanom. Sminklemosáshoz is ezt használom. Ha már egy kicsit unom hogy nincs illata,olyankor veszek 1 tubussal a levendulás babylove tusiból, igazából attól sem jön ki a bőrprobléma,de jobb vigyázni.

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol