KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: csoki, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 6.

Kategória:   Samponok

Panthenollal. Nem tartalmaz szinezéket, tartósítószert, szappant, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jemelja

2016. július 2.

Samponnak használtam, de elnehezítette a hajam és fura réteg is maradt rajta.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Samponnak használtam, de elnehezítette a hajam és fura réteg is maradt rajta.

riella1994

2016. június 3.

Intim mosakodónak használom és tökéletes.

riella1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Intim mosakodónak használom és tökéletes.

Zaynab

2016. április 6.

Update:

Megjelöltem a terméket a "Már nem gyártják!" jelzéssel, mivel tegnap a DM-ben láttam, hogy ezt a régi verziót kiárúsítják és helyette már ott az új, ami más recept és mályva-adalék is van benne. Emiatt persze az illata más és én is inkább már az újat vettem meg.
Aki szereti a régit, az még kis ideig eléri, amíg a kiárusítás tart.

2005: június 19:

Sajnos nekem is a síkosság a problémám. Az illatanyag az összetevőlista végén van, így az annyira nem zavar, meg aztán azt úgy is lemosom magamról, de a síkosság megmarad.
Eleinte arra gyanakodtam, hogy biztos csak a langyos víz miatt nem tudom magamról lemosni (mivel most nyár van és viszonylag enyhe a víz hőmérséklete amivel zuhanyozni szoktam), de most olvastam, hogy másoknak már télen is problémát okozott a termék.
Én csak amiatt aggódtam, hogy ez a síkos réteg nem árt-e a bőrömnek, mert amúgy ha testápoló lenne, akkor azt megérteném, de így...

most négy pontot adok rá, de ha továbbra is síkos maradok és vakarva se nagyon tudom leszedni magamról, akkor lepontozom.

apukámnak ugyanezt a világoskék babylove terméket vettem, de neki a nyomós adagolóval. még nem panaszkodott a síkosságra.

próbálta valamelyikőtök a többi kék babylove-os fürdetőt és tusfürdőgélt? azok is síkosak? és a rossmann-os babydream-es illatosak?

update 5 nappal később:

a síkosság előny és hátrány is.

előny: nem kell utána testápolózni.
hiszen minek kenjek magamra bármit is, ha mosakodás után úgy érzem, mintha még lenne rajtam valami?

hátrány: még mindig az a bajom, hogy úgy érzem van rajtam valami.
kicsit viszketni is kezdtem, de mióta úgy érzem nem kell rám a testápoló (mert elég ez a tusfürdő önmagában), azóta a viszketés is alább hagyott.

szóval zavaró is a síkosság, viszont testápolót is lehet emiatt spórolni.

amúgy a Babydream ES Waschlotion-ben is van panthenol, de az jobban lejön rólam, amikor lezuhanyozom magamról a habot.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Update:

Aki szereti a régit, az még kis ideig eléri, amíg a kiárusítás tart.

2005: június 19:

update 5 nappal később:

a síkosság előny és hátrány is.

előny: nem kell utána testápolózni.

hátrány: még mindig az a bajom, hogy úgy érzem van rajtam valami.

szóval zavaró is a síkosság, viszont testápolót is lehet emiatt spórolni.

svekits

2016. április 1.

update: Ecsetmosásra ennél jobb dolgot még nem találtam, úgyhogy arra tökéletes. Pikk-pakk leszed minden koszt az ecsetekből, nagyon szuper :)

Samponnak nem rossz, viszont tusfürdőként nem tetszik, nagyon szárítja a bőröm, és túlságosan habzik.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

mmartina97

2016. január 27.

Az illatával nincs bajom,viszont rettentően szárítja a bőröm.Ecsetmosásra használom,arra tökéletesen bevált.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Napraforgo

2015. december 14.

Nekem tetszett, bár nem sokáig tartott a szerelem, már a második tubus után nagyon hozzászokott a hajam. Pedig imádtam az illatát :)

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Dalmicica

2015. november 5.

Utáltam...Borzalmas szaga van, és csúszós réteget hagy maga után. Ha nem lenne ilyen szaga még talán jobban szerettem volna...de így sajna nem :( Elhasználtam (alig vártam, hogy elfogyjon), de nem veszem újra. Az illatmentes ultra sensitive sokkal jobb.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

HarmonyBunny

2015. augusztus 26.

A legtöbb minimál-összetevős tusfürdővel az volt a bajon, h nemigazán habzott. Ez nagyon jól habzik, kellemes, visszafogott az illata. Egy pöti probléma, ami kicsit zavaró lehet, h fürdés után fura réteget tud hagyni a bőrön. Valószínűleg nálam szárazabb bőrűeknek ez kifejezetten jó lehet.
Samponnak viszont sajnos egyáltalán nem vált, pont az említett "réteg" miatt - egyszerűen nem érzem tisztának a hajam.

HarmonyBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

regidomi

2015. augusztus 10.

Egyszerű, olcsó, megbizható. Mi szeretjük. Keveset teszünk a kicsi fürdő vizébe, enyhén habzik. Pont elég és nem bántja a bőrét sem.

regidomi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Tobe86

2015. július 12.

Legalább már 10 x vettük újra . babydream, alverde és társai a létező összes próbálva de ez a best. Szőkített hajamra is használom ami oda is tökéletes pedig általában a sampon+fürdő kombók nem nyújtják ezt hiszen előbbinek savasítani utóbbinak lugósítani kellene így lehetetlen egy csomagban 2 félét zárni.Olyan jó puha lesz tőle amit más sampon nem tud vele max balzsam.Éppen ezért száraz hajú babáknak gyerekeknek ajánlom kizárólag (mármint a sampon funkciót). A babám bőre mindig bársonyos és a fürdetés is nagyon kellemes vele. Jól csúszik így kevés is elég belőle az illata is nagyon tetszik. Nálunk biztosan ez marad még nagyon sokáig

Tobe86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.