KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Badger Balm

Ár:   £7.99   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bunieka, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   £7.99
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nyugtató balzsam esszenciális olajokkal.

evare

2016. október 8.

Nem szeretem az illatát, de tényleg nyugodtabbá teszi az alvást. Nagyon rossz alvó vagyok, és tényleg tapasztalom jótékony hatását.
Ezen felül nagyon jó minőségű balzsam, mint a BADGER összes többi terméke.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Ezen felül nagyon jó minőségű balzsam, mint a BADGER összes többi terméke.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Abies Balsamea (Balsam) Needle Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.