KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Badger Balm

Ár:   €7   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   56 g és 21 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. június 23.

Ár:   €7
Kiszerelés:   56 g és 21 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Lábápolók

Lábápoló balzsam borsmentával és teafaolajjal. Mélyen táplálja, hidratálja a száraz lábat, lábfejet, repedezett sarkat.

morvaieszter

2017. június 28.

sokat gyötröm a lábfejem szóval mindig használok rá valami krémet vagy balzsamot de eddig ez vált be leginkább. Hamar beszívódik, jó az állaga és az illata, nekem napközben sem zavaró, főleg most nyáron, mikor nem kell "becsomagolni" a lábfejem

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Tvylvis

2017. június 7.

Évek óta használok hetente egyszer-kétszer ilyen sűrű kéz- és lábápoló balzsamot, Jó vastagon bekenem vele a kezem, lábam, szépen bemasszírozom a bőrbe, körömágyba, aztán jöhet rá a kesztyű és a zokni. Szerintem az egyik legjobb dolog, amit a végtagjainkért tehetünk. Sokkal tovább hidratál, táplál, mint egy sima krém, lábvaj stb., én rendszeres használattal napokig érzem a hatását. Az állaga valóban balzsam, egyáltalán nem folyik, szobahőmérséklettől függően könnyebb vagy nehezebb kiszedni belőle egy adagot. A kókuszolajjal ellentétben ez normál körülmények közt nem lesz folyós, a testhővel érintkezve viszont nagyon jól eloszlatható. Igazán zsíros, tömény állaga van, nem szívódik be rögtön. Napközbeni használatra egyáltalán nem is ajánlom, maximum a kézfejen vékonyan eloszlatva. Az illata mentolos, kellemesen frissítő. A csomagolását nagyon szeretem, a Badger összes termékén nagyon csípem a kis borzot. Ilyen gyakoriságú használat mellett nekem hónapokig elég a tégely. Abszolút megéri az árát számomra, szívből ajánlom.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Abies Balsamea (Balsam) Needle Oil, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.