KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva aloe vera és E-vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

dorinajung

2018. április 2.

Eldobható borotvának tökéletes, egyszer pont jó, de nem voltam elájulva tőle. Az árát pont megéri, de többet nem. Olcsó SOS megoldásnak ajánlanám.

dorinajung
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

lovecreams

2017. augusztus 26.

Borzalom:(( Ez rendesen szántja a bőrt, mintha egy késsel vágnák..kipattogtam tőle, a feje letörött, és a penge is nagyon gyenge..nulla..

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract