KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon és balzsam egy csomagolásban, nyárias kókusz illattal. Vegán termék.

(Az INCI a sampon összetevőivel kezdődik.)

sziluetta

2018. augusztus 19.

Nyaralásra vettem, ha kifogy nyilván újra fogom tölteni, nagyon praktikus kis cucc. Ami a beltartalmat illeti szerintem tök jó, egyszer használtam nyaralás során, kicsit több kellett a samponból, mint amit szoktam használni, de tegyük hozzá, hogy több napi túrázáson + strandoláson volt már túl a hajam addigra. A hajam állaga abszolút nem változott, ugyanolyan selymes, mintha az eredeti samponomat használnám, a balzsam pedig segítette a kifésülést, szerintem teljesen korrekt kis cucc és szuper ötlet ez a csomagolás. :)

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Banszky

2018. augusztus 6.

Semmi extra se a sampon se a balzsam része de utazáshoz praktikus és cuki csomagolású. Ha megyek valahová megint újravenném mert kis helyet foglal és teszi a dolgát.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

necra

2018. augusztus 3.

Nyaralashoz vettem. A csomagolás szuper. A sampon nekem 2 alkalomra volt elegendő, de a balzsam nem sokat er. Azért 5x :) Ujra fogom tolteni

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Guppi

2018. július 29.

A csomagolás valami zseniális. :D
No de a beltartalomról: a sampon jól tisztít, nagyon habzik, enyhe műkókusz-illatú, ami hajmosás után egyáltalán nem èrződik. A balzsam kicsit sűrűbb a kelletènèl, alig tudom a tubusból kinyomni.
Szóval az 5 csillagot tőlem is a csomagolás miatt kapja.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

A csomagolás valami zseniális. :D
Szóval az 5 csillagot tőlem is a csomagolás miatt kapja.

NikolettaP

2018. július 27.

Én is a kasszáknál figyeltem fel rá, pont nyaralás előtt. Tényleg nagyon-nagyon praktikus kiszerelés, kevés helyet foglal a táskában. Én alapból kókusz illatú hajpakolást használok, így még örültem is, hogy hasonlít hozzá egy picit az illata. Nyaraláson használtam, a sampontól nagyon szép sima lett a hajam, a balzsamtól nem különösebben éreztem plusz hatást. A hajam megszárítva picit szöszösebb volt, mint egyébként szokott. Viszont nagyon-nagyon jó ötlet, amit itt olvastam, hogy saját hajcuccokkal utántölteni. Így összességében 4 *-ot kap, ami tőlem is leginkább a csomagolásnak szól.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Csipetke

2018. július 17.

Amit adok csillagokat a csomagolásnak szánom leginkább. Praktikus és tényleg jól jön utazáshoz. De a hosszú hajamra kb szinte egy hajmosásnál el is használtam a balzsamot ami benne volt és így sem vagyok tőle elájulva. Szeretem a kókusz illatot főleg így nyáron, de ez az illat elég kiábrándító volt számomra. A kókuszra nem nagyon hasonlít. a sampon kellően habzik és tisztít. Egyszer egyszer belefér így nyáron, hogy megvegyem ha utazom.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Bandita13

2018. július 15.

Dm-ben a kasszaknal talaltam ra es a csomagolas azonnal megtetszett. Nekem is elso gondolatom az volt, hogy nyaralasra idealis lesz. A szinkavalkad es a kokusz illat miatt alig vartam, hogy kiprobaljam.
A balzsamnak a kb a felet kinyomtam, de igy is olyan volt, mintha nem kerult volna a hajamra semmi. A balzsam szerepet egyaltalan nem tolti be!
A sampon atlatszo, viszonylag jol habzik, de balzsam nelkul errol nem nagyon tudok nyilatkozni.
Az illat hamar elillan.
A csomagolas miatt adok 4*-ot. A benne levo sampon es balzsam felejtos.

Bandita13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Az illat hamar elillan.
A csomagolas miatt adok 4*-ot. A benne levo sampon es balzsam felejtos.

Scara

2018. június 9.

Ez a csomagolás valami fantasztikus! Hogy ezt miért nem találták ki előbb?! Pont nyaralás előtt állok és amikor megláttam, egyből megvettem. Nagyon jó ötlet, hogy nem kell külön flakonokat vinni magammal.
Maga a sampon és balzsam semmi extra, műkókusz illat, ami nem marad meg hajmosás után. Extra hidratálást nem nyújt. Egy próbának jó volt, de inkább a használatban lévőket tölöttem a helyére és már az utazótáskában figyel. :)
A csillagok ebben az esetben a csomagolásnak szólnak.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

A csillagok ebben az esetben a csomagolásnak szólnak.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid