KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db és 25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetcherrypanda, Módosítva: 2015. május 20.

Kiszerelés:   10 db és 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő arctisztító kendő lótuszvirágkivonattal normál és vegyes bőrre. Eltávolítja a vízálló sminket. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

Hopi

2017. január 11.

Könnyű és kényelmes a használata, gyorsan eltávolítja a sminket, még a szemről is, viszonylag kevés dörzsölés nélkül. Kellemes az illata is, jó termék, mindennapi használatra kissé drága, azonban kompakt, ezért utazáshoz ideális. Többször is vettem már.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

nettencs

2017. január 10.

Jó illata van és szépen levisz minden sminket. És a kendő mérete is jó, mert nagyobb, mint pl egy sima kéztörlő. Illata is egész jó, szerintem nincs vele baj egyáltalán, az én bőrömet nem szárította, pedig nagyon érzékeny bőrű vagyok.

nettencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

zsebcuki

2017. január 5.

Nem rossz,nekem bevált volna...de szárítja a bőröm. megpróbálom a száraz/érzékeny bőrre való kendőt.hátha.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

bettina28

2016. december 15.

Nem sokszor sminkelek de amikor igen akkor tökéletesen leszedi. Tervezem újravenni.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Norih

2016. november 20.

Én szeretem. Kellemes az illata, jól eltávolítja a sminket, és tisztít is. Én szeretem, biztos újra veszem.

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

zdoreebaba

2016. november 20.

Nekem nem a legtökéletesebb sminklemosó kendő. Használtam már jobbat is, de azért egynek elment. Tetszett benne, hogy nagy kiszerelésű, gyengéd a bőrhöz és jól át vannak itatva a kendők. A sminket erős dörzsöléssel le lehet vele szedni, viszont vízálló sminkre nem valami hatékony, csak úgy ha szétdörzsöli az ember a bőrét. Negatívuma, hogy egy kicsit szöszölődik és egészen vékony kis anyagból készült. Nem annyira rossz, átlagos termék.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Berniii

2016. november 10.

4D pillák miatt vettem meg, mivel ideiglenesen míg fent voltak a pilláim, nem használhattam az olajos sminklemosóm. Nem voltam abszolút elájulva tőle, alig vártam, hogy elhasználjam. Nem is értem, hogy sokszor pillák nélkül is minek próbálkozom újabb és újabb sminklemosókkal, amikor számomra a Garnier kétfázisú micellás víze az igazi.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Vajdus23

2016. október 13.

A sminket rendesen lehozza, kis dörzsöléssel még a szempillaspirállal is megbirkózik. Azonban nem elég nedves, és kicsit be kell vizeznem ahhoz, hogy ténylegesen jól működjön, különben nem sokat ér. Maga a kendő puha, nem okozott semmilyen kiütést/pirosságot az arcomon, nem szárít, de ha a szemembe megy, csípő érzést hagy maga után. Sajnos nem lett nálam befutó ez a fajta arctisztító kendő, még mindig keresem a megfelelőt.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Boombapple

2016. október 8.

Arcfrissítésre vettem és arra tökéletes. Az illata kellemes, az arcon maradt szennyeződéseket könnyedén lehozza. Ami egy kicsit furcsa volt, hogy húzódott az arcom tőle, ezért lemostam inkább és felkentem egy arckrémet. :3

Up.: Kiszárította a bőröm.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Up.: Kiszárította a bőröm.

Zabfalat

2016. október 3.

Egyszer vettem belőle és nagyon megtetszett. A kendő puha bordázott, kellően nedves. Sminkeltávolításra nekem megfelel, nyilván a vízálló szempillaspirállal jobban meg kell küzdeni, nem is hozza le teljesen. Reggelre marad egy kis festék a szemem körül, de akkor áttörlöm mégegyszer. Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ez nem bántotta annyira mint más DM márkás társa. Ha szükségem lesz kendőre, ezt veszem újra. Ár/érték arányban tökéletes

Zabfalat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.