KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db és 25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetcherrypanda, Módosítva: 2015. május 20.

Kiszerelés:   10 db és 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő arctisztító kendő lótuszvirágkivonattal normál és vegyes bőrre. Eltávolítja a vízálló sminket. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

Krémmánia Kedvencek a -től
lil96

2017. június 18.

Jó párszor újravettem már , de soha nem használtam tartósan inkább utazáskor vagy ha elfogyott a sminklemosóm. Jól leszedi a sminket és frissít , ennél többre nekem nincs is szükségem :)

lil96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Gladys

2017. április 11.

Meg vagyok vele elégedve. A sminket leszedi, jó az illata is.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Meg vagyok vele elégedve. A sminket leszedi, jó az illata is.

Heroina

2017. március 15.

Nagyon könnyű vele lemosni a sminket, finom illata van, és semmi mellékhatása nincs! újravevős! :)

Heroina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

agiv

2017. február 6.

Imádom!! Szuperül leszed mindent, jo nagy és vastag, az illata is finom! Ujravevős ezentúl!

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

szofiaa

2017. február 5.

Nem tudom miért csak 3 csillagot kapott, én nagyon szeretem és nem egy alkalommal vettem már újra és fogom is. Nagyon szépen el lehet vele távolítani a sminket, bár én használok még hozzá micellás vizet is. Önmagába is használható. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nálam 5 csillagos:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Redlips

2017. február 4.

Soha többet. Zsírosít, nem szedi le a sminket, nem kíméletes. A végén már a sminkecseteimet tisztítottam vele, hogy elfogyjon.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

barbyka01

2017. január 19.

Szépen leszedi a sminket, az illata is kellemes. Utazáshoz valóban praktikus. Már a vége felé járok, és még mindig elég nedves, szépen lehozza a sminket így is, dörzsölés nélkül is.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Hopi

2017. január 11.

Könnyű és kényelmes a használata, gyorsan eltávolítja a sminket, még a szemről is, viszonylag kevés dörzsölés nélkül. Kellemes az illata is, jó termék, mindennapi használatra kissé drága, azonban kompakt, ezért utazáshoz ideális. Többször is vettem már.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

nettencs

2017. január 10.

Jó illata van és szépen levisz minden sminket. És a kendő mérete is jó, mert nagyobb, mint pl egy sima kéztörlő. Illata is egész jó, szerintem nincs vele baj egyáltalán, az én bőrömet nem szárította, pedig nagyon érzékeny bőrű vagyok.

nettencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

zsebcuki

2017. január 5.

Nem rossz,nekem bevált volna...de szárítja a bőröm. megpróbálom a száraz/érzékeny bőrre való kendőt.hátha.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.