KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db és 25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetcherrypanda, Módosítva: 2015. május 20.

Kiszerelés:   10 db és 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Frissítő arctisztító kendő lótuszvirágkivonattal normál és vegyes bőrre. Eltávolítja a vízálló sminket. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

marryjane

2017. szeptember 2.

Vészhelyzetben elmegy, egyébként felejtős termék az összetevő és a hatása miatt.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 17.

Csak utazáskor használom és meg vagyok vele elégedve. Ennyi pénzért meg főleg. :)

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 17.

Brigike1994

2017. július 16.

Alapozót és egyebet szépen leszedi de a spirállal meggyűlik a baja :D

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Alapozót és egyebet szépen leszedi de a spirállal meggyűlik a baja :D

Elizabeth20

2017. július 4.

Eddigi kedvenc sminklemosó kendõm. Egyszerûen eltávolítja a sminket és kellemes érzetet ad a bõrnek. :)

Elizabeth20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

lil96

2017. június 18.

Jó párszor újravettem már , de soha nem használtam tartósan inkább utazáskor vagy ha elfogyott a sminklemosóm. Jól leszedi a sminket és frissít , ennél többre nekem nincs is szükségem :)

lil96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Gladys

2017. április 11.

Meg vagyok vele elégedve. A sminket leszedi, jó az illata is.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Meg vagyok vele elégedve. A sminket leszedi, jó az illata is.

Heroina

2017. március 15.

Nagyon könnyű vele lemosni a sminket, finom illata van, és semmi mellékhatása nincs! újravevős! :)

Heroina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

agiv

2017. február 6.

Imádom!! Szuperül leszed mindent, jo nagy és vastag, az illata is finom! Ujravevős ezentúl!

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

szofiaa

2017. február 5.

Nem tudom miért csak 3 csillagot kapott, én nagyon szeretem és nem egy alkalommal vettem már újra és fogom is. Nagyon szépen el lehet vele távolítani a sminket, bár én használok még hozzá micellás vizet is. Önmagába is használható. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nálam 5 csillagos:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Redlips

2017. február 4.

Soha többet. Zsírosít, nem szedi le a sminket, nem kíméletes. A végén már a sminkecseteimet tisztítottam vele, hogy elfogyjon.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.