KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. január 13.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

5 az 1-ben arctisztító kendő grapefruit illattal, minden bőrtípusra. Gyengéden tisztít, eltávolítja a vízálló sminket, praktikus használat, hidratál és gyengéd a szemhez. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doreszka94

2017. augusztus 18.

A nagy melegbe vettem hûsítésre, arra tökéletesen bevállt. Kellemes, frissítô illata van. Kellôen nedves es vastag a kendô. Elégedett voltam vele, amire vettem, arra jó volt.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Catn0va

2017. augusztus 18.

A célnak tökéletesen megfelel, az illata pedig kellemes. :)

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

A célnak tökéletesen megfelel, az illata pedig kellemes. :)

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Smink leszedésre használom, nyáron meg csak úgy hűsítés céljából is törölgetem az arcom vele. Teszi a dolgát és az illata is kellemes. Viszont csak 4 csillag jár, néha csípi a szemkörnyékemet.

dorinkaz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

pepszi

2017. július 28.

Fürdés előtt használom a sminkem eltávolítására, majd a zuhanyzást követően a maradék smink eltávolítására. Ehhez összesen 1 kendőre van szükségem. Én maximálisan elégedett vagyok vele, az illatát is szeretem, és a hatása is tökéletes számomra. :)

pepszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

SiluMilu

2017. július 28.

Ajándék csomaghoz volt,amihez tartozott egy táska is csak ez miatt vettem meg.
Másképp nem vettem volna,az én kényes,próblémás arcomhoz kevés lenne.

Kipróbáltam.A sminket nem igazán szedi le.Nem szárad ki hamar,illetve több használatra elég.
Tisztítani szerintem nem igazán tisztit.

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Ajándék csomaghoz volt,amihez tartozott egy táska is csak ez miatt vettem meg.
Másképp nem vettem volna,az én kényes,próblémás arcomhoz kevés lenne.

Tisztítani szerintem nem igazán tisztit.

Tlanka

2017. április 15.

A kis kiszerelést próbáltam, de én nem szeretem, biztos nem venném újra. Szerintem gyengén, felületesen szedi le a sminket, dörzsölni kell(ene) az arcot, hogy leszedjen többet. De ahhoz nagyon durva az anyaga, a szemkörnyékemre nem is igazán tudom használni mert csípi és fáj utána az a terület. Az illata jó, bár szerintem túl erős egy ilyen törlőkendőhöz. Pozitívumként én még csak az árát tudom megemlíteni illetve, hogy nincs benne alkohol.

Tlanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

szanii

2017. április 14.

Már másodszorra is újravettem. Kedvező ár, jó illat (általában illatanyagmentes törlőkendőket használok). A sminkemmel jól bánik, könnyen leszedi. Lentebb olvastam hogy a kendőnek furi anyaga van - számomra megfelelő az anyaga, semmi baj nincs vele.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Ryo

2017. március 15.

Nekem teljes mértékben bevált! Finom az illata, leszedi a sminket (bár vízálló sminken még nem próbáltam) és nem is irritál. Egy kendő elegendő leszedni az egész sminket. (Erősebb szemsminknél nekem már kettő kellett a lemosáshoz). Csak ajánlani tudom! :)

Ryo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Black Fairy

2017. március 14.

Két bajom van vele: egy, nem jó az anyaga a kendőknek, és kettő: zavar az illata...

Egyébként teljesen jól leszedi a sminket, nem irritál (pedig az érzékeny bőrre való micellás testvére égette a bőrömet), bár picit szárít, nem vészes, egy kendő, egy teljes arcos, erősebb szemsminkes dologra is elég, nem hagy réteget a bőrömön...Nem hiszem, hogy újraveszem, de nem rossz termék.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Redlips

2017. február 24.

Engem irritál, nem olyan hatékonyan szedi le a sminket és az illatanyag is rengeteg benne.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!