KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. január 13.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

5 az 1-ben arctisztító kendő grapefruit illattal, minden bőrtípusra. Gyengéden tisztít, eltávolítja a vízálló sminket, praktikus használat, hidratál és gyengéd a szemhez. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

amja

2017. december 1.

Micellás sminklemosót használok, mikor nem otthon alszok, akkor viszek magammal kendőt a táskában. A célnak tökéletesen megfelel, szépen leszedi a teljes sminket, egy kendő bőven elég hozzá.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Redrosebunch

2017. november 25.

Azt hiszem erre a termékre lehet azt mondani, hogy teljesen rendben van. Nincs az a “wow” érzet, de teszi a dolgát és nem mellesleg kiváló ár-érték aránnyal rendelkezik. Az illata kellemes, eléggé nedves és vastag a kendő. Az én sminkemet tökéletesen leszedi. Mindenképp ajánlom kipróbálásra.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

kismacska00

2017. november 22.

Nekem pont olyan, mint a lila, micellás változata, csak más illattal :) (ugyanolyan jó, hatásos - így legalább variálhatok, ha unom az egyik illatát). Egyetlen kendővel egy full sminket is könnyedén le tudok szedni, ráadásul megfizethető. Én semmilyen negatívumot nem tapasztaltam ennél a kendőnél sem.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

lexike000

2017. október 10.

Nagyon olcsó, de hatékony sminklemosó. Nagyon sok zacskóval elfogyott Nálam. Szépen leszedi a sminket, finoman bánik a bőrömmel.

lexike000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

itsmedalma

2017. október 5.

Szuper illata van és a sminket is jól leszedi!

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Szuper illata van és a sminket is jól leszedi!

missmomsen

2017. szeptember 25.

kellemeset csalodtam benne, nagyon konnyen leviszi még a vizallo sminket is.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kellemeset csalodtam benne, nagyon konnyen leviszi még a vizallo sminket is.

googles

2017. augusztus 26.

A célnak megfelel, de nem szed le mindent tokeletesen es elegge dorgolni kell, ami az en boromet kikesziti.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

MikasAckerman

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Életem első kozmetikumainak egyike. :) Mindig, mikor megérzem az illatát, eszembe jut, ahogy 11 éves koromban mindig kisminkeltem magam anya cuccaival, csak hogy aztán gyorsan lemossam, amint hazaért :D Jó kis termék, remek áron, isteni illattal. 6 éve mindig vissza-visszatérek hozzá. :)

MikasAckerman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

doreszka94

2017. augusztus 18.

A nagy melegbe vettem hûsítésre, arra tökéletesen bevállt. Kellemes, frissítô illata van. Kellôen nedves es vastag a kendô. Elégedett voltam vele, amire vettem, arra jó volt.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Catn0va

2017. augusztus 18.

A célnak tökéletesen megfelel, az illata pedig kellemes. :)

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

A célnak tökéletesen megfelel, az illata pedig kellemes. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!