Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. január 13.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

5 az 1-ben arctisztító kendő grapefruit illattal, minden bőrtípusra. Gyengéden tisztít, eltávolítja a vízálló sminket, praktikus használat, hidratál és gyengéd a szemhez. Nem tartalmaz alkoholt (etanolt).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kitti199609

2018. augusztus 15.

Nagyon erős illata van.Olyan érdes,szúrós maga a kendő,nem az a puha fajta.A sminket sem szedte le teljesen sajnos.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Ajándékba kaptam, de tiszta kiütés lett tőle a bőröm, hosszú napok kellettek,hogy elmúljon. Egyetlen használat után ment is a kukába, pedig nincs kifejezetten érzékeny bőröm.

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Katicabogar75

2018. július 25.

Nagyon erős illata van, és csípte a bőrömet. Biztosan nem vásárolom újra.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon erős illata van, és csípte a bőrömet. Biztosan nem vásárolom újra.

HDorina

2018. július 16.

Friss, kellemes illatta van. A sminket szépen leszedi, még a vízállót is. Utazáshoz ajánlom, mert megkönnyíti az esti arctisztítást viszont napi szinten kell mellé még egy arctisztító hab vagy tej, mert nekem a használata után nem teljesen megtisztultnak érzem a bőrömet tőle.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

fudanshiro

2018. június 27.

Eléggé érzékeny a bőröm, különösen a szemem környéke. De ez még ott sem zavart.
Nem nagy szám smink eltávolításban, de kellemesen frissít

fudanshiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Eléggé érzékeny a bőröm, különösen a szemem környéke. De ez még ott sem zavart.
Nem nagy szám smink eltávolításban, de kellemesen frissít

lilielli

2018. június 6.

Ma csak púdert használtam,munka után itthon ezzel áttöröltem az arcom.Szépen le is törölte,és frissít,nem szárít. Talán lehetne picit nedvesebb a kendő.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

SzSofi

2018. május 13.

Irritál, csíp
Kellett valami arctisztító kendő a táskámba ami kis kiszerelésű és le tudom kicsit tisztítani arcom mielőtt újrakenem a fényvédőt. Használatnál csípi az arcomat és kicsit ki is pirosodik .... ezt most nem találtam el

SzSofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Irritál, csíp

nicolekitti

2018. május 1.

Update: Sajnos mégse vállt be, amit újravettem az nagyon irritálta a bőrömet, tiszta piros lett utána, több rétegben kellett hidratálnom, hogy lemenjen a pirosság. :(

Úgy látom a kedvenc DM sajátmárkás kendőmet már nem lehet kapni. Gondoltam, akkor teszek ezzel egy próbát.
Nagyon szereti a bőröm, újravevős.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Nagyon szereti a bőröm, újravevős.

szfrances19

2018. április 24.

Itteni vélemények hatására vettem meg, és nagyon tetszik. Jó az illata, kellően nedves, szépen leszedi a sminket és olcsó. Láttam, hogy van belőle kisebb kiszerelés is, aminek örülök, mert ha elutazom, nem kell majd a nagyobb kiszerelésűt magammal vinnem, hanem a kicsi is elég lesz, bármelyik táskában kis helyen elfér.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Yushika

2018. április 23.

Száraz, érzékeny bőrre nagyon NEM ajánlom. Nekem kipirosodott, feszült, fájt a bőröm. Csak alapos mosás és vastagon felkent, tiszta kókuszvaj enyhítette a rossz érzést.
Illata kellemes, ára viszonylag jó. Elhiszem, hogy normál bőrre megfelelő, sajnos nekem portörlésre lett befogva.

Yushika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!