KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Dezodorok

5 in 1 izzadásgátló védelem.Hatékonyan véd a testszag ellen,nem okoz fehér és sárga foltokat a ruhán.24 órás védelem alkohol(ethanol) nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kigyogirl

2017. szeptember 13.

Egyszer használ, egyszer nem. Eddig egy másik Balea dezodort használtam, ott nem tapasztaltam ilyet, ezt nem venném újra mert sokszor büdös vagyok a nap végén :S

kigyogirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

cheerface

2017. augusztus 12.

Ár-érték arányban szerintem szuper dezodor, nálam egy niveás golyóssal kb egyenértékű. Nekem nagyon tetszik az illata is, és bár nem vagyok kifejezett izzadós típus, nálam elégnek bizonyult, bár az Extra dry balea társa kicsit nagyobb hatékonyságú, ennek viszont sokkal jobban szeretem az illatát :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Edith

2017. augusztus 7.

Eddig Nivea fúlyós deót használtam. Legútóbb annak is egy másik fajtáját választottam, ami teljesen kikezdte a hónapjamat, nagyon durván hámlottam tőle. Ekkor döntöttem úgy hogy veszek egy kenős deót, annak ellenére, hogy utálom a lassú száradásukat.
A 3 napos 40 fokos hőségben tökéletesen helytállt! Nem hogy nem voltam izzadság szagú, de még csak nem is izzadt a hónom, holott minden máshonnan ömlött a víz rólam. Az izzadásgátló hatékonysága engem meggyőzött, aránylag hamar megszáradt és száradás után illatmentes volt, ami nálam előny volt. Ha még a fehér és sárga foltok is elkerülnek, ahogy ígéri, akkor ez egy tökéletes választás lesz az alumíniumsó ellenére is. Szóval majd update-elek ha már hosszabbtávú tapasztalatom lesz vele.

Edith
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ratkatt

2017. augusztus 4.

Az izzadást ugyan nem gátolja meg, de nem leszek büdös tőle, és az illatát elég sokáig érzem magamom. Ha újravenném, akkor a fújós változatát.

ratkatt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

hagane1994

2017. június 11.

A fújos változatával együtt nagyon kellemes hatása van :)

hagane1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

A fújos változatával együtt nagyon kellemes hatása van :)

Bibi

2017. május 25.

Egyedül az illata kellemes, semmi hatása.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Egyedül az illata kellemes, semmi hatása.

Betty05

2017. május 10.

Sajnos nagyon nem vált be, amit nagyon sajnálok mert nagyon megörültem a finom illatának,gondoltam ez nem az a tipikus keveredik a hónalj szaggal és büdös lesz fajta. Hát nem vagyok se szőrös típus,se egy izzadós erős szagú. de bakker semmit sem használt kellemetlen illatunak éreztem magam,nagyon ragacsos rossz érzés nagyon nehezen szívódott fel :S borzalom ott áll a polcomon

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

nemethanna196

2017. május 7.

Eddig szinte csak Nivea deo-t használtam, viszont most valamiért ez tetszett meg, így gondoltam, ennyi pénzért egy próbát megér. Összességében elégedett vagyok vele, a dolgát elvégzi és valóban nem hagy foltot maga után, ami számomra nagyon fontos. Az illata annyira nem jön be, talán picit túl édeskés, de szerencsére hamar elillan, ebben az esetben nem sajnálom, hogy az illat nem olyan tartós. Természetesen ennek ellenére az izzadságszag nem érződik. A tartóssága jó, ha 48 órát nem is, de egy sima hétköznapot simán kibír.
Azt még hozzátenném, hogy én nem vagyok nagyon izzadós, lehet másnak gyengébben teljesít.)

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

liloo19

2017. február 23.

Körülbelül egy hete vettem meg ezt a terméket,abbn bízva,hogy hatásos lesz..
Szeretem a Balea termékeit,viszont dezodorból még csak a Young Cukorfalat típust próbáltam (ami tökéletes volt,de már nem gyártják),így gondoltam mivel az bevált ez sem lehet rosszabb. Tévedtem,nem tartós és az illata is hamar elillan. :(

liloo19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Körülbelül egy hete vettem meg ezt a terméket,abbn bízva,hogy hatásos lesz..

Petra1988

2017. február 13.

Csalódtam sajnos 1+1 akción vettem, de nem jött be.

Petra1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Csalódtam sajnos 1+1 akción vettem, de nem jött be.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.