KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chocholate_puma, Módosítva: 2014. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden és alaposan tisztítja a bőrt. A mandulavirág kivonat kíméletesen megtisztítja a bőrt, anélkül, hogy irritálná azt és támogatja a hidratátságát. Nem tartalmaz alkoholt.

Chrissy

2018. július 8.

Mint már többen is előttem, én is azért vettem meg, mert alkoholmentes. És engem is irritál az illata. Nem zavar, ha egy kozmetikumnak kellemes illata van, nem feltétlen ragaszkodom az illatmentességhez, de ennek öregnyanya szaga van és rettenetesen utáltam, alig vártam, hogy elfogyjon. Én arctonikként használtam, arclemosást követően ezzel töröltem át a bőröm, de ragacsos maradt utána. Semmiképpen nem veszem újra.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Candy21

2018. május 24.

Azért vettem meg mert nincs benne alkohol és mikor megnéztem az összetevő listát a patfümöt nem láttam benne, de sajnos azt tettek bele éa elég erős virágos illata van. Emiatt nem a kedvencem egyébként szépen leszedi a maradék szennyeződést. A parfüm miatt nem fogom újra venni ha elfogy.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

sziluetta

2018. május 19.

Elfogyott a tonikom, és nem volt az ultra med, ezért levettem a polcról ezt, mert alkoholmentes. Azt hiszem meg kellett volna szagoljam, nem tetszik az illata, jobban szeretem az illatmentes tonikokat, de ha már illatos, akkor lehetne finomabb is az illata. És furcsán habzik :/ Szerintem ecsetmosásra fogom elhasználni, amúgy jól tisztít, csak valahogy nem jön be.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Mano1234

2018. április 16.

Szeretem, mert alkoholmentes, nem irritál, nem húzódik a bőröm a használata után. Az esetleges sminkmaradványokat kíméletesen leszedi. Mindemellet az illata is tetszik, árban is nagyon kedvező, valószínűleg újraveszem.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

szilvia.bano

2018. március 26.

Ugyanennek a termékcsaládnak az arctisztító habját már régóta használom, és mivel sajnos már nem lehet kapni a Garnier nyugtató tonikot (kék,olajmentes) amit korábban használtam, sőt mindegyik Garnier tonikban van alkohol, így gondoltam kipróbálom ezt. Csodálkozom a sok negatív véleményen (a habnál egyébként csupa jó vélemény van), mert nekem semmi problémám nincs vele.Jól elbánik a sminkmaradványokkal, kíméletes, nem szárít, egyáltalán nem húzódik a használata után a bőröm (pedig nekem aztán elég száraz bőröm van). Az illata visszafogott, engem nem zavar, bár a hab illatát jobban szeretem. Ragacsos érzést sem tapasztaltam. Örülök, hogy találtam egy jó tonikot, nem olyan könnyű ilyet fellelni, ami könnyen beszerezhető és olcsó is.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Lilluska

2018. március 25.

Nagyon szeretem, arctisztítás után használom. Nem tapasztaltam különbséget eközött és drágább társai között, úgyhogy maradok ennél.

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

PinkAlien

2018. március 14.

Semmi extra, tonizált és tisztított, de használtam már ennél jobb arctisztítókat is.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

fedit98

2017. december 5.

Szerintem kellemes illata van, habár egy kicsit mű. Használatnál tényleg elég ragacsos érzést kelt, de ez viszonylag hamar elmúlik, vagyis legalábbis nem lesz olyan zavaró. Viszont cserébe eléggé hidratál.
Én sminklemosónak szoktam használni. Teljesen nem hozza le a sminket, de arra elég, ha hazaérek és nincs kedvem bíbelődni, akkor ezzel gyorsan lemosom.
Összességében nem egy csodaszer, de egy próbát megér.

fedit98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Összességében nem egy csodaszer, de egy próbát megér.

lora4444

2017. június 26.

Nem tetszik az illata, ragacsos érzetet hagy a bőrön maga után. Nem jött be.

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nem tetszik az illata, ragacsos érzetet hagy a bőrön maga után. Nem jött be.

sweetmedusa

2017. május 29.

Életemben egy fajta tonikot használtam, az után mindig nagyon tiszta, száraz, zsírtalan érzés volt az arcomon, viszont ezzel csak ragacsos maradok és szerintem nem is igazán tisztít valami jól... Nem tudtam semmilyen funkciót tulajdonítani neki, így a tusolás után elfolyt szemfestéket szoktam vele vattakoronggal letörölgetni, a szerencsése a szemet nem csípi. Nekem nem tetszik, nem fogom újravenni.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Rosmarinic Acid