KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chocholate_puma, Módosítva: 2014. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden és alaposan tisztítja a bőrt. A mandulavirág kivonat kíméletesen megtisztítja a bőrt, anélkül, hogy irritálná azt és támogatja a hidratátságát. Nem tartalmaz alkoholt.

lora4444

2017. június 26.

Nem tetszik az illata, ragacsos érzetet hagy a bőrön maga után. Nem jött be.

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nem tetszik az illata, ragacsos érzetet hagy a bőrön maga után. Nem jött be.

sweetmedusa

2017. május 29.

Életemben egy fajta tonikot használtam, az után mindig nagyon tiszta, száraz, zsírtalan érzés volt az arcomon, viszont ezzel csak ragacsos maradok és szerintem nem is igazán tisztít valami jól... Nem tudtam semmilyen funkciót tulajdonítani neki, így a tusolás után elfolyt szemfestéket szoktam vele vattakoronggal letörölgetni, a szerencsése a szemet nem csípi. Nekem nem tetszik, nem fogom újravenni.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Betty05

2017. május 9.

Elégedett vagyok a Balea termékeivel ezért is esett a választásom rá. Nagyon kellemes az illata,és szépen kíméletesen tisztítja a bőrt,egyetlen egy kifogásom van ellene, picit ragacsos utána a bőr,annyira nem vészesen zavaró.... de ...tökéletesebb lenne ha nem lenne ragacsos tapintása a bőrnek utána :(

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Evelyn31

2017. május 6.

Az arcápolási rutinomból,már csak a tonik hiányzott,gondoltam legyen ez.Tetszett az illata,bár néha kicsi soknak éreztem már. Ezt a terméket száraz,érzékeny bőrűeknek ajánlják,és én akkor még azt gondoltam ebbe a csoportba tartozom,és csak picivel később mentem el,már csak a vásárlás után a kozmetikusomhoz,hogy mégis pontosan milyen bőrtípusba tartozom,és nem ebbe. De nem volt gondom vele használat közben,nem irritálta bőröm meg ilyenek...hatását nálam hozta....Azért adok rá 4 csillagot,mert az illata már annyira émelyítően sok...

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Aquariusgirl

2017. március 13.

Kicsit szárít, de nekem nem vészes. Viszont nem érzem a használat után igazán a várt tisztaság érzést és ragad is egy kicsit. Engem nem zavar az illata, de semmi különös.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 13.

Zaynab

2017. február 10.

Megijedtem amikor megláttam a közepes értékelést és a negatív kommenteket, mivel ez NEM egy rossz arctonik. Nagyon tetszett a boltban és valamiért azt hittem, hogy nincs benne parfüm, csak a mandula saját illata. KM nélkül vettem ezt a tonikot.
Viszont 8 nappal a megvétele után már megnyugodtam.

Én:

- enyhén rozaceás vagyok,
- előnyben részesítem az alkoholmentes vagy csak zsíralkoholt tartalmazó tejeket és tonikokat és zselés lemosókat.
- általában illatmentes termékeket használok, de most kivételt tettem.

Mi történt a használat közben és utána:

- finom illata van, de erős.
- kíméletes a használata.
- NINCS irritáció a használata alatt, de utána sincs.
- tény, hogy kicsit ragad pár másodpercig, és az illat az arcon van, de ez a ragadás nálam nem erős, elmúlik nagyon hamar, az illat sem érződik 5-10 perc után.

Tetszik? ---> igen, csak kicsit erős az illata.
Újravenném-e: igen, de még sok tonik van itthon ebben a flakonban és tartalékban is.
Másnak ajánlanám-e: igen, ha biztosan tudom, hogy nincs rozaceája vagy más irritációja.

Ez nem egy rossz tonik és engem sem irritált, pedig elkezdtem nagy mennyiségben használni, hogy hamarabb fogyjon. Egész kellemes. Egyébként tisztít is, tehát azzal is meg vagyok elégedve.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

Viszont 8 nappal a megvétele után már megnyugodtam.

Én:

- enyhén rozaceás vagyok,
- általában illatmentes termékeket használok, de most kivételt tettem.

Mi történt a használat közben és utána:

- finom illata van, de erős.
- kíméletes a használata.
- NINCS irritáció a használata alatt, de utána sincs.

Tetszik? ---> igen, csak kicsit erős az illata.

Bettina13

2016. november 5.

Gyönyörűen tisztít, kellemes az illata, ami egy-két órán át érződik. Tetszik hogy nincs benne alkohol. Brutál száraz a bőröm néhol (például az államon vagy a homlokomon), és szerencsére nem szárítja tovább, ez pedig ritkaságszámba megy. :) Tetszik, bár az illata miatt lehet kipróbálok mást a téli időszakban. :)

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Regina02

Korcsoport: < 18
2016. október 22.

Nekem semmit sem ér, ugyanúgy ahogy a többi tonik... nem tudom miért vagyok ilyen ,,szerencsés" ezekkel... de mostmár kezdem unni... sok féle tonikot kipróbáltam már de nekem egyik sem használt...

Regina02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 22.

Rika90001

2016. október 19.

Számtalanszor újraveszem, imádom. Szépen tisztít, eltűntek az archibáim, nem szárít. Számomra tökéltes és fontos hogy nincs benne alkohol.

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Emma Woodhouse

2016. október 10.

Jó, hogy nincs benne alkohol és nem irritálja a bőrömet, de számomra zavaróan erős az illata. Nem fogom újravenni.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Antioxidánsok: Rosmarinic Acid