KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőcsillag narancs/hibiszkusz illattal

Dea

2018. január 11.

Én ajándékba kaptam az egyik barátnőmtől karácsonyra (innen és köszi,ha esetleg ezt olvasod :D ) szóval a fürdőbombáról, valahogy a narancs illat nem az igazi ,az illata nem jött be, maga a termék meg átlag fürdőbomba, kicsit olyan olajos lesz tőle a víz, ezáltal hidratál, egyszer elment, de magamnak nem venném meg :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.