KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 26.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Kókusz és frangipáni illatú sampon, minden hajtípusra, mindennapi használatra, B3-és B5 vitaminnal.

barbyka01

2017. július 22.

Szeretem a limitált Balea samponokat, így muszáj voltam erre is lecsapni. Jól habzik, tisztít, az illata is nagyon jó.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Nicolett022

2017. július 21.

Imádom. Cuki, jól habzik, tisztít, könnyen fésülhető utána a hajam, az illata meg isteni, ráadásul nálam még hajmosás után is érződik valamennyire. Vettem is még belőle hármat, ha hamar elfogyna a boltokból, de azt hiszem visszamegyek még a testpermetért és tusfürdőért is, annyira szerelmes lettem az illatába.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

adrii

2017. július 4.

Imádom ezt a sampont. Először a Bahama Dreams testápolót vettem meg,majd a tusfürdőt, és mivel sok jót olvastam a Balea samponokról ezt is beszereztem. Olcsó,csoda illata van, nagyon jól teszi a dolgát. Sajnos az illat nem marad tartósan a hajamban , de hát erre való a balzsam(kár ,hogy ebből az illatból nem készült)

adrii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

SiluMilu

2017. július 2.

Bár még csak kétszer használtam,de elégedett vagyok vele.A hajam tovább birja mosás nélkül,s nem utolsó sorban olcsó.

Jár neki az 5 csillag.

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Jár neki az 5 csillag.

veresbarbi

2017. június 29.

Nálam ez az illatcsalád nagyon betalált, egyszerűen odavagyok az illatáért! A hajam puha és selymes lesz tőle. Régóta korpával küzdök, ha nem megfelelő sampont használok pillanatok alatt megjelenik, ezzel a samponnal nyoma sincsen. Viszont úgy vettem észre mintha hamarabb zsírosodna a hajam, bár még csak 2x használtam, egyelőre emiatt -1*, jövök majd updatelni.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Izabel

2017. június 23.

A Balea nagyot alkotott megint! Tényleg nagyon finom az illata, jól tisztít és könnyű kiöblíteni. Mindent tud, amit tudnia kell, és az ára is szuper. Tökéletes választás nyárra, biztos, hogy újraveszem. Ajánlom :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nicu

2017. június 21.

Nagyon finom virágos illata van, mint a tusfürdőjének. Jól habzik, nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam és nem is nehezíti el.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

szabcsi0502

2017. június 19.

Nagyon jól habzik, jól tisztít, és kellemes illata van. Sokkal tovább bírta a hajam mint más samponoknál, meg is lepődtem rajta. Az ára meg egyszerűen fantasztikus, nem teljesít rosszabbul mint egy drágább professzionális termék.

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

borntobe

2017. június 16.

Engem a mindennapi, gyenged sampon igerete fogott meg - meg is kaptam. Nagyon jol habzik, nem irrital, nem marad ragacsos, nem neheziti el a hajam, pluszban meg az illata is jo. Ujravevos.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

lenochka

2017. június 4.

Isteni illata van! Az ígéretét betartva a Karib-tenger és kókuszpálmák varázslatos világát és illatát juttatja el a fürdőszobámba.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.