KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 26.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Kókusz és frangipáni illatú sampon, minden hajtípusra, mindennapi használatra, B3-és B5 vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

spavanilly

2017. október 11.

Nyár elején begyűjtöttem az illat család összes tagját, de a sampont csak 2 hete kezdtem használni.
Nem sokat vártam egy Baleás sampontól ( bár az After Sun kellemes meglepetés volt); jelentem: kiállta a próbát!
Nagyon jól habzik, remek az illata ( egy az egyben, mint a tusfürdőjének.)
Száraz hajúak viszont mindenképp nyúljanak balzsamhoz utána!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Nagyon jól habzik, remek az illata ( egy az egyben, mint a tusfürdőjének.)
Száraz hajúak viszont mindenképp nyúljanak balzsamhoz utána!

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Nagyon lassan tudtam elhasználni. Az illata szerintem borzalmas. A frangipáni illat szerintem megosztó lehet a termék használóinál. Nálam már túl sok volt és majdnem kidobtam a flakont, pedig ilyen nem igazán fordult még elő. A boltban pedig többször is kibontottam és megillatoztam mikor megjelent, mint új illat. Ha nem vagyok benne biztos, hogy tetszeni fog, akkor mindig csak egy darabot szerzek be belőle, hogy ne maradjon rajtam. Azoknak tudnám ajánlani akik kicsit szeretik a merészebb illatokat. Számomra tömény volt és nehéz.

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Artemisarrow

2017. szeptember 2.

Hónapok óta használom,az illata napokig érződik és puha,egészséges hajat varázsol.:)

Artemisarrow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

dizabella01

2017. augusztus 11.

Nagyon szeretem!
Jól tisztít, jól habzik, nagy a kiszerelés és rendkívül olcsó is!
Az illata megmarad a hajamban, de nem túl intenzív, épp kellemes, nem tolakodó.
Újraveszem, de nagyon remélem, hogy nem vonják ki forgalomból egyhamar...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Nagyon szeretem!
Jól tisztít, jól habzik, nagy a kiszerelés és rendkívül olcsó is!
Az illata megmarad a hajamban, de nem túl intenzív, épp kellemes, nem tolakodó.
Újraveszem, de nagyon remélem, hogy nem vonják ki forgalomból egyhamar...

barbyka01

2017. július 22.

Szeretem a limitált Balea samponokat, így muszáj voltam erre is lecsapni. Jól habzik, tisztít, az illata is nagyon jó.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Nicolett022

2017. július 21.

Imádom. Cuki, jól habzik, tisztít, könnyen fésülhető utána a hajam, az illata meg isteni, ráadásul nálam még hajmosás után is érződik valamennyire. Vettem is még belőle hármat, ha hamar elfogyna a boltokból, de azt hiszem visszamegyek még a testpermetért és tusfürdőért is, annyira szerelmes lettem az illatába.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

adrii

2017. július 4.

Imádom ezt a sampont. Először a Bahama Dreams testápolót vettem meg,majd a tusfürdőt, és mivel sok jót olvastam a Balea samponokról ezt is beszereztem. Olcsó,csoda illata van, nagyon jól teszi a dolgát. Sajnos az illat nem marad tartósan a hajamban , de hát erre való a balzsam(kár ,hogy ebből az illatból nem készült)

adrii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

SiluMilu

2017. július 2.

Bár még csak kétszer használtam,de elégedett vagyok vele.A hajam tovább birja mosás nélkül,s nem utolsó sorban olcsó.

Jár neki az 5 csillag.

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Jár neki az 5 csillag.

veresbarbi

2017. június 29.

Nálam ez az illatcsalád nagyon betalált, egyszerűen odavagyok az illatáért! A hajam puha és selymes lesz tőle. Régóta korpával küzdök, ha nem megfelelő sampont használok pillanatok alatt megjelenik, ezzel a samponnal nyoma sincsen. Viszont úgy vettem észre mintha hamarabb zsírosodna a hajam, bár még csak 2x használtam, egyelőre emiatt -1*, jövök majd updatelni.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Izabel

2017. június 23.

A Balea nagyot alkotott megint! Tényleg nagyon finom az illata, jól tisztít és könnyű kiöblíteni. Mindent tud, amit tudnia kell, és az ára is szuper. Tökéletes választás nyárra, biztos, hogy újraveszem. Ajánlom :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.