KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Használatával olyan lesz a frizurád, mint a szörföző fiúknak és lányoknak - igazi tengerparti feeling. A haj matt és kusza hatású lesz, zsíros érzet nélkül. Ráadásul a glicerin és a panthenol még hidratál is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mardebra

2018. május 3.

Glamour-napokon vettem, bár nem volt rá kedvezmény, de így is olcsó volt. Alapjáraton is göndör hajam van, eddig otthoni sós oldatot csináltam, hogy még göndörebb legyen a hajam, de az igencsak szétszárította. Na ezzel a fújós cuccal nagyon szép hatást lehet elérni a haj szétszáradása nélkül. A leírás szerint vizes hajra kell fújni, de én vizes és száraz hajra is használom, ha már kicsit esnek szét a tincseim nagyon szépen rendbeteszi. Imádom az illatát, kellemes édeskés, később sajnos már nem érezni. Sokkal szebb tincses lesz a hajam, mintha a tengerparton jártam volna :)

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Dea

2018. március 10.

Nekem nagyon bevált olcsó, jó illata van(engem bodzára emlékezetet :) ), és hullámosabb lesz tőle a haj :) (megjegyzem az enyém alapból hullámos, szóval nekem ez csak rásegítés a szebb hullámokhoz ;) )

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.