Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Használatával olyan lesz a frizurád, mint a szörföző fiúknak és lányoknak - igazi tengerparti feeling. A haj matt és kusza hatású lesz, zsíros érzet nélkül. Ráadásul a glicerin és a panthenol még hidratál is.

Parapluie

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Atyaég, SZERELEM. Nagyon sima, lapos hajam van, ezzel pár fújással lesz egy kis textúràja, pillanatok alatt meg is szárad. Az illata is isteni :)

Parapluie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mano

2018. augusztus 5.

Én nem a beach babe frizura miatt vettem, hanem, hogy adjon egy kis textúrát a hajamnak anélkül, hogy összetapasztaná. Ennek pedig tökéletesen eleget tesz - a legnagyobb bajom a sós fujkálósokkal mindig az (pl. a Tony&Guy-jal), hogy kifésülhetetlen ragadós vacak lesz a hajam, de ezzel még nem sikerült annyi fújni, hogy így legyen. Olcsó, finom az illata.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

TimyeK

2018. augusztus 4.

KM havi kedvencekben olvastam róla, mivel tök olcsó ebédszünetben rohantam megvenni. Az illlata fenomenális, annyira frissítő és édes. Először nem értettem mit kellene tőle várni, aztán rájöttem mire lesz ez nekem jó: szárazsampon helyett! Hajszárítás után 1-2 pumpányit használok belőle, volumenizál és lassabban zsírosítja a hajam. Ezt követően pár nappal, amikor már megviseltebb a frizurám fújok belőle kb 6-8 pumpámnyit és kézzel beledolgozom a hajamba, ettől a laposodó frizurám volument kap és szép hullámos lesz, emellett kissé lemattítja, így nem látszik a zsírosodás. Ráadásul friss illatot kölcsönöz a frizurámnak, így teljesen frissen mosottnak tűnik. :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

cslllzr

2018. július 25.

Szuper cucc! Azt adja amit ígér, szép fürtöket állít össze a hullámos / göndör hajamban. Az illata isteni, az ára is nagyon baráti.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

bugeyes

2018. június 27.

Nem bírtam magammal, muszáj volt szert tennem rá a KM-blogbejegyzést követően. Gondoltam nem egy nagy összeg, úgyhogy ha nem válik be esetleg akkor sem lesz nagy baj. Az illata nagyon tetszik, teljesen nyárfeelinget idéz. Hozzáteszem nekem szögegyenes a hajam, de nedves hajra fújva ezt a kis cuccot és utána becsavarni, betekerni különböző praktikákkal, hajsütő használata nélkül is szuper és tartós (2 napig simán megmaradtak a hullámok a hajamban) végeredményt adott, és nem is kellett hajlakkal sem fixálnom a hajam. Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kis csodával, mert eddig mindig küzdöttem azzal a bénaságom, lustaságom és a hajam típusa miatt azzal, hogy minél kevesebb roncsolással hullámos hajat varázsoljak magamnak. Plusz pont, hogy nem szárítja agyon a hajam.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Mardebra

2018. május 3.

Glamour-napokon vettem, bár nem volt rá kedvezmény, de így is olcsó volt. Alapjáraton is göndör hajam van, eddig otthoni sós oldatot csináltam, hogy még göndörebb legyen a hajam, de az igencsak szétszárította. Na ezzel a fújós cuccal nagyon szép hatást lehet elérni a haj szétszáradása nélkül. A leírás szerint vizes hajra kell fújni, de én vizes és száraz hajra is használom, ha már kicsit esnek szét a tincseim nagyon szépen rendbeteszi. Imádom az illatát, kellemes édeskés, később sajnos már nem érezni. Sokkal szebb tincses lesz a hajam, mintha a tengerparton jártam volna :)

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Dea

2018. március 10.

Nekem nagyon bevált olcsó, jó illata van(engem bodzára emlékezetet :) ), és hullámosabb lesz tőle a haj :) (megjegyzem az enyém alapból hullámos, szóval nekem ez csak rásegítés a szebb hullámokhoz ;) )

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid