KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timitami

2017. október 1.

Pozitívum: illata kellemes, amíg fent van az arcon, kellemesen hűsítő hatású, könnyen kihajtogatható és szépen befedi az arcot, nem hagy ragacsos érzetet, pihe-puha bőrt varázsol, nem csúnya tőle az arc, de nem is annyira feltöltött és szép, mint a Balea Vital maszk használata után. Pontosabban nekem a bőrkép nem tetszik annyira, pedig ez is nagyon hidratál, és hamarabb beszívódik, mint a Vital. Igaz, a hidratálás leginkább a mélyrétegben érződik, és valahogy nem annyira egyenletes a bőr ezután, nem mintha az enyém egyenetlen lenne, de másképp nem tudom megfogalmazni. A bőr legfelső rétegét mintha kissé szárítaná (talán az akoholtartalma miatt, amit nem vettem észer, mikor megvettem), pedig nekem normál bőröm van, általában semmi nem szárít, jól működnek a krémek, egyéb arcápolók rajta. De ettől olyan, mintha a bőrfelszínre kellene hidratáló krémet kenni. És egy nagyon enyhe húzó érzést is produkál, miközben szívódik be (miután leveszem a maszkot az arcomról), erről nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy sem, hogy mit is jelent/okoz. Talán a bőrfelszínre kifejtett nem igazán pozitív hatás. A lényeg, hogy a Balea Vital sokkal jobban és tetszetősebb hatású, azt hiszem, ezt a Beauty maszkot nem fogom újravenni, akkor sem, ha tényleg érezni, hogy a mélyebb bőrrétegekre pozitív hatású, és tapintásra puha a bőröm tőle. Mindent egybevetve 3 csillagnál nem tudok többet adni rá.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert ennek a termékcsaládnak a éjszakai szérumja nagyon jól működik a bőrömön, de ennek az lett a vége, hogy lemostam, mert a fentebb említett húzódás kezdett kellemetlenné válni. Lehet, csak 2 csillagot kellene rá adnom???

Nem tudom, hogyan hozom helyre a bőrfelszínt az arcomon, annyira kicsinálta ez a maszk. Lemostam, aztán tettem fel hidratálókrémet, de semmi. Azt is lemostam, aztán a Balea Vital maszkját alkalmaztam - hogy egy nap alatt 2 maszk jó-e, ugye ez kérdés - és valamivel jobb lett, de még mindig nem olyan, mint a beauty maszk előtt volt. Hiába érzem, hogy a mélyben jó hatást gyakorolt, a bőrfelszínt amolyan tördezettre szárította, mint akinek vízhiányos a bőr felső rétege, holott alapvetően nekem nem az. Eléggé el vagyok keseredve...

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 1.

Essie

2017. szeptember 28.

Nem tűnt fel, hogy a 2.(!) összetevő a denaturált alkohol, és van benne illatanyag is, pedig kerülni szoktam az alkohol- és a parfümtartalmú arcápolókat. Kb. 10 percig hagytam fel, de utána inkább leszedtem, mert nagyon féltem, hogy az említett anyagok rossz hatással lesznek a bőrömre, szerencsére nem így történt, de más hatást sem tapasztaltam. Nem fogom újravenni, nem kockáztatok. Az összetevők miatt adok 2 csillagot, mert nem hiszem, hogy ez az érzékenyebb/problémásabb bőrűek esetében jót tenne az arcnak.

Essie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Kinga79

2017. szeptember 28.

Bizony, Nr1 termék. Csodaszép arcbőrt produkál.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bizony, Nr1 termék. Csodaszép arcbőrt produkál.

veresbarbi

2017. augusztus 30.

Egy óráig hagytam az arcomon, amíg szinte teljesen beszívódott. A mérete tényleg kicsit nagy, de nem vészes. És a hatása woow! Puha, feltöltött bőr, nem győztem fogdosni :D Kicsit csalódásként ért, hogy ennek nincs a szemre ráhajtható része, mint a Vital vagy az Aktivkohle-s maszkjuknak, jól esett volna, hogy a szememen is van, de ezért nem vonok le pontot, hisz nem is ígéri, és a 3 közül egyelőre ennek tetszik legjobban a hatása. Még tesztelgetem a többi maszkot a Baleatól, de most ő a No.1! :)
Up: kipróbáltam az Aqua-s fátyolmaszkot is Baleától, aminek szintén van a szemre ráhajtható része. A 4 közül most már bizton állíthatom,hogy ennek a kis csodának van a legjobb illata és hatása is, kár,hogy pont ebből az egyből hagyták ki a szem részt :( (nekem tényleg nagyon jól esik ha a szememen is van, olyan érzésem van tőle mintha egy spa-ban relaxálnék :D)

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Hialuronsav hidrolizátum. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen