KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

foldiadina

2018. július 3.

A legjobb Balea maszk, kár hogy már hónapok óta nem lehet kapni egy üzletben sem. Szépen simítja, puhítja a bőrt, nagyon jól hidratál, édesanyámnak és a húgomnak is bevált. Remélem kapható lesz még!

foldiadina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Barackvirag1

2018. június 26.

Az egyetlen fátyolmaszk, ami után látványosan szebb, feszesebb és simább lett a bőröm. Még vásárolnék belőle, de már hónapok óta egyetlen dm-ben sem találom.

Barackvirag1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

g0809

2018. június 22.

Nagyon jó!

g0809
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Nagyon jó!

Ennie86

2018. április 17.

A sok pozitív vélemény alapján esett rá a választásom. Kellemesen hűsíti az arcomat feltétel után. Aztán jött a csoda! :) Kisimult, puha és egyenletesebb az arcom. Biztos újra fogom venni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

kneva

2018. április 7.

Nahát, ennyi jó vélemény, pedig a 2. összetevője a denaturált alkohol...
Impulzus vásárlás volt, szinte már be is álltam a sorba a pénztárnál, amikor ki tudja, miért, de visszanyúltam érte, és betettem a kocsimba a többi cucc mellé. Este fürdés után fel is tettem, de annyira erős volt az illata (sárga B.U. a 90-es évekből), hogy akkor néztem rá először (!) az INCI-re. Azért írom ezt le, hogy mások okuljanak a példámból, először kell az INCI-re ránézni, és utána a kosárba tenni...
Azért egy darabig fenn hagytam, nagy hatását nem tapasztaltam. Nem javított és nem is rontott a bőröm állapotán ez az egy alkalom. Mondjuk nagy elvárásaim nem is lettek volna 300 Ft-ért, de hyaluronsav-származék csak a közepén van az INCI-nek, közvetlenül az illatanyag előtt. Szóval lézetnek jobb termékek is ebben az árkategóriában, legyünk sokkal tudatosabbak ezután!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nahát, ennyi jó vélemény, pedig a 2. összetevője a denaturált alkohol...

Lory

2018. március 21.

Mostanában eléggé rákattantam az egyszer használatos maszkokra.Szeretem a felkenős egyszeri adagosakat is de a fátyolmaszkot is kipróbáltam,méghozzá ezzel a maszkkal kezdtem.Nagyon puhává,bársonyossá varázsolta a bőröm,amit annak tudtam be először,hogy nemrég vettem le az arcomról a maszkot.Igen csak másnap meg harmadnap is megmaradt ez az érzés.Ekkor jöttem rá,hogy ez már nem a maszk anyaga okozza,hanem ez bizony a hatása :)Ránézésre is szebb,egyenletesebb lett a bőrképem,kipihentebb az arcom.Biztos fogok még ilyet venni amellett,hogy elég sok maszkot próbálgatok mostanában,szeretek kísérletezni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

muzli

2018. március 20.

Nekem az egyik kedvencem, bármikor újra veszem, de sokszor hiányzik a polcról.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Nekem az egyik kedvencem, bármikor újra veszem, de sokszor hiányzik a polcról.

domanybeatrix

2018. január 23.

Azt hiszem, már a harmadikat használtam el ebből a maszkból, és még biztos fogok venni, mert már nincs itthon, de sokszor csak az üres helyét találom a boltok polcain.
A mérete az én arcomra nem passzol valami jól, de ez nyilván nem a termék hibája.
Az is igaz, hogy a használata után a homlokomon, a hajam tövénél piros a bőröm. Azt nem tudom, hogy miért csak ott, de szerencsére gyorsan elmúlik, de lehet, a termékben lévő alkohol a ludas.
Amikor már száraznak érzem a bőröm, és tudom, hogy önmagában a hidratálóm nem fog segíteni, akkor veszem elő. Ez általában reggel szokott lenni, a reggeli kávéimat ebben fogyasztom el. :D
Utána szebben tudok sminkelni, hidratáltabbnak, puhábbnak érzem a bőröm.
Persze nyilván van ettől jobb szövet/fátyolmaszk is a világon, de ennyi pénzért, ilyen hatásért részemről jár a négy csillag.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Utána szebben tudok sminkelni, hidratáltabbnak, puhábbnak érzem a bőröm.

tinyblackpaw

2017. december 9.

Ez az első fátyolmaszk amit kipróbáltam és ha nem lenne benne alcohol denat & parfüm akkor még újra is venném. Viszont ezek ellenére is meglepően kisimult és puha lett az arcom, bár a parfümöt nehezen tolerálja a bőröm, kissé csípi a denaturált alkohollal együtt, de legalább cserébe az illata kellemes. Külön pozitívum hogy a fátyolmaszkot még kellemesebb használni, mint a hagyományos krémes maszkokat és még hűsít is.
Ez az a tipikus termék ami jó is meg nem is mert bár szép, feszes bőrt eredményez picit azért ki is szárítja (érdekes, hogy fér össze a kettő). Ennek ellenére a kedvező ára miatt megérdemel 4 csillagot.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Sheila

2017. december 6.

Hű, ez nekem nagyon bejött. Egyszer vettem még a közelmúltban egy db-ot próbaképpen, azóta vadásztam rá a DM-ben, mert mindenhol hűlt helye volt. Most legutóbb végre újra belefutottam, meg is vettem hirtelen felindulásból az összeset ami ki volt téve. (asszem ezzel mindent elmondtam...)
Az arcom nagyon-nagyon puha és feltöltött lesz tőle, mínusz 5 év kapásból, "hűha" élmény a köbön. Negatívumot nem tapasztaltam.
Balea szövet maszkok közül nekem ez vált be legjobban, a többi nekem csak amolyan "egynek elmegy, kellemes de semmi extra"- hatású, ez viszont tényleg csinál is vmit.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid