KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

sdorcii

2018. december 19.

Imádom! Már első használat után is puhított a bőrömön, bár akkor egy kicsit bizsergette az arcbőrömet. Második alkalommal már nem tapasztaltam ezt és még puhább lett tőle az arcom. Puha, friss érzetet hagy maga után és az illata sem rossz.

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

hadri

2018. december 13.

Legalább 10x újravettem már. Nagy kedvencem ez a maszk, ha egyetlen fátyolmaszkot használhatnék életem végéig, akkor őt választanám. Ha nagyon nyúzott vagyok és karikásak a szemeim, akkor szoktam feltenni. Simává, puhává, hidratálttá teszi a fáradt bőrt.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Bublup

2018. november 19.

Nagyon kellemes élmény volt, egyszer próbáltam, tényleg hidratált.

Bublup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Nagyon kellemes élmény volt, egyszer próbáltam, tényleg hidratált.

iloveyoued

2018. október 11.

Nagyon sokszor vettem már újra, nagyon szeretem! Nagyon problémás bőröm van, főleg a homloknomnál és az államnál :( de ő picit mintha segítene rajta; nyugtat, feltölt,hidratál. 5*

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

javi

2018. szeptember 15.

Este használtam és másnap reggel sminkelésnél vettem észre, hogy a mosolyráncaim nem látszódnak annyira (az alapozó kiemeli sajnos). Szem alatti apró ráncoknál nem vettem észre változást, de nem is nagyon tudtam teljesen a szemem alá odahúzni a maszkot. Jó termék, tetszik, fontos napok előtt nagyon hasznos lehet.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

foldiadina

2018. július 3.

A legjobb Balea maszk, kár hogy már hónapok óta nem lehet kapni egy üzletben sem. Szépen simítja, puhítja a bőrt, nagyon jól hidratál, édesanyámnak és a húgomnak is bevált. Remélem kapható lesz még!

foldiadina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Barackvirag1

2018. június 26.

Az egyetlen fátyolmaszk, ami után látványosan szebb, feszesebb és simább lett a bőröm. Még vásárolnék belőle, de már hónapok óta egyetlen dm-ben sem találom.

Barackvirag1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Ennie86

2018. április 17.

A sok pozitív vélemény alapján esett rá a választásom. Kellemesen hűsíti az arcomat feltétel után. Aztán jött a csoda! :) Kisimult, puha és egyenletesebb az arcom. Biztos újra fogom venni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

kneva

2018. április 7.

Nahát, ennyi jó vélemény, pedig a 2. összetevője a denaturált alkohol...
Impulzus vásárlás volt, szinte már be is álltam a sorba a pénztárnál, amikor ki tudja, miért, de visszanyúltam érte, és betettem a kocsimba a többi cucc mellé. Este fürdés után fel is tettem, de annyira erős volt az illata (sárga B.U. a 90-es évekből), hogy akkor néztem rá először (!) az INCI-re. Azért írom ezt le, hogy mások okuljanak a példámból, először kell az INCI-re ránézni, és utána a kosárba tenni...
Azért egy darabig fenn hagytam, nagy hatását nem tapasztaltam. Nem javított és nem is rontott a bőröm állapotán ez az egy alkalom. Mondjuk nagy elvárásaim nem is lettek volna 300 Ft-ért, de hyaluronsav-származék csak a közepén van az INCI-nek, közvetlenül az illatanyag előtt. Szóval lézetnek jobb termékek is ebben az árkategóriában, legyünk sokkal tudatosabbak ezután!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nahát, ennyi jó vélemény, pedig a 2. összetevője a denaturált alkohol...

Lory

2018. március 21.

Mostanában eléggé rákattantam az egyszer használatos maszkokra.Szeretem a felkenős egyszeri adagosakat is de a fátyolmaszkot is kipróbáltam,méghozzá ezzel a maszkkal kezdtem.Nagyon puhává,bársonyossá varázsolta a bőröm,amit annak tudtam be először,hogy nemrég vettem le az arcomról a maszkot.Igen csak másnap meg harmadnap is megmaradt ez az érzés.Ekkor jöttem rá,hogy ez már nem a maszk anyaga okozza,hanem ez bizony a hatása :)Ránézésre is szebb,egyenletesebb lett a bőrképem,kipihentebb az arcom.Biztos fogok még ilyet venni amellett,hogy elég sok maszkot próbálgatok mostanában,szeretek kísérletezni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid