KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nagy koncentrációjú hatóanyag-kombináció a ragyogóan szép arcbőrért: tripla-hialuronsavval és innovatív „hialuron-turbo”-val mélyrehatóan hidratálja és kipárnázza a bőrt. A tripla-hialuronsav különböző méretű molekulái a bőr eltérő rétegeibe hatolva, belülről kifelé töltik fel a bőrredőket, kisebb ráncokat. A „hialuron-turbo” felerősíti és meghosszabbítja a tripla-hialuronsav kipárnázó hatását. E-vitamin és B5 provitamin tartalma nyugtatja, és friss, fiatalosabb hatásúvá varázsolja az arcbőrt.

tinyblackpaw

2017. december 9.

Ez az első fátyolmaszk amit kipróbáltam és ha nem lenne benne alcohol denat & parfüm akkor még újra is venném. Viszont ezek ellenére is meglepően kisimult és puha lett az arcom, bár a parfümöt nehezen tolerálja a bőröm, kissé csípi a denaturált alkohollal együtt, de legalább cserébe az illata kellemes. Külön pozitívum hogy a fátyolmaszkot még kellemesebb használni, mint a hagyományos krémes maszkokat és még hűsít is.
Ez az a tipikus termék ami jó is meg nem is mert bár szép, feszes bőrt eredményez picit azért ki is szárítja (érdekes, hogy fér össze a kettő). Ennek ellenére a kedvező ára miatt megérdemel 4 csillagot.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Sheila

2017. december 6.

Hű, ez nekem nagyon bejött. Egyszer vettem még a közelmúltban egy db-ot próbaképpen, azóta vadásztam rá a DM-ben, mert mindenhol hűlt helye volt. Most legutóbb végre újra belefutottam, meg is vettem hirtelen felindulásból az összeset ami ki volt téve. (asszem ezzel mindent elmondtam...)
Az arcom nagyon-nagyon puha és feltöltött lesz tőle, mínusz 5 év kapásból, "hűha" élmény a köbön. Negatívumot nem tapasztaltam.
Balea szövet maszkok közül nekem ez vált be legjobban, a többi nekem csak amolyan "egynek elmegy, kellemes de semmi extra"- hatású, ez viszont tényleg csinál is vmit.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

HFanni22

2017. november 17.

Érezhetően felélénkít, kellemesen hűsít, szereti az arcom. Nagyon megközelíti a 700Ft-os Garnier csodamaszkok hatását. Ezért az árért és hatásért pedig csakis 5* kaphat! Már másodszor vettem újra, pattanást nem okozott (mint ahogyan az aktívszenes társa tette...). Száraz bőrűknek plusz infó: Olyan igen erősen nem hidratálhat, mert az én bőröm kissé zsíros, de nekem pont megfelelően hidratál, nem érzem, hogy elnehezítené.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Timitami

2017. október 1.

Pozitívum: illata kellemes, amíg fent van az arcon, kellemesen hűsítő hatású, könnyen kihajtogatható és szépen befedi az arcot, nem hagy ragacsos érzetet, pihe-puha bőrt varázsol, nem csúnya tőle az arc, de nem is annyira feltöltött és szép, mint a Balea Vital maszk használata után. Pontosabban nekem a bőrkép nem tetszik annyira, pedig ez is nagyon hidratál, és hamarabb beszívódik, mint a Vital. Igaz, a hidratálás leginkább a mélyrétegben érződik, és valahogy nem annyira egyenletes a bőr ezután, nem mintha az enyém egyenetlen lenne, de másképp nem tudom megfogalmazni. A bőr legfelső rétegét mintha kissé szárítaná (talán az akoholtartalma miatt, amit nem vettem észer, mikor megvettem), pedig nekem normál bőröm van, általában semmi nem szárít, jól működnek a krémek, egyéb arcápolók rajta. De ettől olyan, mintha a bőrfelszínre kellene hidratáló krémet kenni. És egy nagyon enyhe húzó érzést is produkál, miközben szívódik be (miután leveszem a maszkot az arcomról), erről nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy sem, hogy mit is jelent/okoz. Talán a bőrfelszínre kifejtett nem igazán pozitív hatás. A lényeg, hogy a Balea Vital sokkal jobban és tetszetősebb hatású, azt hiszem, ezt a Beauty maszkot nem fogom újravenni, akkor sem, ha tényleg érezni, hogy a mélyebb bőrrétegekre pozitív hatású, és tapintásra puha a bőröm tőle. Mindent egybevetve 3 csillagnál nem tudok többet adni rá.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert ennek a termékcsaládnak a éjszakai szérumja nagyon jól működik a bőrömön, de ennek az lett a vége, hogy lemostam, mert a fentebb említett húzódás kezdett kellemetlenné válni. Lehet, csak 2 csillagot kellene rá adnom???

Nem tudom, hogyan hozom helyre a bőrfelszínt az arcomon, annyira kicsinálta ez a maszk. Lemostam, aztán tettem fel hidratálókrémet, de semmi. Azt is lemostam, aztán a Balea Vital maszkját alkalmaztam - hogy egy nap alatt 2 maszk jó-e, ugye ez kérdés - és valamivel jobb lett, de még mindig nem olyan, mint a beauty maszk előtt volt. Hiába érzem, hogy a mélyben jó hatást gyakorolt, a bőrfelszínt amolyan tördezettre szárította, mint akinek vízhiányos a bőr felső rétege, holott alapvetően nekem nem az. Eléggé el vagyok keseredve...

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 1.

Essie

2017. szeptember 28.

Nem tűnt fel, hogy a 2.(!) összetevő a denaturált alkohol, és van benne illatanyag is, pedig kerülni szoktam az alkohol- és a parfümtartalmú arcápolókat. Kb. 10 percig hagytam fel, de utána inkább leszedtem, mert nagyon féltem, hogy az említett anyagok rossz hatással lesznek a bőrömre, szerencsére nem így történt, de más hatást sem tapasztaltam. Nem fogom újravenni, nem kockáztatok. Az összetevők miatt adok 2 csillagot, mert nem hiszem, hogy ez az érzékenyebb/problémásabb bőrűek esetében jót tenne az arcnak.

Essie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Kinga79

2017. szeptember 28.

Bizony, Nr1 termék. Csodaszép arcbőrt produkál.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bizony, Nr1 termék. Csodaszép arcbőrt produkál.

veresbarbi

2017. augusztus 30.

Egy óráig hagytam az arcomon, amíg szinte teljesen beszívódott. A mérete tényleg kicsit nagy, de nem vészes. És a hatása woow! Puha, feltöltött bőr, nem győztem fogdosni :D Kicsit csalódásként ért, hogy ennek nincs a szemre ráhajtható része, mint a Vital vagy az Aktivkohle-s maszkjuknak, jól esett volna, hogy a szememen is van, de ezért nem vonok le pontot, hisz nem is ígéri, és a 3 közül egyelőre ennek tetszik legjobban a hatása. Még tesztelgetem a többi maszkot a Baleatól, de most ő a No.1! :)
Up: kipróbáltam az Aqua-s fátyolmaszkot is Baleától, aminek szintén van a szemre ráhajtható része. A 4 közül most már bizton állíthatom,hogy ennek a kis csodának van a legjobb illata és hatása is, kár,hogy pont ebből az egyből hagyták ki a szem részt :( (nekem tényleg nagyon jól esik ha a szememen is van, olyan érzésem van tőle mintha egy spa-ban relaxálnék :D)

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycogen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami leginkább a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.  Részletes információ az INCIDecoderen