KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 23.

Kategória:   Lábápolók

Ureával, allantoinnal és gyümölcssavval.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MormiOrsi

2017. október 10.

Előbb ezt vettem meg a kissé berepedezett sarkamra, de kb mint halottnak a csók. Aztán beruháztam egy elektromos sarokgyaluba (vagy mi a neve :)) és miután azzal szépen lereszelgetem a bőrt utána bekenem ezzel. Így tökéletes! De ugye elvileg azt ígéri, hogy magától a krémtől lesz szép és repedésmentes az ember lába, ami egyáltalán nincsen így, ezért csak 3 csillagot adok neki.
Amúgy az illatát én is nagyon szeretem, olyan jó kis citrusos. Valószínűleg újra fogom venni, de csak mert jó vele bekenni a rendbe tett sarkam, talán tovább is kitart ezzel a krémmel a végeredmény.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Krisz93

2016. szeptember 29.

Szerintem ár-érték arányban jó kis krém. Rögtön fürdés után szabad csak kenni, amikor még fel vannak puhulva a talpak, nekem gyorsan beszívódik, és szép puhácska lesz a lábam. Általában kicsit várok vele, amíg a krém nagy részét beszívja, mielőtt zoknit húznák rá.
Nekem nagyon jól bevált, és ajánlom mindenkinek.
A kézről pedig sajnos tényleg nehéz lemosni :/

Krisz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Nekem nagyon jól bevált, és ajánlom mindenkinek.
A kézről pedig sajnos tényleg nehéz lemosni :/

nekokaa

2016. február 6.

Nekem ugyanolyan száraz maradt tőle a sarkam, semmi javulást nem tapasztaltam pedig mindig lefekvés előtt használtam, és zoknit is húztam a lábamra. Azon kívül nagyon ragacsos, és alig lehet lemosni a kezemről. Pénz kidobás volt

nekokaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

rocksteadycat

2015. augusztus 7.

Finom illata van, és nagyon jól bevált. Én bekenés után zoknit is szoktam rá húzni, és úgy megyek az ágyba.
Viszont kézről lemosni nehézkes, olyan viaszos. Ettől eltekintve ár és érték arányban még jó hogy megéri! :P

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emoillent és bőrkondícionáló. Főként szilárd részecskéket tartalmazó anyagok kiváló emulgeátora, mint különféle smink készítmények, vagy napvédőszerek.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Triacetin 0 0