KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   €0.65   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   €0.65
Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes eper illattal, méhviasszal és shea vajjal a puha, bársonyos ajkakért.

Lili28

2017. december 5.

Elhasználtam, de nem venném újra. Akárhogy kenegetem a szám, ugyanolyan száraz maradt tőle.
Szeretem a Balea termékeket, de ez nagyon nem vált be.:(

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Szeretem a Balea termékeket, de ez nagyon nem vált be.:(

heloise98

2017. november 26.

Az aranyos csomagolás miatt nekem is muszáj volt megvennem. Epres, édes illata van. Nekem hidratálás szempontjából nem igazán jött be. Könnyen kicserepesedik a szám és ezzel nem igazán tud mit kezdeni, de ezzel tisztában is voltam. Cuki, de én sem venném újra. :)

heloise98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Dea

2017. november 19.

Borzasztó illata van, szerencsére ez a számon nem érződik, hidratáló hatása számomra közepes, a csomagolása nagyon cuki, egynek elmegy, de nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

vivienlovesit

2017. november 8.

A csomagolás édes ezzel a kis lajhárral! ♡
Az illata eléggé geil, az ízét nem tudtam elviselni és nincs különösebben ápoló hatása sem.

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

A csomagolás édes ezzel a kis lajhárral! ♡

Percoon

2017. november 7.

A csomagolása cuki, de ezen kívül nem sok jót tudok róla elmondani. Hatása szinte nincs is, néha kifejezetten szárít.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

anna22

2017. október 23.

TELJESEN más illata van mint a tusfürdőnek, vagy akár az arcmaszknak. :O Én ezen nagyon csodálkozom! De érdekes, édes illata van, nekem tetszik.
És az is különösen tetszik, hogy olyan, mintha semmi sem lenne az ajkaimon. ;) Egy ilyen is kell. Bár először furcsa, nagyon kemény-alig kenhető volt, de ahogy lejjebb kerültem egyre jobb. Nem szeretem megenni az ilyen dolgokat, így gyakran letörlöm evés előtt, de ennél nem érzek rá késztetést. :) Nekem must have! :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

kalmaniki

2017. október 10.

Az illata a gyerekeknek való epres köptetőre emlékeztet, amit nem szerettem, viszont sokszor kaptam, mert beteges kislány voltam. A csomagolása nagyon cuki, igazából én is emiatt vettem meg. A hatása viszont gyenge, pár perc alatt beszívódik és mintha be sem kentem volna a szám ugyanolyan száraz.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

nemethanna196

2017. október 4.

A tusfürdő mellé ezt a terméket is beszereztem. Az übercuki csomagolása miatt vettem meg elsősorban, no meg ugye ajakápolóból sosem elég.
Az illata a tusfürdőéhez képest sokkal kellemes, az én orrom édes, epres illatúnak azonosította be.
Hatása nincs nagyon, csak nagyon minimálisan hidratál, és ez sem hosszútávú. Szóval nem egy nagy eresztés, de ennyi pénzt nem sajnáltam érte.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Kac

2017. október 2.

Átlagos ápolásra jó,akinek szárazal az ajkai,ne várjon csodát. A csomagolása cuki,az illata és a krémes textúrája tetszik,éjszakára szoktam felvinni,mivel egyelőre nem igényli a szám a nagyágyúkat,amiket télen be kell vetnem.

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

SVivi

2017. szeptember 25.

A dizájn meghatározó volt mikor megvettem, illetve az illatára is kíváncsi voltam. Sajnos nekem nem jött be a termék. Főleg hideg időben könnyen szárad a szám; ennél a terméknél ezt éreztem, hogy inkább rászárít mint segítene. Néha-néha elmegy, de nem lett a kedvenc ajakápolóm.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.