KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   €0.65   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   €0.65
Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes eper illattal, méhviasszal és shea vajjal a puha, bársonyos ajkakért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kalmaniki

2017. október 10.

Az illata a gyerekeknek való epres köptetőre emlékeztet, amit nem szerettem, viszont sokszor kaptam, mert beteges kislány voltam. A csomagolása nagyon cuki, igazából én is emiatt vettem meg. A hatása viszont gyenge, pár perc alatt beszívódik és mintha be sem kentem volna a szám ugyanolyan száraz.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

nemethanna196

2017. október 4.

A tusfürdő mellé ezt a terméket is beszereztem. Az übercuki csomagolása miatt vettem meg elsősorban, no meg ugye ajakápolóból sosem elég.
Az illata a tusfürdőéhez képest sokkal kellemes, az én orrom édes, epres illatúnak azonosította be.
Hatása nincs nagyon, csak nagyon minimálisan hidratál, és ez sem hosszútávú. Szóval nem egy nagy eresztés, de ennyi pénzt nem sajnáltam érte.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Kac

2017. október 2.

Átlagos ápolásra jó,akinek szárazal az ajkai,ne várjon csodát. A csomagolása cuki,az illata és a krémes textúrája tetszik,éjszakára szoktam felvinni,mivel egyelőre nem igényli a szám a nagyágyúkat,amiket télen be kell vetnem.

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

SVivi

2017. szeptember 25.

A dizájn meghatározó volt mikor megvettem, illetve az illatára is kíváncsi voltam. Sajnos nekem nem jött be a termék. Főleg hideg időben könnyen szárad a szám; ennél a terméknél ezt éreztem, hogy inkább rászárít mint segítene. Néha-néha elmegy, de nem lett a kedvenc ajakápolóm.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

hdia

2017. augusztus 29.

Nagyon cuki. Ezzel nagyjából a pozitivumokat ki is lőttem.
Műanyag illata van, nem tartós, nem vettem észre semmi hatást.

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon cuki. Ezzel nagyjából a pozitivumokat ki is lőttem.
Műanyag illata van, nem tartós, nem vettem észre semmi hatást.

fodornoncsi

2017. augusztus 29.

Szerintem semmi baj nincs ezzel az ajakapoloval, hozza a megszokott Balea minoseget. Raadasul irto cuki es meg az illata is nagyon finom.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

snowyfairy

2017. augusztus 27.

Én is a bájos csomagolása miatt vettem meg. Hatása átlagos, nem labello hatású. Viszont az íze nem olyan intenzív, amit én jobban szeretek a sok mű arománál. A régi "Eperjó" csokira emlékeztet az íze. Színe nincsen neki. Matt rúzs alá primernek megfelelő.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

annasz

2017. augusztus 21.

Olcsó, fincsi epres illata van. A csomagolása nagyon aranyos - kb. ezért is vettem meg. Viszont amikor felkenem mintha nem is lenne a számom, hamar lekopik. Egy jó labello többet ér. :)

annasz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.