KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   €0.65   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   €0.65
Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes eper illattal, méhviasszal és shea vajjal a puha, bársonyos ajkakért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PinkMcFreeze

2018. március 27.

Nagyon szeretem a Baleának ezt ajakápolóját és sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert szerintem egész jó! (: Kellemes édeskés illata van, szerintem annyira durván nem mű, kissé bogyós gyömölcsös, de van ennél rosszabb is! A hatása valóban 1-2 óráig tart, de szerintem ár/érték arányban verhetetlen! (: Remélem lesz még hasonló illatuk mive jön a jó idő! (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

citylight900

2018. február 20.

Finom illata van, engem egyáltalán nem zavar. (De amúgy is hamar elillan). Táskába dobni, vagy napközben felkenni szerintem tökéletes!

citylight900
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Celesty

2018. február 20.

Nem olyan rossz ez egyébként. Én most csak ezt használom és teljesen be vált. Szerintem megfelelően hidratál, nem hagy maga után szint, és ez tetszik :)
Használtam már jobbat, de ez is teszi a dolgát.

Celesty

Használtam már jobbat, de ez is teszi a dolgát.

cigarettamacska

2017. december 25.

Illata számomra egyáltalán nem eper, inkább valamilyen műanyag illatot érzek. Jól kenhető, nem hagy vastag zsíros réteget. Elkenegetni jó, de sajnos nem hidratál hosszú távon, csak ideig óráig :/

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

v.szilvia789

2017. december 25.

Cuki csomagolás ide-oda, ez elég gyengére sikerült. Az édes eper illatot sehol sem találom, nagyon mű, idővel enyhül az illata szerencsére. Inkább csak ez réteget hagy maga után, nem hidratál, hamar eltűnik az ajkakról.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Lili28

2017. december 5.

Elhasználtam, de nem venném újra. Akárhogy kenegetem a szám, ugyanolyan száraz maradt tőle.
Szeretem a Balea termékeket, de ez nagyon nem vált be.:(

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Szeretem a Balea termékeket, de ez nagyon nem vált be.:(

heloise98

2017. november 26.

Az aranyos csomagolás miatt nekem is muszáj volt megvennem. Epres, édes illata van. Nekem hidratálás szempontjából nem igazán jött be. Könnyen kicserepesedik a szám és ezzel nem igazán tud mit kezdeni, de ezzel tisztában is voltam. Cuki, de én sem venném újra. :)

heloise98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Dea

2017. november 19.

Borzasztó illata van, szerencsére ez a számon nem érződik, hidratáló hatása számomra közepes, a csomagolása nagyon cuki, egynek elmegy, de nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

vivienlovesit

2017. november 8.

A csomagolás édes ezzel a kis lajhárral! ♡
Az illata eléggé geil, az ízét nem tudtam elviselni és nincs különösebben ápoló hatása sem.

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

A csomagolás édes ezzel a kis lajhárral! ♡

Percoon

2017. november 7.

A csomagolása cuki, de ezen kívül nem sok jót tudok róla elmondani. Hatása szinte nincs is, néha kifejezetten szárít.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.