KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Tusfürdők

Itt az idő egy felfrissítő pihenéshez! A Born to Be Lazy tusfürdő gyengéden tisztít, gyümölcsös-édes illatával körülölel. Vegán termék.

AnnaR

2018. január 8.

Tök aranyos a lajhár a flakonon :D Az illata sem rossz, jól habzik, szerintem újra fogom venni :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Colette221

2017. december 18.

Ebben a termékükben sem csalódtam. Hozza a szokásos minőséget. Az illata viszont nem fogott meg, nem veszem újra.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Marcsika0720

2017. december 7.

Annyira cuki a csomagolás 😍imádom az illatát, bár szerintem ez az illat inkább nyárra való de most is szívesen használom. Szokásos balea minőség. Olcsó, jól habzik, jól tisztít, nem szárít és az illata is viszonylag sokáig megmarad.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Csangelika01

Korcsoport: < 18
2017. december 6.

Engem a csomagolással megvettek kilóra😍😍 de a szép külső egy nagyon jó terméket takar imádom az illatát 😍

Csangelika01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 6.

Kremcica

2017. november 25.

Veszettül édes (ez még nem feltétlenül lenne gond) de közben meg olyan gumicukrosan műillat. A csomagolása cuki mint az unikornisosnak, dínósnak, az de a tartalom felejthető. Ár-érték arányban a Balea tusik jók, csak az illatot nem mindig találják el az esetek jó részében.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

marryjane

Gyártják! Múlthéten vettem. Szárít 😏

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Gyártják! Múlthéten vettem. Szárít 😏

ildiii13

2017. november 25.

Én is a csomagolása miatt vettem meg. :D Egyébként tetszik az illata is, nem szárít, de nem is hidratál különösebben, hasonlóan a legtöbb Balea tusfürdőhöz.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

purpuratulips

2017. november 25.

Engem is elég könnyű csomagolással megvenni :D Semmi különös se az illata, se az állaga, de cukin mosolyog a fürdőben :)

purpuratulips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Zsepi88

2017. november 22.

Kellemes édes az illata, nem tartós és nem is igazán hidratál, viszont a mosolygós lajhárral megvettek kilóra :)

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

PoppyCat13

2017. november 20.

nagyon cuki😀 szép a csomagolása, mint általában a balea tusiknak. Az illata is jó, bár egy picit mű, de kellemes.

PoppyCat13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate