KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kategória:   Tusfürdők

Itt az idő egy felfrissítő pihenéshez! A Born to Be Lazy tusfürdő gyengéden tisztít, gyümölcsös-édes illatával körülölel. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lettike77

2017. október 21.

A szokásos baleás tusi. Annyi a problémám vele, hogy az illata kevésbé tartós.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

A szokásos baleás tusi. Annyi a problémám vele, hogy az illata kevésbé tartós.

xixi

2017. október 20.

Engem a nyári frangipánis tusira emlékeztet kísértetiesen, isteni!

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Engem a nyári frangipánis tusira emlékeztet kísértetiesen, isteni!

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

A csomagolása eszméletlenül aranyos, egyértelműen emiatt landolt a kosárban. Az epres illata miatt, nekem nem a kedvencem. Ugyanolyan, mint a többi balea tusfürdő. Külön plusz pont, amiért vegán termék. Ár/érték arányban verhetetlen.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

KK95

2017. október 17.

Az illata nem olyan intenzív és nem marad meg sokáig a bőrön. Ezzel nem lenne semmi gond, de első használat után viszkettem tőle és piros foltok jelentek meg rajtam.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

frostbites

2017. október 15.

Már nagyon vártam erre a kollekcióra és egyáltalán nem csalódtam! Egyből vettem 3 darabot belőle :D az illata nagyon jó, hatása olyan mint a többi Balea tusfürdőé. Nagyon tetszik ez a kollekció!👌

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Boombapple

2017. október 14.

Nagyon szeretem a lajhárokat, így amikor megláttam múlthéten a DM-ben, nagyon megörültem. Igazán frissítő, mentolos epres illata van és hűsíti a bőrömet. Nekem bejövős.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Goodgirl001

2017. október 14.

A csomagolas nagyon jo, ez a kis lajhar igazan mokas es egybol jobb kedvre derit. Az illata eperre emlekeztet, nem tul hivalkodo es nem is tartos.

Goodgirl001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

dori1993

2017. október 14.

Őszinte leszek, nagyon vártam már, hogy behozzák ezt a kollekciót, ne kövezzetek meg, de engem az unikornisok teljes mértékben hidegen hagynak, na de a lajhárok...Nagyon örültem, hogy végre egy olyan cuki limitált kiadást hoznak be, amivel engem is rabul ejtenek :D Azelőtt bedobtam a kosaramba, hogy egyáltalán megszimatoltam volna, később azért még a boltban megszagoltam, epres-mű-rágógumi illata van elsőre, ami számomra teljesen semleges, nem ez a kedvenc illatom, de úgy voltam vele, hogy már csak a csomagolás miatt is megéri. Zuhanyzás közben erőteljesen mű illata van, nem vagyok a legnagyobb rajongója (de legalább a többi Balea tusihoz hasonlóan, ennek se tartós az illata, zuhanyzás után el is illan), és sajnos jobban is szárít, mint a krémes Balea tusfürdők, ez inkább zselés állagú (és átlátszó). Nem hiszem, hogy újravenném, de egynek mindenképp elmegy, reménykedtem, hogy ez lesz életem tusfürdője, ez nem jött össze, de így se bánom, hogy megvettem, a jövőben maradok más Baleáknál.

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

borntobe

2017. október 13.

Na vegre egy jo minosegu Balea tusi ujra :) Nem tolakodo az illata, nem tul zseles, jol habzik, es vegan. Meg cuki. Veszek meg parat.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

cattitude

2017. október 9.

szörnyen cuki ez a flakon ezzel a bamba lajhárral, esküszöm tovább tart a zuhanyzás, amióta megvettem, mert nem tudom levenni a szemem erről a buta arckifejezésről :D viszont csak a csomagolás miatt 5 csillag, az illata/hatása nekem semmi extra, pedig a limitált kiadású illatok általában jobban bejönnek, mint az állandóak.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate