KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   469 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Lábápolók

Eltávolítja a bőrkeményedést. Két különböző felülettel - gyengéd és egyenletes bőrsimítás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Semmiféle Scholl csiszológép, meg gyémántos fej nem érhet a nyomába! Aki nem hiszi, járjon utána :-D nagy bánatomra előbb vettem scholl gépet tízezerért (igen, menő rózsaszín és nehéz, cserébe semmit nem ér!), mint ahogy ezt megtaláltam volna a dm polcain.
Könnyen tisztítható, olcsó és az eredmény jobb, mint bármilyen másik hasonló terméket használva.
Ráadásul nem tart annyi ideig egy kezelés, mint a bosszantó scholl géppel!
Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ráadásul nem tart annyi ideig egy kezelés, mint a bosszantó scholl géppel!
Ajánlom

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Véletlen keresgélés során leltem rá. és azóta is az egyik kedvencem! A legjobb ilyen jellegű termék amit valaha használtam. Egy kezelés és újra vállalhatóak a lábak, főleg ha egy jó gazdag krémmel ápolom utána. Könnyű a használata, gyors, kényelmes és fájdalommentes! Nagyon ajánlom!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

googles

2017. augusztus 8.

A méregdrága Scholl gép helyett ebbe kell 500 forintot beruházni!!!
Ajánlom meg áztatásos küzdelmek helyett. Szárazon (hangsúlyozom: szárazon) kell lecsiszolgatni a kemenyebb bort. Pedikur helyett a legdurvabb labakat is rendbeteszi.
Nekem pedikuros ajanlotta es oszinten azota nem is kell jarnom :D Ha megyek, csak az elmeny kedveert, de mar nem problema a labam sosem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

A méregdrága Scholl gép helyett ebbe kell 500 forintot beruházni!!!

natasa

2017. augusztus 8.

Praktikus a két különböző felülete. Itt-ott van egy kis keményedés a sarkamnál, illetve feljebb a lábujjaknál. Többször is használtam már, egyre jobb a helyzet.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. március 3.

Anno a talpaimon durva bőrkeményedés volt, nagyon vastag és gyakran kirepedezett. A pedikűrösöm elsőre megijedt (egyébként ő ajánlotta ezt a reszelőt), de megnyugtattam, hogy a mi családunkban mindenki ezzel küszködik.. Első sorban neki köszönhetem azt, hogy ilyen szép állapotban vannak a sarkaim, de ha nem használnám ezt rendszeresen + mindenféle krémet valószínűleg még mindig nagy gondban lennék. Korrekt áron van, heti többszörös használat után már istenien puhák a talpacskáim! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 3.

elfi777

2017. január 7.

Még nyáron vettem, azóta szépen működik. Pont olyan, mint bármelyik termék, amit eddig használtam, teljesen rendben van. Egy dolog nem tetszik csak, nincs jelölve melyik az érdesebb fele, így a hozzám hasonló vaksik tapizhatják a felületet. Ezt leszámítva szépen dolgozik. Nekem négy és fél, egy sima sarokcsiszoló ami tud sarkat csiszolgatni, azért nem akkora huha, de nincs okom lehúzni bármiben, ha elégedett vagyok vele, így jár neki az ötös.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Kesudio

2017. január 2.

Száraz lábon használom. A durva fele szuper hatásos, a polírozó fele pedig szép simává teszi a lábikóimat. Nekem nagyon bevált, pedig nem kicsit bőrkeményedéses a sarkam.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.