KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   469 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Lábápolók

Eltávolítja a bőrkeményedést. Két különböző felülettel - gyengéd és egyenletes bőrsimítás.

Krémmánia Kedvencek a -től
Lilium

Korcsoport: < 18
2017. március 3.

Anno a talpaimon durva bőrkeményedés volt, nagyon vastag és gyakran kirepedezett. A pedikűrösöm elsőre megijedt (egyébként ő ajánlotta ezt a reszelőt), de megnyugtattam, hogy a mi családunkban mindenki ezzel küszködik.. Első sorban neki köszönhetem azt, hogy ilyen szép állapotban vannak a sarkaim, de ha nem használnám ezt rendszeresen + mindenféle krémet valószínűleg még mindig nagy gondban lennék. Korrekt áron van, heti többszörös használat után már istenien puhák a talpacskáim! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 3.

elfi777

2017. január 7.

Még nyáron vettem, azóta szépen működik. Pont olyan, mint bármelyik termék, amit eddig használtam, teljesen rendben van. Egy dolog nem tetszik csak, nincs jelölve melyik az érdesebb fele, így a hozzám hasonló vaksik tapizhatják a felületet. Ezt leszámítva szépen dolgozik. Nekem négy és fél, egy sima sarokcsiszoló ami tud sarkat csiszolgatni, azért nem akkora huha, de nincs okom lehúzni bármiben, ha elégedett vagyok vele, így jár neki az ötös.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Kesudio

2017. január 2.

Száraz lábon használom. A durva fele szuper hatásos, a polírozó fele pedig szép simává teszi a lábikóimat. Nekem nagyon bevált, pedig nem kicsit bőrkeményedéses a sarkam.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.