KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray 24 órás védelemmel, guava és kókusz illattal, alumínium nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kiscsillag5

2018. november 14.

Fura állaga van. Ilyen hideg, vizes. Biztos az alkohol miatt. Egyébként egészen jó.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

emese98

2018. október 2.

SOS-ben kellett egy fújós dezodor és mivel amúgyis szeretem a baleát, így bedobtam a kosaramba. Nem vátam tőle világmegváltást, de ha napközben szükségem van rá, akkor azért jó, hogy nálam van. Az illata nekem kicsit tömény, de azért finom,

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Luller

2018. szeptember 19.

Imadom az illatat es nincs benne aluminium!!! 5*

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Imadom az illatat es nincs benne aluminium!!! 5*

Yubiri

2018. augusztus 11.

Ez egy gyengèbben teljesítő deo, az illata sem tùl jò.Kivàncsi voltam, ès amùgy sem drága termèk, ezèrt a kosaramba raktam. A csomagoláson èn dinnyèt ès kòkuszt làttam, itt szembesültem vele, hogy ez a dinnye guava:) Az illatàt kòkuszos-barackosnak èrzem, nem nyerte el a tetszèsem,van ennèl jobb illatù Balea deo is.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol