Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique hajszínező balzsam színt visz a hétköznapokba. Briliáns színt és ragyogó fényt ad a hajnak, akár 5 hajmosáson át. Egyszerűen és azonnal használható, nem kell kikeverni. Szőke vagy szőkített hajon a Balea Colornique hajszínező balzsam színei különösen jól érvényesülnek. Sötétebb természetes hajszín esetén használat előtt ajánlott a hajat kivilágosítani. Ápoló hatású selyemproteinnel.

kardamom77

2018. augusztus 22.

A Pastel flamingo 0.64 árnyalatot vettem meg, az ígéret szerinti akár (hmnmh...)5 hajmosásig tartó színezés megfelelő lett volna számomra. Világoszőke melíros, sötétszőke hajamat akartam kissé feldobni pasztell rózsaszínnel. 15 perc hatóidő után csak az igazán majdnem fehérre "napszívott" tincseimet fogta meg enyhe rózsás árnyalatúra, s talán az egész hajkoronámnak adott egy nagyon-nagyon-nagyon enyhe hamvas színt. Összességében tetszett, de azért úgy gondolom, hogy ennél lehetne egy fokkal intenzívebb a színező hatás. Node ez a kis pikáns rózsabeütés az első hajmosáskor azonmód eltűnt a hajamból. Valamint strandoláskor is teszteltem, s a sima délelőtti vízben úszkálás is kivitte maradéktalanul a színt. Összességében drága mulatság ezzel a termékkel a nyári hajszínező móka imigyen, hisz a melegben akár minden nap víz éri a hajat/ hajat mos az ember, s az 5 hajmosást nem éri meg a szín. Csalódott vagyok mind a szín intenzitása, mind pediglen a tartósság tekintetében. Egy termék tegye azt, amit a dobozán igéretként feltüntettek vala, én amondó vagyok!

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Orchydea

2018. július 17.

Nagyon világos festett szőke hajamon probáltam a 0.37 creamy caramelt. (sötétiteni szerettem volna rajta és nem mertem egyből tartos festéket beválalni ) Hát... hát... hát... nem sok köze van a karamel szinhez. az előirtnál jóvval tovább hagytam fent kb fél órát. az eredmény nem rossz inkább egy halvány eperszőkére hasonlitanám mint sem a dobozon láthatóhoz. a lenövésemet egyáltalan nem fogta be. kicsit tényleg szárit. elhasználom,mert kiváncsi vagyok,hogy hosszas használat mellett fog e sötétedni a szine.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.