KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique hajszínező balzsam színt visz a hétköznapokba. Briliáns színt és ragyogó fényt ad a hajnak, akár 5 hajmosáson át. Egyszerűen és azonnal használható, nem kell kikeverni. Szőke vagy szőkített hajon a Balea Colornique hajszínező balzsam színei különösen jól érvényesülnek. Sötétebb természetes hajszín esetén használat előtt ajánlott a hajat kivilágosítani. Ápoló hatású selyemproteinnel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Orchydea

2018. július 17.

Nagyon világos festett szőke hajamon probáltam a 0.37 creamy caramelt. (sötétiteni szerettem volna rajta és nem mertem egyből tartos festéket beválalni ) Hát... hát... hát... nem sok köze van a karamel szinhez. az előirtnál jóvval tovább hagytam fent kb fél órát. az eredmény nem rossz inkább egy halvány eperszőkére hasonlitanám mint sem a dobozon láthatóhoz. a lenövésemet egyáltalan nem fogta be. kicsit tényleg szárit. elhasználom,mert kiváncsi vagyok,hogy hosszas használat mellett fog e sötétedni a szine.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.