KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzíven ragyogó, csodálatos színek és ideális ősztakarás - ez a Balea Colornique intenzív hajszínező, mely akár 24 hajmosásig tart. A különösen kíméletes hajszínező professzionális technológiája révén lényegesen kevesebb töredezett hajszálat eredményez. Nem tartalmaz ammóniát és etanolamint, szilikont és parfümöt. Semleges szagú, otthoni használatra optimális.

Candy21

2018. december 6.

Update: már kát hónapja, hogy be lett színezve ezzel a termékkel a hajam elég sokat kopott a mosások során, de még mindig nem kell újra színezni teljesen jó állapotba van. Csak azt sajnálom, hogy nem kapni világos barnában csak ezért nem veszem újra. Megérdemli az 5*ot.

Én a 6.0os árnyalatot vásároltam meg balayage hajfestésem van ezzel a termékkel frisítettem. Szinte teljesen ugyanazt a színt kaptam, mint ami a dobozon van. Nincs semmilyen rossz illata szép fényes és puha lett a használata utána a hajam egyenletesen fogta be a festék, nem lett foltos. Kíváncsi leszek mennyire fog kopni de eddig 5*.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Juanita91

2018. november 13.

Nagyon jó termék! Ahhoz képest hogy csak színező nekem már másfél hónapja bent van a hajamban,és nemcsak hogy bent van,kopni is alig kopik,és gyönyörű színe van :) . Alapjában sötétbarna hajam van de sajnos az évek alatt ronggyá lett festve és a vége mindig átmegy undorító narancssárgás árnyalatba,viszont nem akartam tovább tetézni a bajt tartós hajfestékkel,így esett a választásom a színezőre,ês habár első hajmosás után sokkal sötétebb lett az eredmény mint amilyen a dobozon volt,pár hajmosás után megjött az a szép csoki szín :)
Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel! Kiszerelése is nagyobb mint az átlag színezőknek és az ára is jó!

Juanita91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

veronka052194

2018. november 13.

Nem nagyon szeretem festeni a hajamat, mert minden festéket ledob magáról, így amellett, hogy roncsolom nem tart sokáig az eredmény...Időről időre viszont mindig megunom a sötét szőkés hajszínemet, így most színező mellett döntöttem. Tök jól befogta a hajamat, jó áron van és szerintem kb addig fog tartani nálam, mint minden tartós feték... puha lett a hajam és szép színe van.

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

b0rzi

2018. november 9.

Mystic mahagoni színben vettem meg. Több mint elég volt a hajamra egy doboz, pedig hosszú; viszont mindenütt inkább vörös lett, mint mahagoni, emiatt kicsit csalódott is vagyok. Festés után közvetlen a hajam rettenetesen fényes és puha, de ahogy halad az idő, egészen elkezdi törni a végét, pedig eddig jól van tartva. Egyszer elég volt, kipróbálni, újra meg aztán tuti nem venném.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Evavita

2018. szeptember 4.

Nagyon elégedett vagyok,teljes mértékben azt a színt kaptam ami a képen látható.Én a 6.0 at választottam.Semmi rezes árnyalat,sokkal jobban bevált mint a márkás túlárazott termékek,amiket sokszor próbáltam már.Biztos hogy legközelebb is ezt a hajszínezőt fogom választani.

Evavita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

zentaidora

2018. augusztus 22.

A festéket akartam megvenni, nem a színezőt, de eléggé megtévesztő volt számomra, hogy ugyanaz a nevük. Persze jobban elolvashattam volna a dobozon álló szöveget és a doboz színe is más, de... Mindegy, mert ez is tökéletesen befogta az ősz hajszálakat, csodás lett a színe (mint a dobozon). Maga a festék nem büdi, az állaga krémes, nem csöpögős. Mennyisége bőven elég volt a vállig érő hajamra. A balzsam semmi extra, de puha és fényes lett a hajam tőle, könnyen ki tudtam fésülni. Később arra még visszatérek, hogy mennyire maradt meg a színe, fakul-e vagy van egyéb turpisság, ami miatt mégsem jár az öt csillag.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.