Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzíven ragyogó, csodálatos színek és ideális ősztakarás - ez a Balea Colornique intenzív hajszínező, mely akár 24 hajmosásig tart. A különösen kíméletes hajszínező professzionális technológiája révén lényegesen kevesebb töredezett hajszálat eredményez. Nem tartalmaz ammóniát és etanolamint, szilikont és parfümöt. Semleges szagú, otthoni használatra optimális.

PolgarSzilvi

2019. február 8.

Nagyon szeretném ezt a hajszínezőt, a 6.0 Paris brown a tökéletes szín nekem, de a második héten már szinte semmi nem marad belőle a hajamon. Az ősz hajszálakat is csak pár hajmosásig fedi be és vége. Kár, hogy nincs ebből az árnyalatból tartós hajfesték.

PolgarSzilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

BlackVelvet

2018. december 30.

Valószínűleg a hajammal lehet valami probléma, mert bár gyönyörűen befogta, az első hajmosáskor minden szín eltűnt a hajamból. Nem jártam még így színezővel, de látom, hogy másoknak tart, ezért 4 csillag.

BlackVelvet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

veronka052194

2018. december 18.

Nem nagyon szeretem festeni a hajamat, mert minden festéket ledob magáról, így amellett, hogy roncsolom nem tart sokáig az eredmény...Időről időre viszont mindig megunom a sötét szőkés hajszínemet, így most színező mellett döntöttem. Tök jól befogta a hajamat, jó áron van és szerintem kb addig fog tartani nálam, mint minden tartós feték... puha lett a hajam és szép színe van.

up: November 13.án írtam a fentieket.....most dec. 18. van, a hajam sokat kopott,de még mindig van színe és nem foltos! 5* kár, hogy alig lehet kapni...:(

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Candy21

2018. december 6.

Update: már kát hónapja, hogy be lett színezve ezzel a termékkel a hajam elég sokat kopott a mosások során, de még mindig nem kell újra színezni teljesen jó állapotba van. Csak azt sajnálom, hogy nem kapni világos barnában csak ezért nem veszem újra. Megérdemli az 5*ot.

Én a 6.0os árnyalatot vásároltam meg balayage hajfestésem van ezzel a termékkel frisítettem. Szinte teljesen ugyanazt a színt kaptam, mint ami a dobozon van. Nincs semmilyen rossz illata szép fényes és puha lett a használata utána a hajam egyenletesen fogta be a festék, nem lett foltos. Kíváncsi leszek mennyire fog kopni de eddig 5*.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Juanita91

2018. november 13.

Nagyon jó termék! Ahhoz képest hogy csak színező nekem már másfél hónapja bent van a hajamban,és nemcsak hogy bent van,kopni is alig kopik,és gyönyörű színe van :) . Alapjában sötétbarna hajam van de sajnos az évek alatt ronggyá lett festve és a vége mindig átmegy undorító narancssárgás árnyalatba,viszont nem akartam tovább tetézni a bajt tartós hajfestékkel,így esett a választásom a színezőre,ês habár első hajmosás után sokkal sötétebb lett az eredmény mint amilyen a dobozon volt,pár hajmosás után megjött az a szép csoki szín :)
Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel! Kiszerelése is nagyobb mint az átlag színezőknek és az ára is jó!

Juanita91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

b0rzi

2018. november 9.

Mystic mahagoni színben vettem meg. Több mint elég volt a hajamra egy doboz, pedig hosszú; viszont mindenütt inkább vörös lett, mint mahagoni, emiatt kicsit csalódott is vagyok. Festés után közvetlen a hajam rettenetesen fényes és puha, de ahogy halad az idő, egészen elkezdi törni a végét, pedig eddig jól van tartva. Egyszer elég volt, kipróbálni, újra meg aztán tuti nem venném.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Evavita

2018. szeptember 4.

Nagyon elégedett vagyok,teljes mértékben azt a színt kaptam ami a képen látható.Én a 6.0 at választottam.Semmi rezes árnyalat,sokkal jobban bevált mint a márkás túlárazott termékek,amiket sokszor próbáltam már.Biztos hogy legközelebb is ezt a hajszínezőt fogom választani.

Evavita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

zentaidora

2018. augusztus 22.

A festéket akartam megvenni, nem a színezőt, de eléggé megtévesztő volt számomra, hogy ugyanaz a nevük. Persze jobban elolvashattam volna a dobozon álló szöveget és a doboz színe is más, de... Mindegy, mert ez is tökéletesen befogta az ősz hajszálakat, csodás lett a színe (mint a dobozon). Maga a festék nem büdi, az állaga krémes, nem csöpögős. Mennyisége bőven elég volt a vállig érő hajamra. A balzsam semmi extra, de puha és fényes lett a hajam tőle, könnyen ki tudtam fésülni. Később arra még visszatérek, hogy mennyire maradt meg a színe, fakul-e vagy van egyéb turpisság, ami miatt mégsem jár az öt csillag.

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.