KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique tartós hajfesték intenzíven ragyogó, csodálatos hajszínt és 100%-os ősztakarást biztosít. Különösen hajkímélő: aminosav alapú hatásmechanizmusának köszönhetően lényegesen kevesebb töredezett hajszálat eredményez. Professzionális formulája nem tartalmaz ammóniát és etanolamint, szilikont és parfümöt. Kellemesen semleges szagú, így otthoni használatra optimális.

Laura06

2018. július 18.

Èn igazábol csak majdnem ezt használtam, de az nincs feltoltve, a tartós hajszinezo valtozata. Az nekem nagyon bejött, igaz nem mostam mèg hajat 24x azota csak 6x de nem kopott le, a kissè besárgult nekem már túl világos szőke hajam festettem be a "Vanilla Sky" árnyalattal, ès sokkal szebb szine lett, nem sárga már, ès nem annyira világos mint volt. A festès utáni kihullott hajszálak száma fele annyi sem volt mint szokott máskor. A szaga sem bántó egyáltalán. Azthiszem volt egyel sötètebb árnyalat is, legközelebb azt fogom kiprobálni :)

Laura06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.