KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique tartós hajfesték intenzíven ragyogó, csodálatos hajszínt és 100%-os ősztakarást biztosít. Különösen hajkímélő: aminosav alapú hatásmechanizmusának köszönhetően lényegesen kevesebb töredezett hajszálat eredményez. Professzionális formulája nem tartalmaz ammóniát és etanolamint, szilikont és parfümöt. Kellemesen semleges szagú, így otthoni használatra optimális.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pumukli

2018. november 12.

UPDATE: Egyszer vettem újra, sajnos a hajtöveket nem fogja be teljesen. :( 3 csillagra módosítom az értékelést, mert a már előzőleg is festett részt szépen befogja, egyenletesen is kopik, de a hajtövek és a relatív gyors kopás miatt két csillag mínusz.

Kifejezetten azért regisztráltam, hogy elmondjam, mennyire szuper ez a hajfesték! Mindigis vörös/pirosas színűre festettem a hajam, de tavasszal úgy gondotlam, kipróbálnék egy piros-narancssárga bayalaget (fodrásztól). Azóta próbálom rendbehozni a hajam, sikertelenül (eleinte fodrásszal). A régi bevált színemet is egy mosás után ledobta magáról ott, ahol ki volt szőkítve és a színezőbalzsamtól is csak rózsaszín maradt. :( A múlt héten láttam meg ezt a hajfestéket a dm-ben és az itteni vélemények alapján gondoltam, kipróbálom és imádom! 66.44-et vettem, ami ugyan nem tiszta vörös, mahagóninak mondja magát, de a napfényben szép vöröses árnyalat. Gyönyörűen befogta a szőkített részeket is és a mai hajmosás után is csak minimálisan kopott, szinte észre se venni. Ha csak 2-3 hajmosást kibír minimális kopással, már boldog leszek. Megvettem a 0.44-es színezőbalzsamot is, de még nem próbáltam. Nálam a festék 5 csillag, ha változna, update-elek. :)

Pumukli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyerika28

2018. október 2.

10.0 stockholm szőkét próbáltam...először és utoljára...Nem csípett, nem volt büdös festékszag, viszont lemosás után ugyanazt a festékszagot árasztja a hajam, mint a többi hajfestéknél és piros pöttyök lettek a homlokomon, tarkómon. A színéről annyit, hogy abszolút nem világosította ki a hajam. Ugyanúgy látszik a lenövés, csak nem olyan nagy a különbség az árnyalatban. Sötétszőke hajam van, de nem bírkózott meg velem. Számomra pénzkidobás!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 2.

Én a szürkét próbáltam ki és nagyon elégedett vagyok vele. Gyönyörű szürke színe lett a hajamnak😍

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Katacat

2018. augusztus 16.

Kipróbáltam, szuper. Nem mar, nem büdös, nem roncsol, puha és selymes a haj. Nagyon jó árban van, és nekem jobb mint a drága festékek. (Wella Kolestont, és Igora Royalt használtam az utóbbi évben, de hiába a professzionális szint, nekem kiszárították a hajam...)A dobozon lévő színkód és megnevezés megtévesztő lehet. Én a 9.37-es Hello Honey-t használtam. A név és a szám alapján( más márkáknál ez arany barna) meleg árnylatra gondoltam, a képen mondjuk nem az. És a valóságban sem az, maximálisan hideg árnyalat!!! Világos szőke, hamvas barna árnyalattal. Persze nagyban függ a végeredmény a kiinduló színtől, a lenövésemen volt némi arany árnyalat, de nekem az minden más festéknél van, sok az arany pigmentem... Nem tudom milyen árnylatokból van kikeverve, de sztem van benne violet is, mert a lenövésem nem lett narancsos. Violet hiányában mindig az. A világosított részen szép hamvas árnylatú, valóban 9-es mélységű, hajam vége száraz, de nem szárította, tovább, színe egyenletes lett mindenhol. Újra ezt fogom venni, kipróbálom a 8.07-est is.

Katacat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Melszi

2018. augusztus 7.

Én a tartós hajszínezőjét használtam, az nagyon szuper, talán az eddigi legszuperebb. Gondolom ez a tartós hajfesték is hasonló jellemzőkkel rendelkezik. Nem büdös, nem csíp, gazdaságosan felvihető, és a színe tökéletes. A haj utána nagyon puha. Legközelebb is ezt veszem!!!!

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ggina1

2018. július 22.

Végre kipróbáltam, nem bántam meg. A hello honey 8.07-es árnyalatával kísérleteztem, a színe hasonló lett, mint a dobozon (előtte szőkítettem). Festés hajmosás után fényes és puha lett a hajam. Jobban megéri mint a Schwarzkopf Pure Color (legutóbb ezzel festettem), meglátjuk majd mennyire fog fakulni vagy sárgulni (remélem nem fog). Most azt gondolom, hogy legközelebb is ezzel fogok festeni. (Remélem nem változik a véleményem).

ggina1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Laura06

2018. július 18.

Èn igazábol csak majdnem ezt használtam, de az nincs feltoltve, a tartós hajszinezo valtozata. Az nekem nagyon bejött, igaz nem mostam mèg hajat 24x azota csak 6x de nem kopott le, a kissè besárgult nekem már túl világos szőke hajam festettem be a "Vanilla Sky" árnyalattal, ès sokkal szebb szine lett, nem sárga már, ès nem annyira világos mint volt. A festès utáni kihullott hajszálak száma fele annyi sem volt mint szokott máskor. A szaga sem bántó egyáltalán. Azthiszem volt egyel sötètebb árnyalat is, legközelebb azt fogom kiprobálni :)

Laura06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.