KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea  Creme-Öl Duschpeeling Beeren & Magnolie

Balea

Balea Creme-Öl Duschpeeling Beeren & Magnolie

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Krémes-olajos bőrradíros tusfürdő bogyós gyümölcs és magnólia illattal.Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

veresbarbi

2017. augusztus 31.

A flakonja katasztrófa, az első pár használatnál a kupak zárókája eltörött, az illata jó, de nem olyan intenzív,mint ahogy a boltban megszagolva éreztem. Nyáron mikor leégett a hátam jól esett a radírozás, egy flakonnal elment.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

nati1234

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt a kis terméket és már be is szereztem nyárra a baleának a nyári limis kiadását ami dinnyés olallaa. Na de nem is ez a lényeg :D szeretem nincsenek durva szemcséi, nem sert, zuhanyzás utan sima tapintású a bőröm, illata nagyon szuper és jól le is lehet mosni. Szóval szeretem

nati1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

micirpicir

2017. július 2.

Mindig kíváncsian várom a Balea zuhanyzós radírjait. Ennek nagyon finom illata van, a Lancome Midnight Rose-ra emlékeztet. Így nyáron nagyon jólesik használni emiatt. A radírozó hatásától nem vagyok elájulva, olyan mintha apró gyöngyöket görgetnék magamon, amit még lemosni is nehéz. Ha igazán szeretnék radírozni, mást használok. Összességében azonban nem bántam meg a megvételét, ár-érték aránya megfelelő.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

cooleva

2017. május 24.

Kötelezőnek éreztem, hogy így nyárra valamilyen radírozó tusfürdőt beszerezzek..ennek nagyon jó az illata, tökéletes kompozíció a magnólia és a bogyós gyümik. Remekül radíroz, tisztának érzem magam a használata után.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Nicu

2017. március 7.

Nagyon finom illata van, a gyümölcs mellett érezni a virágot is. Teljesen tavaszi hangulatba hoz :) Kellemesen olajos, de nem habzik, viszont a radírozó hatása nagyon jó.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Kinga79

2017. február 12.

Olyan, mintha rizsliszt lenne benne, annyira apró szemű a radírozó részecske. Nem habzik. Az illata kellemes, nem tudom, mennyire tartós, mert utána használtam testápolót. Tulajdonképpen a balea ibolya-málna Frozen beere testápolóhoz vettem, kompatibilisek :)

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT