KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 14.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Vanília és mandula illattal.Mikrofinomságú hámlasztó szemcsékkel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ella

2017. április 24.

Nem ilyen illatra számítottam, eléggé mű és volt benne valami gyomorforgató. De egész jól radírozott.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

lilielli

2017. április 8.

Hát, nem szépek az összetevők, de teszi a dolgát elég jól. Különleges, kicsit furcsa illata van. De azért szeretem.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

szigabika

2016. szeptember 26.

Finom illat, jó radírozó hatás és kedvező ár

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Finom illat, jó radírozó hatás és kedvező ár

Boglarr

2016. július 28.

Jól radíroz, nem lettem kiütéses tőle mert sajnos ez elő fordul néha,viszont a szaga nekem nagyon műanyag, emiatt nem szívesen használom. :(

Boglarr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Babakalacs

2016. július 18.

Nagyon imádom! A szemcsék tökéletesek, az illata csodás és a bőröm pihe puha tőle. A narancsosat is ki fogom próbálni de ehhez is biztos visszatérek majd. *-*

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Erina

2016. július 15.

Nagyon szuper kis bőrradír. Enyhe illatot hagy a bőrön, amit még sokáig érezni. Remélem nem vonják ki a forgalomból.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

csikosmatyas

2016. július 9.

Ennyi pénzért ez egy jó bőrradír. Az illata nem olyan kifinomult ugyan mint az Yves Rocher vaníliásnak, viszont az több mint duplájába kerül... Szoval nem is várom el, nekem ettől függetlenül tetszik ez a kissé műillat. Szerintem pont kellő módon radíroz se túl durván se túl lágyan. Nekem tetszik és ha nem veszem újra az azért lesz mert a Balea kitalált valami újat 😉

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Zatanii

2016. május 27.

Pozitívuma, hogy jól radíroz, egyébként borzasztóan gejl, művanília szaga van. Ja, és mintha "megrohadt" volna egy idő után (kinyitottam a flakont és zöld lé folyt belőle.)

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nicu

2016. május 22.

Jól radíroz, puha használat után a bőröm. Nem irritál, és az illata nagyon finom.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

ViktoriaVrd

2016. május 16.

Volt egy kókuszos tusfürdőm, aminek az utóillata esküszöm pisiszagú volt, alig vártam, hogy elfogyjon. Na, hát szerintem ennek is van egy hasonló mellékillata, pedig amúgy meg tudok őrülni a vaníliáért és a manduláért is. Na mindegy.
Érzékeny bőröm van, általában úgy használok dolgokat, hogy egyszer ilyen SLS/parabén/illatanyag/x vegyszer mentes dolgokat kenek csak magamra (és olyankor naponta járok a DM-be hogy végigszagoljam a kínálatot ha már magamon nem tehetem), aztán bekattanok és felvásárolok minden olcsó és jó illatú szirszart, most is csak három Balea tusi várja a sorsát a fürdőszobaszekrényben. Kellett már egy testradír, és a vélemények alapján vettem meg, és nagyon bejön (a szagán kívül, de ezt ugye már említettem). Jól radíroz, nem bántja az ekcémám (mondjuk erre térjünk vissza majd nyáron, amikor a nem létező hajlataim is viszketni fognak és vörösen izzanak majd), és pihe-puha a bőröm, miután használom, egész nap simogatnám a karjaim.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT