KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   290 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújtó golyós dezodor etanol és alumíniumsók nélkül paradicsomi virág illattal, mely gondoskodik az ápolt hónaljról.

Vegán termék

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tdorina3

2017. november 22.

Utazáshoz szereztem be ezt a kis terméket, és meglepően jól teljesített. Az illata nagyon tetszik, és bár én alapvetően jobban kedvelem a fújós dezodorokat, ez is megteszi a magáét. Az izzadást azért messze nem ötcsillagosan kontrollálja, viszont egész sokáig bírja ,,szagmentesen'' tartani a hónaljat. És teljesen alumíniumsó-mentes, ami plusz pont!

tdorina3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Biloba

2017. november 14.

Nagyon jó!
Imádom az illatát. Régóta használok és keresek alumentest, sok borzalmas deot próbáltam már, de ez bejött. Egy laza napon tökéletesen elég, húzos napokon azért kell a támogatás és egy-kétszer használom még napközben, úgy működik. Megéri a plusz macerát, cserébe hogy alumentes.
Annyira olcsó, és annyira jó.

Biloba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Nagyon jó!
Annyira olcsó, és annyira jó.

Annoocska

2017. október 13.

1 hónapja használom , de sajnos nem vált be..Nagyon szomorú vagyok miatta , mert az illata isteni,de nekem semmit nem használt. Teljesen olyan volt,mintha nem is használtam volna semmit...Csak az illata miatt kap 3 csillagot, meg azért mert nem irritálta a bőröm.

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bbetty

2017. október 11.

Nekem nagyon nem hasznalt.. Mindig furdes utan dezodozok hogyha megizzadnek a keszulodesben ne legyen problemam vele. De szerintem ez mar az elso 10 percben megbukott nem, hogy 24 ora. Sajnalom, mert az illata nagyon tetszik

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Nem tart olyan sokáig a hatása, de ár/érték arányban tökéletes. Plusz még alumíniumsó mentes!

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

BogciZ

2017. szeptember 9.

Állítom, hogy csodaszer. Ár/érték arányban pedig verhetetlen.
Nagyon örülök, hogy megtaláltam. Régóta keresgélek, mivel minden egyes eddig kipróbált márka egy idő után csípett és kipirosodott tőle. Kipróbáltam sok elérhető BIO terméket csillagászati árakon, de pár nap után azoktól is viszkettem. Nem gondoltam, hogy a legolcsóbb cucc fog működni, de működik.

BogciZ
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Állítom, hogy csodaszer. Ár/érték arányban pedig verhetetlen.

Oberon82

2017. augusztus 2.

Nagyon örülök, hogy magtaláltam ezt a dezodort.
A régi dezodorom, ami szintén alumíniummentes volt, sajnos már nem az, így keresnem kellett egy újat.
Kb. félórát álltam a DM-ben a dezodorok előtt, aztán lekaptam ezt. Azóta sem bántam meg. Ahhoz képest, hogy elvileg egy olcsó kis dezodor szerintem jól végzi a dolgát. Büdös nem lesz tőle az ember, még ha izzad is. Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Oberon82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagyon örülök, hogy magtaláltam ezt a dezodort.

eviszv

2017. július 17.

Az első alumíniummentes dezodor, ami működik, pedig a tesztnapon rengeteget vasaltam, majd bicajoztam, majd levezetésként megint vasaltam, mégis jól működött! Végre! Remélem, a továbbiakban is hozza ugyanezt!

eviszv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate