KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   290 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújtó golyós dezodor etanol és alumíniumsók nélkül paradicsomi virág illattal, mely gondoskodik az ápolt hónaljról.

Vegán termék

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erina

2018. július 13.

Mivel az egyik kedvenc virágom van a csomagolás, és az illata nagyon tetszett, megvettem. Hát nem kellett volna 🙁😂 szó szerint büdös voltam, amikor használtam. Sokáig próbáltam, mert vegán termék, de egyszerűen nem jött be. Semmi hatása nem volt, az illata is hamar elillant. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni, de hát nem minden a szép csomagolás ha a termék nem használ, nem teljesíti azt amit ígér.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Ennie86

2018. június 24.

Nagyon jó illata van! :) Egy ideig valóban hatásos, de 40 fokban biztos nem ezért fogok nyúlni. Az árát tökéletesen megérte.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

birdy70

2018. április 16.

nekem bevált, egész napos hatása van.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

nekem bevált, egész napos hatása van.

Kremrajongo

2018. április 7.

Nagyon jó illata van, de nekem nem használt semmit, ugyan úgy izzadtam és büdös is voltam tőle. :(

Kremrajongo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Boboka89

2018. március 22.

Régóta próbálok aluminium mentes dezodort használni.Nagyon szörnyűekkel is találoztam,de ez nagyon jó kis termék,kedvező áron.Jó illata van,nem komoly sportoláshoz,vagy stresszhelyzetben,de a hétköznapokon jól teljesít.Mindehez kb.290 Ft.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kingucii

2018. február 25.

Hát, nem ájultam el tőle...
Az illata nagyon tetszik. Nem vagyok az a nagyon izzadós típus, de a Garnier mineral dezodorja jobban bevált nekem. Pár órát bír csak ki, utáni büdi lesz a hónalj. (Pedig tényleg nem vagyok az az izzadós típus)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hát, nem ájultam el tőle...

tdorina3

2017. november 22.

Utazáshoz szereztem be ezt a kis terméket, és meglepően jól teljesített. Az illata nagyon tetszik, és bár én alapvetően jobban kedvelem a fújós dezodorokat, ez is megteszi a magáét. Az izzadást azért messze nem ötcsillagosan kontrollálja, viszont egész sokáig bírja ,,szagmentesen'' tartani a hónaljat. És teljesen alumíniumsó-mentes, ami plusz pont!

tdorina3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Biloba

2017. november 14.

Nagyon jó!
Imádom az illatát. Régóta használok és keresek alumentest, sok borzalmas deot próbáltam már, de ez bejött. Egy laza napon tökéletesen elég, húzos napokon azért kell a támogatás és egy-kétszer használom még napközben, úgy működik. Megéri a plusz macerát, cserébe hogy alumentes.
Annyira olcsó, és annyira jó.

Biloba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Nagyon jó!
Annyira olcsó, és annyira jó.

Annoocska

2017. október 13.

1 hónapja használom , de sajnos nem vált be..Nagyon szomorú vagyok miatta , mert az illata isteni,de nekem semmit nem használt. Teljesen olyan volt,mintha nem is használtam volna semmit...Csak az illata miatt kap 3 csillagot, meg azért mert nem irritálta a bőröm.

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bbetty

2017. október 11.

Nekem nagyon nem hasznalt.. Mindig furdes utan dezodozok hogyha megizzadnek a keszulodesben ne legyen problemam vele. De szerintem ez mar az elso 10 percben megbukott nem, hogy 24 ora. Sajnalom, mert az illata nagyon tetszik

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate