KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 18.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Pumpás dezodor gyümölcsös-édes illattal. Nem tartalmaz alumínium-klórhidrátot (ACH). Hosszan tartó védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen, és ápolt bőrérzetet nyújt, akár 24 órán át. Hatékony illatformulájának köszönhetően egész nap friss érzetet biztosít.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 30.

Ez limitált kiadásnak van írva. Nagyon kellemes, erősebb illata van. Narancs és vaníliavirág van a rajzon, ráírva nincs a pontos illat, de ezeknek egy erőteljes elegye lehet. Nem visszafogott, nem könnyed, finom édeskés. Nekem tetszik, és használni is fogom. A Balea pumpás dezodorját ismertem, ez is gondolom, hasonlóan lesz hatékony; meg voltam vele elégedve. Alkoholos, egy picit éreztem, amikor felkerült a bőrömre, de nem lényeges. Lehet, hogy ha használat közben nagyon jó lesz, bespájzolok párat belőle.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lactic Acid