KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 18.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Pumpás dezodor gyümölcsös-édes illattal. Nem tartalmaz alumínium-klórhidrátot (ACH). Hosszan tartó védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen, és ápolt bőrérzetet nyújt, akár 24 órán át. Hatékony illatformulájának köszönhetően egész nap friss érzetet biztosít.

Yubiri

2018. június 28.

Eléggé erős, tartós illat, nekem izzadás ellen is hatásos volt a melegben. Ajánlom!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Csipetke

2018. június 14.

Nekem egy kicsit tolakodó az illata de szerencsére én annyira nem érzem ki belőle a vaníliát. De a hatásával meg vagyok elégedve még ebben a nagy melegben. Az erős illata miatt csak akkor használom ha nincs nálam parfüm csak ezt fújom magamra Bőven elég így a nyáron. Parfümmel már nekem sok lenne együtt a kettő. A kiszerelése nagyon tetszik úgy, hogy maradok ennél a pumpás kiszerelésnél csak más illatot is kifogok próbálni.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Tuci

2018. június 12.

Az illata egy pofonként ért, olyan erős. Édes, tömény, mindent elnyom. A tartósságával nincs baj, de nem vagyok biztos benne, hogy elhasználom.

Tuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Kendralinx

2018. május 11.

Nekem a kanalas gyógyszerre hasonlít amit annó kötelezőleg kellet beszedni, egy gyógyszertári mellék illat, aztán meg valami vanilia ami rám ömik nagy csalódás volt.. és nem is tartós hála Istennek

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 30.

Ez limitált kiadásnak van írva. Nagyon kellemes, erősebb illata van. Narancs és vaníliavirág van a rajzon, ráírva nincs a pontos illat, de ezeknek egy erőteljes elegye lehet. Nem visszafogott, nem könnyed, finom édeskés. Nekem tetszik, és használni is fogom. A Balea pumpás dezodorját ismertem, ez is gondolom, hasonlóan lesz hatékony; meg voltam vele elégedve. Alkoholos, egy picit éreztem, amikor felkerült a bőrömre, de nem lényeges. Lehet, hogy ha használat közben nagyon jó lesz, bespájzolok párat belőle.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lactic Acid