KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Csillogó folyékony szappan édes eper illattal. Vegán formulája megakadályozza a bőr kiszáradását.

szilvasitimea

2018. április 4.

Imádom az illatát, és hogy csillog. Engem ezzel meg vesznek kilóra. :D

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Imádom az illatát, és hogy csillog. Engem ezzel meg vesznek kilóra. :D

audrey1990

2018. március 11.

Még a télen vásároltam meg ezt a Balea folyékony szappant. Elsőre a csomagolása fogott meg. Nagyon csajos és csillámok vannak benne. Az illata pedig nagyon fincsi epres. Talán egy kicsit drágának találom, de egyszer megérte kipróbálni ;) 5*

audrey1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Black Fairy

2018. január 12.

Nos...én...engem különös viszony fűz a tündérekhez és unikornisokhoz, bár alapjáraton émelygek az ilyesmitől (a nevembe az kössön bele, aki ismeri a Therion együttest - onnan a név, a cukimuki tündéres dolgoktól vagyok rosszul, hogy tisztázzuk), de mivel mindnek cukorka és süti illata van, amit imádok, KELL! Nem vagyok édesszájú és igyekszem minél kevesebb cukrot fogyasztani, így ha valami megjelenik tündérrel vagy unikornissal, nem érdekel, hogy rózsaszín vagy csillog vagy egyéb taszító dolgot művel, kell, mert legalább orron keresztül kapok édességet!!! (És igen, egy csoki illatú tusfürdő kielégíti a csoki iránti vágyódásomat, miután leküzdtem a késztetést, hogy megigyam...xD)

Nem egészen értem, hogy miért csillámos a szappan, semmi funkciója nincs, gondolom így jobban néz ki? Szerencsére viszont nagyon könnyen le lehet őket öblíteni, szépen tisztít, az illata imádnivaló (az eperhez semmi köze nincs, émelyítően édes és tömény, de nekem ez kell mert cukormentes xD), engem nagyon emlékeztet valami cukorra, amit régen rengeteget ettem, de nem jut eszembe a neve.
Az én kezemet iszonyatosan szárította, így egy csillagot levonok, akármennyire finom az illata.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Kremcica

2017. december 8.

Magyarázza már el valaki mi abban a jó hogy kezet mosok csillámmal? Szerintem semmi... A másik gondom az illata, ilyen műédes illattal tömeget lehet oszlatni. Nekem is tetszett a cuki csomagolás, még gondoltam is rá hogy veszek a kollekcióból valamit, de egyiknek rosszabb az illata mint a másiknak. Édesség és cukiságimádoknak, illetve örök kislányoknak karácsonyra viszont kötelező! :)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

lenochka

2017. december 5.

Édes, eper illatú szappan, csillogó részecskékkel.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Édes, eper illatú szappan, csillogó részecskékkel.

googles

2017. november 27.

Beestem a marketingcsapdába, meg kellett vennem ezt és a kézkrémet is!

Valami szuperszép és ha ezt a 16 éves énem hallotta volna, teljesen rosszul lett volna.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Beestem a marketingcsapdába, meg kellett vennem ezt és a kézkrémet is!

FAncsi93

2017. november 26.

Nagyon finom, epres illata van. Élmény vele a kézmosás. :)

FAncsi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Nagyon finom, epres illata van. Élmény vele a kézmosás. :)

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.