KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Hárompengés borotva aloe verával és E-vitaminnal. Könnyen siklik a bőrön, hatékonyan távolítja el a szőrt és csuklós fejének köszönhetően a hajlatokat is könnyedén eléri.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fairynorah

2018. február 14.

Még barátkozunk...Ez az első cserélhető fejes borotvám, szóval nincs túl sok viszonyítási alapom műfaját tekintve, de van egy olyan érzésem,hogy nem a legjobb: a mozgó fej szépen követi az íveket, de a kisebb/vékonyabb felületeket (karom) többször végig kellett húzzam, mert valahogy mindig elfordult, vagy nem tudom :D Mindenesetre hosszadalmasabb volt, mint egy egyszerhasználatossal. A nyél nagyon kis csinos, de lehetne barázdáltabb, mert csupa borotvahabosan bizony kicsúszott a kezemből. A kis színes csíkot (amiben az aloe meg az e-vitamin van-állítólag) meg nem vettem észre,hogy oldódott volna, hogy bármilyen hatása is legyen :'D És ami a legnagyobb szívfájdalmam (főleg,hogy megvettem a 8-as utánpótlást is hozzá), hogy a pengék nem vágnak eléggé bőrközelien :/ (Magyarul a hónaljamnál "borostás" maradtam borotválkozás után is :( ) Még próbálkozok vele, addig adok neki egy 4*-ot, mert szeretném szeretni, főleg,hogy ilyen kis olcsó.
* nem szeretem igazàn. alá kell tàmasztani ujjal a fejet,különben nyeglik össze-vissza... emiatt és a rossz pengekialakítás miatt csak 3*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract