KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Lábápolók

"Ajándékozza meg lábait kényeztető spa pillanatokkal: a nanamenta és zöld tea illatot árasztó lábápoló krém vitalizáló formulája rizstejjel, matcha tea kivonattal és zöld agyagból származó ásványi kivonatokkal frissíti és ellazítja az igénybe vett, fáradt lábakat. A talpaknak is bársonyos puhaságot biztosít."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lovecreams

2018. július 12.

Hát ez valami isteniiiiiiii:)) Nagyon jó az illata, a lábaim hipp-hopp beszívják, puha és sima eredményt hagyva maguk után. A pumpás kiszerelés is praktikus, igazi megváltás egy nehéz nap után!!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.