KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Termálvízzel és tengeri alga kivonattal, száraz bőrre

A Balea hidratáló arcmaszk termálvízzel és tengeri alga kivonattal már a felvitelt követően intenzíven hidratálja a száraz bőrt. Csökkenti a feszülés érzetet. A napraforgóolaj lipiddel és a shea vaj védik a bőrt a kiszáradástól és támogatják a természetes védelmi rendszerét. Bőre érezhetően simább és bársonyosabb lesz. A B5 provitamin hidratálja, nyugtatja a bőrt és támogatja annak megújulását. A termálvíz gazdag ásványi anyagokban és frissíti a bőrt.

Nicolett022

2018. március 25.

Nekem ennél még a mézes társa is jobban bejött. Bár nem csípte az arcom, és használat után kicsit hidratálta is, semmilyen hatását nem tapasztaltam, amiért érdemes lenne megvenni.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

Nicy011

2018. január 25.

Nem csípte az arcom, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Volt egy kis száraz folt az arcomon, ezt nagyon szépen hidratálta. Nehéz lemosni és ha nem vagyok elég alapos, akkor hagy egy vékony réteget maga után. Az illata nagyon tetszik, kicsit engem is egy régi Avonos termékre emlékeztet. Kellemesen hűsít. Az eredmény végülis nem rossz, de nem ez lesz az első számú kedvencem. Ennél sokkal jobban hidratál a balea aqua fátyolmaszk, de ugye az esetemben allergiát okozott. Még tesztelgetem ezt a terméket.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Cosette

2018. január 11.

Csípte az arcom, bár egész jól hidratált. Viszont másnapra csúnya pattanásaim jöttek ki még bőr alatti, fájdalmas gyulladtak is.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

devababa

2017. december 8.

Normal boromre jo volt. Kellemesen friss az illata. Amikor feltettem picit csipte az arcom, de utana elmult. Nem szeretem, azokat a maszkokat, amelyek csipnek, nekem ez "gyanus" alapanyagot jelol, olyan ertelemben, hogy attol gyakran kipirosodik a borom. Kelloen hidratal, taplal, azonban nem tetszett a csipos erzes, ezert 3 csillag, mivel egy atlagos maszk. Arban olcso kategoriaju.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Powderpuff Girl

2017. november 26.

Az összes Baleás arcmaszk közül ez -meg az Alverde rózsás- maszkja a kedvencem. Kellően "zsíros", feltölt és hidratál. Kellemes az illata, jó az ára. Csodát ne várjatok tőle, extra igényekre nem felel meg, de mindennapokra, egy kis plusz törődésre jó.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

etoc

2017. november 19.

Nekem kombinált arcbőröm van, és kétkedve néztem erre a maszkra, melyet kaptam, hogy jót tesz-e a bőrömnek vagy sem. Ez utóbbit gyanítottam erősen, de csalódnom kellett. Így novemberben a hűvös időben kifejezetten jól esett heti 1x fölvinni; a bőröm csak úgy szívta be a nedvességet. Sokkal puhább, bársonyosabb és egyenletesebb lett a bőröm. Az illatát nem kedveltem meg, de a hatását annál inkább. 3 alkalmat bírt ki. SOS tűzoltásként szerintem remekül funkcionál.

etoc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

zsofc

2017. november 18.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet, nem érzem, hogy rendesen hidratálná a bőrömet, mintha csak a felszínét tenné minimálisan puhábbá.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Tincu01

2017. november 12.

Párom arcára kerestem valami hidratáló szert, mert folyton száraz a bőre. Ha borotválkozik azért, ha nem, akkor meg azért. :D
Felkenés után elmondása után csípi a bőrét, ahol piros, illetve hámlik neki, ezt mindig mutatja is, hogy hol érzi. Azt vettük észre, hogy másnapra elmúlik neki a pirosság, és a második használat után általában a hámlás is.
Most már nem kell könyörögnöm neki, hogy kenje fel, magától beáll a tükör elé, és elpepecselget vele. (Bár magának még nem hajlandó megvenni) :) Sokáig elég neki, egy kisebb csomagolásnyi kb 3-4 használat, ergo 400 forint neki (több, mint) egy hétre.

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

nicolekitti

2017. november 5.

Nagyon ki van száradva a bőröm ebben a szeles időben. Ami tetszik benne, hogy nem kell lemosni, a bőröm is szépen beszívta, de mégis van egy két rész az arcomon ahol valamiért feszül a bőröm tőle. Meg eléggé nehézkesnek is érzem, az egész adagot felkentem az arcomra.

Update - pár órával később:
Közben megpróbáltam száraz ronggyal a felesleget letörölni, meg se mozdult az arcomon, bemaszírozni jobban nem lehetett. Most meg az államnál a meg egy két helyen viszketek tőle, le kell mossam, mert kukacosodik össze a krém.
Lemostam, közben láttam a krémet, tehát lehet tényleg sok volt a teljes adag az arcomnak. Lemosást követően rákvörös az egész arcom, szerintem a másik adaggal már nem fogok kisérlezni.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Update - pár órával később:

trixyyhprincess

2017. október 3.

Én ezt a maszkot kimondottan szeretem, szerintem teljesen megéri az árát. Sokáig elég, és a használatával tényleg megszűnik egy időre a száraz bőr.
Külön kedvelem benne, hogy nem kell lemosni, hanem elég letörölni.:)

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Külön kedvelem benne, hogy nem kell lemosni, hanem elég letörölni.:)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Algae Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology