KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Termálvízzel és tengeri alga kivonattal, száraz bőrre

A Balea hidratáló arcmaszk termálvízzel és tengeri alga kivonattal már a felvitelt követően intenzíven hidratálja a száraz bőrt. Csökkenti a feszülés érzetet. A napraforgóolaj lipiddel és a shea vaj védik a bőrt a kiszáradástól és támogatják a természetes védelmi rendszerét. Bőre érezhetően simább és bársonyosabb lesz. A B5 provitamin hidratálja, nyugtatja a bőrt és támogatja annak megújulását. A termálvíz gazdag ásványi anyagokban és frissíti a bőrt.

Krémmánia Kedvencek a -től
mizse

2017. május 4.

Akciósan, 200 Ft-ért vásároltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon megpuhítja a bőröm és az amúgy száraz "foltokra" is jó hatással van, egy fokkal javultak. Én az egész tasakot felkentem az arcomra, de legközelebb majd csak kevesebbet viszek fel belőle, mert annyi is elég lett volna. Jó kis pakolás, ráadásul nagyon jó áron, csak ajánlani tudom a vízhiányos és száraz bőrű társaimnak :)

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

g.brigitta

2017. április 12.

Akciòsan vettem,tesztelős időszakban vagyok,szeretnèk egy igaxi arcmaszkot ami bevàllik ès stresszesebb napokon,vagy amikor csak ùgy nyùzottabb az arcom egy kis hidratàlàsra vàgyom.Szòval vìzhiànyos szàraz bőröm,enyhèn rozaceàs illetve pigmentfoltos ìgy tavasszal....pròbàltam előszőr a cseresznyèset,az annyira nem jött be,hogy kidobtam.Visxont ez isteni,szolid,nrm hosszantartò az illata,s amit hasznàlat utàn tapasztaltam az egy csoda,puha lett az arcbőröm,nagyon kellemes hasznàlat utàn.Szòval ùjra fogom venni.
Negatìvumkènt annyi,h 10-15 perc beszìvodott a szüksèges mennyisèg a többi viyisèg ragacsos èrzèst keltett,ami nekem nem jön be,de ettől eltekintve megèri az àràt,s szerintem kb. 4 alkalomra elèg lesz.😊

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Leander

2017. április 4.

Jó pakolás. Semmi átütő, de szépen frissít, hidratál. Pont elég belőle az egy tasakban lévő mennyiség az arcra és a dekoltázsra. Néha újra szoktam venni, ha úgy érzem egy kis nedvességre vágyik a bőröm.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

TaBePa

2017. március 28.

Szeretem ezt a maszkot, kellemesen hűsít, finom illata van, kiadós és nagyon puhává varázsolja a bőrt. Az ára miatt pedig különösen megéri.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Nari93

2017. február 3.

Én azután használtam, miután egy pakolás teljesen kiszárította az arcomat. Nagyon keveset kentem fel belőle, a felét sem, de így is volt mit letörölni 10-15 perc után. Nekem szörnyen ragacsos lett a bőröm tőle, le kellett mosnom. Az illata tetszik, friss, kellemes. Nekem inkább a tisztítós, lehúzhatós maszkok jönnek be, úgy érzem egy arckrémmel jobb hatást érek el,mint ezzel a pakolással, főleg, hogy macerásabb is.

Nari93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Arianne79

2017. január 11.

Ma (2017.01.11.) vettem egyet, mert akciós most a DM-ben (199.-).
Vízhiányos bőröm van, mint a legtöbb embernek, de emellett zsíros/olajos seborrheás, tág pórusokkal; tehát én direkt csak hidratálós cuccokat keresek, nem kell zsírosítani.
Ez a termék nem ilyen bőrre való.
Száraz bőrre (lipidhiányos) lehet, hogy jó, de zsíros+vízhiányos bőrre nem.

A kiszerelése: 2 db tasak, egenként 8ml-sek, amelyek a leírás szerint 1 alkalomra elegendőek, de valójában egy kis tasak min. 2, de inkább 3 alkalomra elegendő, így a kettő tasak min.4, de inkább 6 alkalomra elég.
Arctisztítás után kentem fel, közepesen jól szívódott be, ami azt jelenti, hogy a felszínről hamar eltűnt a fehérség, de ha kicsit erősebben végighúztam az ujjamat az arcbőrömön, akkor éreztem, hogy ott csücsül az összes krém egy kissé ragacsos réteget képezve. Pedig elég keveset kentem fel. Alig többet, mint egy normál arckrémből.
Kivéve a homlokom...itt egyetlen csepp sem szívódott be (!!!), az összes krém ott ült, ahova felkentem.

Az illata: teljesen semleges, se nem jó, se nem zavaró. Nem is tartós, szóval indifferens.

Kenni könnyen kenhető, de nekem túl krémes. Valahogy sokkal inkább "vizes" hatást szerettem volna ettől a pakolástól, de ez túl "arckrémes".

Az ígért "kellemes, hűsítő hatás"-ból nem éreztem semmit. Nem is irritált, rendben, de semmiféle hűsítés nem volt.

Nem fogom újravenni, de szerintem elhasználom, akkor, ha megyek ki az utcára ebben a farkasordító hidegben és kell a védelem az arcomnak. De máskor nem. Nem nekem való. Nem seborrheás+vízhiányos bőrre, hanem sima, száraz bőrre való krém. Arra viszont szerintem jó.

Az ára miatt megérdemli a három csillagot, mert 5-6 alkalomra elég a 199.- forintos kiszerelés.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Ma (2017.01.11.) vettem egyet, mert akciós most a DM-ben (199.-).
Ez a termék nem ilyen bőrre való.
Száraz bőrre (lipidhiányos) lehet, hogy jó, de zsíros+vízhiányos bőrre nem.

orsolyanovak

2016. december 12.

Na ez egy jó kis maszk. A természetes kutyulmányos kúrákkal ez sem versenyezhet, de szerintem ez a legjobb Baleas maszk. Tényleg hidratál, rugalmassá, energikussá teszi a bőrt. Kellemes könnyű állaga van, érzem ahogy lélegzik alatta a bőröm, nem úgy, mint a többi maszknál. Ez is hagy maga után egy pici olajos érzetet, de ezzel még meg lehet küzdeni. A hatását 3-4 nap után még érezni. Mondjuk nekem egyébként sem száraz, hanem vízhiányos a bőröm, így lehet, hogy ez ezért is vált be különösen. Nagyon szeretem az ilyen különböző gyógynövényes főzetekkel is törölgetni az arcomat, mert azok is nagyon jót tesznek neki (csipkebogyó, kamilla, mate tea, ezeket ajánlom). Az illata is semleges, az ára is baráti, egy adag kb 2-3 használatra bőven elegendő. Ezt lehet, hogy még fogom újravenni.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

nikimanó

2016. december 6.

Ahogy a mézes, ez is jó szerintem, persze nem csodaszer, de jól puhít, hidratál. Szinte teljesen beszívódik. Nem 2 adag, 3 v 4. Az illata nem zavaró. Marad egy kis ragacsos érzet azután is, hogy áttöröltem az arcom egy törülközővel, kb. 20 perc után, de nem zavaró. Pattanást nem okozott.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

asdf27

2016. október 9.

A Baleás maszkokról elsőre jó véleményem volt, de megfigyeltem, hogy az áldásos hatásuk csak néhány óráig tart és utána egészen felfokozott módon kezd zsírosodni a bőröm. Egyébként jó kis termékek lennének, meg elsőre tényleg nagyon kellemesen hidratálnak, csak az utóhatás ne lenne ilyen.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

katica131

2016. szeptember 18.

beitta a bőröm, nagyon kellett neki :) semmi negatívat nem tudok róla elmondani, szerintem remekül hidratál :)

katica131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Algae Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology