KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Termálvízzel és tengeri alga kivonattal, száraz bőrre

A Balea hidratáló arcmaszk termálvízzel és tengeri alga kivonattal már a felvitelt követően intenzíven hidratálja a száraz bőrt. Csökkenti a feszülés érzetet. A napraforgóolaj lipiddel és a shea vaj védik a bőrt a kiszáradástól és támogatják a természetes védelmi rendszerét. Bőre érezhetően simább és bársonyosabb lesz. A B5 provitamin hidratálja, nyugtatja a bőrt és támogatja annak megújulását. A termálvíz gazdag ásványi anyagokban és frissíti a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kalmaniki

2017. szeptember 17.

Nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm, viszont én néhany óra múlva le szoktam mosni, mert egy zavaró réteget hagy az arcomon. Így ősszel gyorsan kiszárad az arcom, ezért sűrűn használom ezt a maszkot, úgy minden másnap. Tényleg sok használatra elég és kedvező az ára, megéri kipróbálni.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Viki9727

2017. szeptember 5.

Nagyon jó ár érte, megéri! Rengeteg cucc van a tasakban, csomó használatra elég. Kellemes illata van, szépen puhítja az arcot és segít eltüntetni a feszülést :)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

writa

2017. augusztus 28.

Tegnap próbáltam ki én nekem bevált. Jól hidratált, kellemes érzés volt használni. Remélem télen a hidegben is jól fogteljesíteni.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

vvivien

2017. augusztus 25.

Az illata és a hatása is frissítő, ápol is valamennyit csak letörölni kicsit macerás

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Grandma'2013

2017. augusztus 20.

Ha az öt csillag a csodaszer, akkor ez biztosan nem az, de egy nagyon korrekt kis cucc. Kellemes illatú, jó kiadós mennyiség van a tasakban, az ára szuper. A hatására azt tudnám mondani, hogy semmi különös, nem okozott látványos változást a bőrömön, de a célnak teljesen megfelel. Ad egy kellemes puhaságot, javít a szárazságon is, és egy kicsit valóban hűsítő érzés, amíg fel van kenve a bőrömre. A nagyja beszívódott, a többit egy arctisztító kendő gyorsan lehozta. Biztosan fogom még venni máskor is.

Grandma'2013
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ttimii

2017. július 20.

Ez egy egész jó kis termék lenne, HA le lehetne mosni. A használat azt írja: ,,egy kozmetikai kendő segítségével távolítsa el, ne mossa le!" Márpedig ha nem mosom le, érzem, hogy ott van az arcomon egy réteget képezve, ami idegesítő.

Ttimii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

mizse

2017. május 4.

Akciósan, 200 Ft-ért vásároltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon megpuhítja a bőröm és az amúgy száraz "foltokra" is jó hatással van, egy fokkal javultak. Én az egész tasakot felkentem az arcomra, de legközelebb majd csak kevesebbet viszek fel belőle, mert annyi is elég lett volna. Jó kis pakolás, ráadásul nagyon jó áron, csak ajánlani tudom a vízhiányos és száraz bőrű társaimnak :)

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

g.brigitta

2017. április 12.

Akciòsan vettem,tesztelős időszakban vagyok,szeretnèk egy igaxi arcmaszkot ami bevàllik ès stresszesebb napokon,vagy amikor csak ùgy nyùzottabb az arcom egy kis hidratàlàsra vàgyom.Szòval vìzhiànyos szàraz bőröm,enyhèn rozaceàs illetve pigmentfoltos ìgy tavasszal....pròbàltam előszőr a cseresznyèset,az annyira nem jött be,hogy kidobtam.Visxont ez isteni,szolid,nrm hosszantartò az illata,s amit hasznàlat utàn tapasztaltam az egy csoda,puha lett az arcbőröm,nagyon kellemes hasznàlat utàn.Szòval ùjra fogom venni.
Negatìvumkènt annyi,h 10-15 perc beszìvodott a szüksèges mennyisèg a többi viyisèg ragacsos èrzèst keltett,ami nekem nem jön be,de ettől eltekintve megèri az àràt,s szerintem kb. 4 alkalomra elèg lesz.😊

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Leander

2017. április 4.

Jó pakolás. Semmi átütő, de szépen frissít, hidratál. Pont elég belőle az egy tasakban lévő mennyiség az arcra és a dekoltázsra. Néha újra szoktam venni, ha úgy érzem egy kis nedvességre vágyik a bőröm.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

TaBePa

2017. március 28.

Szeretem ezt a maszkot, kellemesen hűsít, finom illata van, kiadós és nagyon puhává varázsolja a bőrt. Az ára miatt pedig különösen megéri.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Algae Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology