KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Hajformázók

Hajformázó gél fiúknak, mely ultra erős, tapadásmentes tartást biztosít. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

random

2018. július 19.

Ugyan nem vagyok fiú, de az illata nagyon tetszett. Kinyomáskor jött a meglepi, ugyanis élenkzöld :D persze ez hajon nem marad meg. Annyit vártam tőle, hogy hajmosás után, amikor hagyom megszáradni a hajam, ne göndörödjön be kénye-kedvére a szénakazal (fül alá érő, vékonyszálú hajam van, de néha úgy nézek ki mint aki konnektorba nyúlt), arra jó, bár cseppet ragad. Kócos hullámokat is akartam vele csinálni, de valahogy az nem igazán akar összejönni ezzel, ha meg véletlenül mégis, akkor sem marad meg jóformán semeddig. Mindegy, arra is van cuccom, de unom már hogy minden frizurához mást kell használnom. Azért 300 forintért elmegy. Majd még megpróbálom lesimított hajhoz is.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!