KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 29.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajbalzsam.Természetes amerikai borsmenta és teafaolaj tartalommal.

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 19.

Én szeretem igazából, picit szárazak lesznek tőle a hajvégeim, de alapvetően egy közepes balzsam, finom
illattal és baráti árral:)

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

illattal és baráti árral:)

kisizé

2017. július 29.

Frissítő, mentolos az illata, az állaga egész jó. Hidratálása közepes, semmi "hűű" hatás, egy közepes balzsam.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Stella1993

2017. március 23.

nekem tetszik az illata, kicsit mentol, kicsit teafaolaj :) a hatása is jó, könnyen kezelhető és fényes lesz a hajam tőle, és az ára is kedvező :)

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Makk Zsuzsó

2016. december 10.

Maga a balzsam is zöld, és mentolos illatú. Semmilyen frissítő hatást nem tapasztaltam. (Gondolom a fejbőrömön kellett volna érezni.) Viszont balzsam nélkül sem szokott olyan gubancos lenni a hajam, mint ezzel. Nem lett sem puhább, sem könnyebben kezelhető, mintha nem is használtam volna balzsamot. Korpásodásra hajlamos fejbőrre nincs jó hatással. Úgyanúgy, mint a kék változatánál, ez is csak pénzkidobás volt nekem.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

itsEffy

2016. június 21.

Puha és fényes lesz tőle a hajam, de az illatával még barátkozom. Nem mondanám kellemetlennek, fogkrémre emlékeztet, de jobban szeretem, ha a hajamnak friss gyümölcsillata van, és a mentol inkább a számba kerül. Vicces, hogy a Balea termékeknek általában nagyon finom illatuk van, viszont egyáltalán nem tartósak, ezt pedig még napokig érezni. Ettől függetlenül 5 csillag, mert használok más termékeket is hajmosásnál, amik kompenzálják ennek az illatát.

itsEffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

hamcsi

2016. június 12.

Nagyon jó kis termék, nagyon puha és könnyen kezelhető lesz a hajam tőle. Most vettem meg a harmadik tubust belőle. Egy dolog ami furcsa, hogy ilyen rágógumi illata van nekem, de engem személy szerint kicsit sem zavar, Érdemes kipróbálni :)

hamcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)