KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 29.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon. Természetes amerikai borsmenta és teafaolaj tartalmával frissíti és élénkíti a fejbőrt,hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi05

2017. augusztus 5.

Ez a sampon egyszerűen KATASZTRÓFA!!! Szerintem életem legrosszabb samponja!! Régebben vettem már Baleás samponokat, de azok viszonylag normálisak voltak. Ezt megvettem, mert nagyon tetszett a csomagolása is, meg az összetevői is, ezért gondoltam ennyiért végképp kipróbálom., veszteni nem vesztek vele. Hűsíteni hűsít, ez jó benne, de már az első használat után korpás, és SEBES lett tőle a fejbőröm egy csomó helyen, pedig nem érzékeny a bőröm, és eddig se volt soha probléma! Még egyszer kipróbáltam hátha jobb lesz, és talán csak félresikerült valahogy az egész, de ugyanaz az eredmény!! Tiszta pénzkidobás volt!! a kukába landolt!! SOHA TÖBBET!! Ráadásul ezentúl tuti nem veszek egy Baleás terméket sem!!
1 csillagot sem érdemel!!!

Vivi05
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

1 csillagot sem érdemel!!!

Troublemaker

2017. július 16.

Az illata miatt vettem meg, nagyon hűsítő érzés használni. De 3hét(heti 2x mosok hajat) után korpásodott tőle a fejbőröm.Viszont 1-1x használom mert szeretem ahogy hűsít.

Troublemaker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

nayao

2017. június 25.

Szeretem nagyon, nem lesz tőle korpásabb a fejbőröm se, és nem is viszket.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Szeretem nagyon, nem lesz tőle korpásabb a fejbőröm se, és nem is viszket.

MolnarKitty

2017. június 23.

Szörnyű sampon teljesen ilyen darabos vagy milyen lesz tőle a fejbőröm Semmit nem ér

MolnarKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

lviaeszter

2017. június 2.

Mondom az egyetlen dolgot, ami jó benne: az illata. Igazán frissítő, olyan "egészséges", üdítő a sok kevert, pacsuli, édes illatú sampon mellett. Azonban sajnos 2-3 hajmosás után feladja az átlagos tudását is, s nagyon el kezdi zsírosítani a hajat :( Nekem félhosszú, erős, vastag szálú hajam van, lehet ezzel nem tud megbirkózni ez a sampon, s másoknál működhet. A csomagolása sem a legpraktikusabb.

lviaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

pcksz

2017. május 27.

Katasztrófa. Egyszerűen katasztrófa. Ha lehetne, 0 csillagot adnék rá. Azért választottam ezt, mert untam, hogy 2-3 naponta mosni kell a hajam. Nem mondanám üdítő változásnak, hogy sikerült a két hajmosás közti időt lerövidítenem kb. fél-egy napra ezzel a samponnal. Fogalmam sincs, mire fogom elhasználni, valószínűleg kuka.

pcksz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

lupiusz

2017. május 27.

Kellemes, friss illata van, de kb. ennyi az összes pozitívum, amit elmondhatok róla... Mióta ezt használom, borzasztó hamar zsírosodik a hajam, és a korpa is visszajött (amit egyébként a korpásodás elleni Balea tett rendbe, így visszatérek ahhoz).

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

MsKK

2017. február 14.

A múlt évben plakkok képződtek a fejbőrömön, baromira zsírosodni kezdett a hajam. Egy nap után már mosni kellett és közben a fejbőröm annyira viszketett, hogy volt, ahol kivakartam a hajamat is.Nem fordultam orvoshoz, mert általában a végsőkig próbálom megkeresi magam a megoldást. Nekem ez a sampon volt a megoldás.Az első mosás után megnyugodott valamennyit a fejbőröm, a plakkok oldódni kezdtek.A negyedik mosás után teljesen megszűnt a baj.Azóta is ezt használom.

MsKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

ramonanagy0669

2017. január 27.

Mindig újra vevős nálam! Jó az illata, nem nehezíti és nem zsírosítja el a hajat, nekem nem okozott viszketést ... jól habzik. Jó kis termék, főleg ár érték arányban, és azt vettem észre hogy mintha kicsit erősítené a hajamat, feléleszti az erős mentol a pici bébi hajszálakat :D

UPDATE: Még mindig imádom, és még mindig újra vevős termék és még mindig ezzel mosok hajat. Enélkül a sampon nélkül el se tudnám képzelni a hajmosást. Nem tudom mi az ami ennyire tetszik a hajamnak ebben a termékben, de nagyon imádja. Kevésbé zsírosodik, és gyorsabban nő a hajam. Pluszba még tartást is ad neki, olyan mintha ebbe a termékbe lenne az, amit kispóroltak a BALEA VOLUMEN samponból! :D Ahhoz képest, hogy 250 ml-s elég sokáig elég, pedig hosszú és nagyon sok hajam van, és ha nem megfelelő sampont használok, akkor lelapul, de ha ezt a terméket használom DÚS lesz! Ja és nem száll a hajam hajszárítás után vagy fésülködés közben! :D IMÁDOM! *-*

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Kispingvin

2017. január 24.

Nekem nagyon nem vált be. Száraz volt utána a kajam. Az illata kellemes.

Kispingvin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Nekem nagyon nem vált be. Száraz volt utána a kajam. Az illata kellemes.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)