KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   859 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Lábápolók

Lágy, gyorsan beszívódó, ám gazdag lábkrém értékes növényi lipidekkel és matcha tea kivonattal. Száraz, púderes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vikic20

2018. november 5.

Sok séta miatt nehezen kezelhető a lábfejem, de ez a termék a meglepően sokat segített. Kicsit reszelem, majd a lábfürdős tesóját használom, végül bekenem ezzel +zokni. Reggelre puha lábacskák várnak. Az illatát pedig imádom. A többi hasonló termékhez képest olcsón beszerezhető. Alig várom, hogy elfogyasszam. Mindenképp újra megveszem.

Vikic20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

mokuka

2018. október 27.

Zuhanyzás után vastagon bekentem vele a lábam, pamut zoknit húztam , szerintem látványos az eredmény.

mokuka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

allebag2

2018. szeptember 18.

Nekem annyira nem jött be. A papucs miatti érdesebb bőrt nem kifejezetten hidratálja, az illata pedig a kezdeti friss zöld tea illatból így nyár végére átváltott valami furcsa avas szagra.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

viewxy

2018. szeptember 10.

Hagy egy réteget a bőrön, nem mondanám púderesnek, de nem is ragacsos. Az illata nekem tetszik, hidratálás kb mint egy bármilyen hasonló sűrűségű krémnek. Nem érzem milyen hamar szívódik be a réteg miatt amit hagy, meg egyébként is estére használom az ilyeneket. Egynek elmegy.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

canyon

2018. augusztus 20.

Boltban elcsábultam a "púderes ígéret" és a frissítő hatás miatt. Abszolút impulzív vásárlás volt. Este fürdés után próbáltam ki, azért bennem volt a "lábápoló vaj" ragacsos előérzete. Nagyon kellemes, tényleg frissítő illata van. Könnyen elkenhető, pár perc alatt beszívódik. Azért a púderes érzéstől szerintem messze áll, egy vékony réteget érzek minden használat után a lábamon. Az ápolása nekem most nem elég, sokkal többre lenne szüksége a talpamnak. Elhasználom, de nem venném újra!

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Scent

2018. augusztus 7.

Külföldön bukkantam rá erre az újdonságra. Megvettem a termékcsaládot (spray, krém, pumpás krém), és nagyon elégedett vagyok. Az illata szuper, imádom a zöld aromákat: menta, zöld tea. Én nem csak a lábamra használom , nekem bevált kézkrémnek is. Bravo Dm!

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ForestNymph

2018. július 16.

Csak halkan megjegyezném, hogy ízlések és pofonok, de ez az átható gaz szag, vagy gyom illat marhára nem jön be! Úgyhogy vásárlás előtt javaslom megszagolni.. A púderes érzet ígérete csábított el, hogy jaj de jó lesz indulás előtt bekenem azt mehetek. Hát naiv elgondolás volt belátom, ennyi shea vaj mellett. Még tesztelgetem, de nem hiszem újra veszem..

Update: Annyiban módosítanám a véleményem így több használat után, hogy talpon valóban hamar beszívódik, de utána olyan mintha nem kentem volna semmit a talpamra! Nem elég hogy bűdös, nem is hidratál! Viszont a lábfejemen meg nem szívódik be zsírosan ragadok. Nem veszem többet!

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Ad-Namah

2018. június 15.

Nagyon finom illata van, a Balea elektromos bőrkeményedés eltávolító készüléke után használtam, azonnal beszivodik, valóban egy picit csúszós, púderes érzetet hagy, nem zsíros, nem szilikonos, van benne egy pici menta ami hűsít (vagy csak én gondolom annak). Összetevők alapján hidratáló és puhítja a bőrt, emiatt gondolom, hogy nagyon meg leszek vele elégedve. Általában a balea sarok bőr ápoló kremjeivel sose jöttem ki, vagy a szaga volt rossz, vagy nagyon csúszott utána a bőrön de nem szívta be, valamelyik kiszaritotta, vagy épp nem volt hatása, de ez biztos nem olyan.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0