KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   949 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Hajápolók

Szérum a dús és ragyogó hajért vékony szálú, tartás nélküli hajra.

Koncentrált hatóanyag-kombináció. Dús haj érzet. A Pro-Struktur rendszert tartalmazó szérum megvastagítja a haj átmérőjét és érezhetően dúsabb hatást eredményez a használat során.

• ápoló formula Pro-Struktur rendszerrel
  • antisztatikus hatású, eltűnik a "szálló" haj
  • jó tartást és dús hatást kölcsönöz a hajnak

Babimami

2016. december 6.

Vékonyszálú, tartásnélküli hajjal áldott meg a természet, ráugrom minden olyan kencére, ami dús loboncot ígér. De megint árnyékra vetődtem, nem lett dúsabb, se jobb tartású a frizurám, ragacsos és gubancos viszont igen.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

VNiki

2016. december 1.

Nem ajánlanám senkinek. A "szálló" haj probléma miatt vettem meg. Még jobban szállt a hajam, mint használat előtt. Mindent csinált a hajammal, csak nem ápolt, szárított nagyon, szörnyen nézett ki tőle a hajam.

VNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Edinatra

2016. október 10.

A samponját imádom!! Ezzel szemben ez a termék nem valami nagy durranás.. ápolgat de nem az igazi :( illata is furi nekem ,többet vártam volna el tőle...

Edinatra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

bandita

2016. október 9.

Nem volt szerelem első kenésre ez a masszív spermaszerű anyag, nagyon nem! :)

Hónapokkal ezelőtt vettem, hogy majd ez nekem dús hatást fog nyújtani a rövid, lapulós tincseimnek, de akkor utáltam!. Hajmosás után masszíroztam be a hajszálakba, és annyira tapasztott, hogy lehetetlenné tette a körkefés beszárítást minden alkalommal.

A kukától végül az mentette meg a szekrény hátsó polcán sínylődő feketebárányt, hogy közben félhosszúra növögetett szép lassan a hajam, és laza loknikban kezdtem el viselni.

Utolsó esélyként egy nap egyszerűen csak bedolgoztam a hullámos, készre alakított, száraz tincsek végébe, borzolgattam, túrkáltam kissé, és láss csodát, mire végeztem, félhosszú bubit viselő Merida nézett farkasszemet velem a tükörből! :D
Fürtös, csigás hajkorona, ezerrel gyúrok erre mostanában, úgy gondolom, még a kivehető fogsor előtt ki kéne próbálni, hogyan festenék így! :D

A csodaszer számomra az, ami valami olyasmit hoz elérhető közelségbe, amiért hiába küzdöttem eddig.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Nem volt szerelem első kenésre ez a masszív spermaszerű anyag, nagyon nem! :)

kaposztamester

2016. szeptember 15.

Összetapasztotta és kiszárította a hajam végét. Senkinek nem ajánlom

kaposztamester
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Összetapasztotta és kiszárította a hajam végét. Senkinek nem ajánlom

Nancika

2016. szeptember 8.

Hát úgy tűnik, ez a termék valakinek vagy nagyon bejön, vagy nem. Szerencsére én is azok közé tartozom, akik imádják. A hajápolás maradt az egyetlen olyan terület az utóbbi hónapokban, ahol még vettem néha olyan termékeket, amiken végeznek állatkísérleteket, de nagyon szeretném ezt a számot is letornázni a nullára (ahogy a többi terméknél is sikerült ez), viszont addig elég sok rossz termékbe futottam bele. Na, ez nem az. Még végig fogom próbálgatni a többi ilyet is, de ez felkerült az "újra megvesszük" listámra. Szerencsére egészséges, közel fenékig/derékig érő, hajam van, ami annak ellenére is nagyon szép, hogy évek óta mindig festem, jelenleg gyönyörű vörös a kis drágám. Viszont mióta az eszemet tudom, hiába egészséges, viszonylag vékony szálú a hajam. Hát, amióta ezt használom, nem az. Egyszerűen tényleg csak áradozva lehet erről a termékről beszélni. Én imádom. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Odil

2016. augusztus 27.

Nem a legkellemesebb használni, meg inkább ilyen kis undorító szegény, de a normál vastagságú hajam vastagszálúnak tűnik tőle, és nem okoz semmilyen problémát, ha felkenem a hosszra. Szerintem ez abszolút korrekt, pláne, mert a hajdúsító cuccoktól általában furcsa állagú lesz a loboncom, ettől pedig csak azért furcsa, mert olyan, mintha hajtípust cseréltem volna, de hát pont az volt a cél. Nem érdekel, hogy taszít, általában amúgy is a legvonzóbb konzisztenciájú és illatú termékek okozták a legnagyobb csalódásokat, így abszolút hatáspárti vagyok.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

PiciBrigii

2016. június 13.

Nem is tudom mit vártam ettől... valami hatást.. Nagyon szeretem a Balea cuccokat, a legtöbbet újra vásárlom, de ezt nem fogom. Különösebb bajom nincs vele, csak annyit, hogy semmit nem tapasztaltam, pedig már egy ideje használom.

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

magistra

2016. május 15.

Megláttam, hogy micsoda lepontozások vannak itt. Jöttem menteni! :) Nekem ez a cucc nagyon működik. Alapból sok problémám van a hajammal, kevés, vékonyszálú és hullik, illetve a töve zsíros a vége száraz. Véletlenül vettem egyébként, mert azt hittem hajolaj. Meglepődtem, hogy mi jön ki belőle... :) de gyönyörű, kifésülhető, és dúsnak, erősnek tűnő hajat eredményez az én semmi frizurámon. Akinek hasonló adottságai vannak, tegyen egy próbát! (majdnem úgy használom, mint a hajolajat, csak kicsit feljebb merészkedek vele, de a fejbőrömet nem éri)

magistra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Yubiri

2016. április 3.

Az illata miatt vettem meg, azt hittem, hogy szilikonos hajvégápoló, nem olvastam el figyelmesen. :)
Csalódtam benne, nekem olyan semmilyen a hatása.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Csalódtam benne, nekem olyan semmilyen a hatása.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!