KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 22.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyed állagú testápoló szorbé enyhe csillogással és gyümölcsös illattal.

k.boglarka

2018. június 20.

ez a termék valami borzalom. úgy ragadt a bőröm miután felkentem, hogy el kellett mennem még egyszer zuhanyzoni :D a csillám sem valami sok benne :( Kuka

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

chrsss

2018. június 14.

Kedves csomagolású és jó illatú gél, viszont nem elég csillámos és ragad.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Kedves csomagolású és jó illatú gél, viszont nem elég csillámos és ragad.

Incuss

2018. május 14.

A csomagolása 5/5, imádom, nagyon aranyos, vidám és csajos.. Az illatát kevésbé szeretem már, elég erőteljes, valamint ragacsos érzetet hagy a bőrön. A csillogása enyhe, arany pigmentek vannak benne. Nyárra, egy csinos ruhához biztosan felkenem, de nem vagyok elájulva tőle.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Kinga79

2018. május 11.

Annyira bíztam abban, hogy lesz még csillogós Balea testápoló. Ez azonban óriási csalódás, vissza is viszem. Nem csillog, nekem kicsit ragadós is. Az illata egész jó, gyümölcsös, de nem tartós.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Ria22

2018. április 26.

A testpermet párját nem volt bátorságom megvenni, mert flakonban nagyon "vadnak" látszott a csillámok mennyisége, bár lehet jobban jártam volna vele...
Maga a termék nem rossz, kislányosan gyümölcsös illata van, hamar beszívódik a gél állagnak köszönhetően és abszolút pozitívum, hogy egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. El tudom képzelni, hogy a negyven fokban nagy segítség lesz, főleg ha hűtőben tárolom.
Viszont a csillámok mennyisége nagyon gyér.
A zselé nagyon szépen néz ki a flakonból kinyomva, viszont bőrön eloszlatva csak akkor látszik észrevehetően, ha több rétegben visszük fel, a címkén emlegetett "glamour-feeling" elmarad :D

Ria22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Viszont a csillámok mennyisége nagyon gyér.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Barnás sárga.