KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília virág és citrom illattal. A hidratáló formula óvja a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

danyadi77

2018. június 25.

Beleszagolva jobb illata van, mint használat közben. Valahogy nem érzem a citromot. Kár érte, kellemes párosításnak tűnik. Amúgy jó tusfürdő. Kellően habzik, krémes. (nem szeretem a zseléset). Ár/érték aránya nagyon jó,mint minden Balea tusfürdőnek, amit eddig próbáltam.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

wildrose

2018. május 22.

Kellemes, édeskés illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, bár egy kicsit szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Orsivagyok

2018. május 6.

A kovászos uborka szagú után sikerült vennem ebből a wc illatosító szagubol is. Balea...szedd magad össze!!

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Lolychan

2018. április 29.

Mint minden Balea tusiban, ebben sem csalódtam. :) Imádom az illatát, jól habzik és tisztít. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Gica81

2018. április 18.

Szeretem a Balea tusfürdőket. Az áruk és minőségük is kiváló, így mindig újakat próbálhatok. Kellemes illatú, jól habzó.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Babsszi

2018. április 2.

Nem volt a rose elegance-ból nagy bánatomra, így legutóbb ő jött velem. Bár nem szeretem a vaníliás illatokat, ez mégsem olyan tipikusan émelyítően édes a citrom miatt, érdekes egyveleget alkot. Tisztít, habzik, tartós az illata, nem szárít, ár-érték arányban még mindig a legjobb. Ja és cf és vegán is, mi kell még?

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

detti23

2018. március 21.

Szokásos Balea minőség, ár-értékben remek. Kb a termék feléig imádtam az illatát, aztán lehet csak meguntam, de már nem tetszett a vanília-citrom keveréke, hirtelen olyan furcsa párosításnak kezdtem érezni. Egyszer jó volt, de többet nem venném meg.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

niki526

2018. március 20.

Többi Baleás tusfürdőhöz hasonlóan nagyon jó illatú, puha utána a bőröm. A csomagolása pedig kis luxus hatást kelt, ami plusz lehet.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Milka

2018. március 16.

Régóta használom a Balea tusikat, őt harmadjára veszem újra. Igazából a szürke-eminenciás kategória: olcsó, nem bánt, nem ad semmi pluszt, de a dolgát teszi. Az illata se nem vaníliás, se nem citromos, egy kellemes semmilyen, de nem rossz érzés használni, pláne, hogy pont addig tart, mint a zuhanyzás vele

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

xfxff349

2018. február 17.

Tipikus Baleás tusfürdő, szépen felhabzik, szépen tisztít, nincs irritáció és nem is szárít. Az illatával viszont bajban vagyok, számomra abszolút beazonosíthatatlan és amikor megszagolom, illetve fürdés közben kifejezetten kellemetlen, rossz szagú számomra, viszont fürdés után nagyon kellemes illatú a bőröm. Igazából szerintem megéri, az illat az egyedüli, ami befolyásoló lehet a vásárlásnál, a minősége a megszokott. :)

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!