KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Krémszappan vanília virág és citrom illattal. Hidratáló összetétele óvja a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

angie91

2018. december 10.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Kellemse, krémes ára van, jók az összetevői, szépen tisztít és nagyon kedvező az ára is. Mindig újra vásárolom.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

googles

2018. szeptember 19.

Most kezdtuk el ezt a szappant hasznalni. Az illatara voltam kivancsi, mert emlekeztem a vonatkozo negativ velemenyekre. Nekem teljesen megfelel, illatra, allagra, apolas teren is. Az illata kis finom, nem a szokasos edes, emelyito mu vanilia. Ez visszafogottabb, vaniliavirag eleve, vagyis nem is kellett volna vaniliara szamitanom.
Mindent egybevetve nekem szuper.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Mindent egybevetve nekem szuper.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Krémes, sűrű, nem szárít illata nem nagyon érződik.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Krémes, sűrű, nem szárít illata nem nagyon érződik.

Linuxo

2018. február 14.

Pár napja használgatjuk itthon ezt a folyékony szappant. A téli időszakra tökéletes is lesz. Nem szárítja a kezemet, pedig abnormálisan sokat mosom meg napközbem (kis gyerekes anya vagyok).... Nem lett akkora szerelem mint a papayás, de elhasználjuk. Az illata rendben van. Pont ilyet vártam.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

kalmaniki

2018. február 5.

Az első Balea folyékony szappan, ami csalódás számomra. Az illata annyira semleges, hogy szinte nem is lehet érezni, talán valami kis vanília illatot kiérzek, de azt is csak ha mosás közben megszagolom a kezem... Amúgy krémes, jól tisztít, a kezeimet nem szárítja különösebben.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

eperturmix

2018. február 3.

Érdekes,hogy eddig csak jó vélemények vannak,szerintem az eddigi baleák közül a legrosszabb.Észrevettem,hogy egynémelyik hajlamos szárítani a bőrt,de nem olyan brutálisan,viszont ez most úgy megküldte a kezeimet,hogy remélem elmúlik egyszer...iszonyat száraz lett a bőröm,mint a pergamen,gyűrött,és még húzódik is.Nem szép látvány,és habár nem mondanám fájdalmasnak,kifejezetten kellemetlen.Pedig nem valami kényes bőrtipusú vagyok.Az illata sem jó szerintem,nagyon mű,se vanília,se citrom az fix.Én sajnos nem tudom ajánlani,nagyon béna.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

wildrose

2018. január 16.

Fincsi, édes-citromos sütiillatú, kellemes, krémes állaga van Jól habzik, jól tisztít, nem szárította a bőröm. Szerettem a csomagolását is.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

anna22

2018. január 2.

Meglepődtem, hogy milyen kevés, szegényes habja van, az illata olyan... Nemtom, olyan üres, vagy nem is tudom, enyhe, nem zavaró, megfelelő, akinek az kell. :D Nem szárított, habár még egy egész tartályt sem használtam el, így ebben nem vagyok biztos, de rögtön nem szárított, sőt! :) Elégedett vagyok, de jobban szeretem a sok habot, ha már van benne valami SLS féleség. :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Erina

2017. december 30.

Az illata szerintem nagyon jó, nem túl erős de azért érezni. Nem szárítja a kezem, pedig naponta elég sokszor mosom, finom, krémes habja van. A csomagolása tetszetős.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid