KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hajápoló tej nedvességgel táplálja a száraz, erősen igénybevett hajat. Kellemes mangó illata átjárja a hajszálakat.

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Védi a hajat a hajszárító melegétől és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz. Regeneráló formulája kiszáradás elleni védőhatással ápolja és lesimítja a hajszálak felszínét. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Garu

2018. december 12.

Ha az lenne a kérdés, szeretem-e a Balea termékeket, igen, vagy nem, én igent mondanék. Néha belefutok kevésbé sikerült termékekbe, de a mérleg nyelve határozottan pozitív.
Ez a kedvenc termékem tőlük, ma vettük újra édesanyámmal. A munkahelye miatt neki a tarkójánál kb berasztásodik a haja (magas nyakú műszálas ing), eddig sosem volt ilyen gondja, de hát az új egyenruha ilyen lett, a vezetőséget nem érdekli, hogy kb szikráznak a kollégák. No de ez új hajápolási praktikákat igényelt, és a sima balzsamokkal is kínszenvedés volt kibontani a gubancokat. Hosszú, egyenes, puha haja van, így gyorsan vettem egy hajpakolást, a Baleától. Azonnali hatás, a haja szépen fésülhetővé vált, ezen felbuzdulva megvettem ezt, és magamnak is vettem. Ma újravettük, nagyon szeretjük. :)
Az illata isteni, én imádom a mangót, és az ára is szuper. Én néha akkor is teszek a hajvégeimre, ha reggel felkelek, és tudom, hogy sokat leszek kint. Azóta, hogy használjuk, mindkettőnknek jobb a haja, puhább és kifésülhetőbb. Balzsamot már nem használok, ez kiváltja.

Garu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Taestylips

2018. december 8.

Ez a termék sajnos nekem nem jött be. Vékony szálú, zsíros tövű, száraz végű hajamnak csak a végére kenve is eléggé zsírossá vált nap végére. Kísérleteztem a mennyiséggel, talán a végére már egészen össze is jött a dolog és nem zsírosodott a hajam annyira. A hidratáló hatásával nem értem el azt a eredményt, mint más termékekkel. Az illatát viszonylag hamar meg tudtam szokni, nem volt vele különösebb gondom.
Az összetevői nem rosszak, végeredményben hidratálta a hajam is, csak valahogy úgy érzem nem ő lesz a nagy befutó a hajam hidratálásában.

Taestylips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

gabriellakalman

2018. november 23.

Kis tasakos, párforintos testvérét próbáltam. Jó állagú, ügyesen ápol és a barátom megőrült az illatáért.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

siss

2018. október 31.

Finom illat,szép összetevők,könnyű állag és ennyi a pozitívum. Nyárra vettem,hogy majd a hőségben ezzel kenegetem a hajam,hát nem jött össze. A legkisebb mennyiségtől is tincsekben összeálló,nem puha hajam lett,nehezen is szívódott be. Kidobni nem akartam,így hajmosásra használtam el. A vizes hajon krémes "habja" lett,abszolút alkalmas volt hajmosásra,még tisztított is. Cserébe mondjuk hamarabb kellett mosni,de legalább pikkpakk elfogyott.
A L'Oreal kókuszolajos balzsamját bezzeg egész nyáron itta a hajhosszom szárazon,pedig olaj+szilikon is van benne,mégse volt zsíros. Ki érti ezt?

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2018. október 29.

Nagyon szuper ápolószer a hajamnak! Biztos, hogy újraveszem!

kovacskat56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 29.

Nagyon szuper ápolószer a hajamnak! Biztos, hogy újraveszem!

emese98

2018. október 2.

Csodaszer. A hajmosásom utolsó lépéseként használom és mindig meglepődök, hogy milyen szép munkát végez. Vizes hajra (és fejbőrre) kenem fel és szinte azonnal kifésülhetőbb lesz a hajam. Hajszárításnál védi a hajam a hőtől, így nem törik annyira. Újravevős.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Ennie86

2018. augusztus 30.

Nagyon a szívemhez nőtt! :) Szeretem hajmosás után, ha gubancos a hajam, ha száraznak érzem. Mindig csodaszer! :) Isteni az illata. Puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Mindenképp újravevős! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Revelis

2018. augusztus 24.

Több éve tettem vele próbát,és azóta is megéri,nem csodaszer,de teszi a dolgát,hajvégeim fényesebbek tőle,és jobban egyben vannak. A hővédő hatásról nem sokat tudok mondani. Hajszárító ellen véd valamennyit,de nem túl sokat. Én megvagyok vele elégedve,úgyhogy megadom az ötöst.

Revelis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

BorbelyEmese

2018. augusztus 18.

Imádom az illatát és sokáig is lehet érezni. Balzsam helyett használom kimosás nélkül. Többször is újravettem már.

BorbelyEmese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

zsebmano

2018. augusztus 16.

Nem rég szereztem be, gondoltam egy próbát megér...és valóban megérte. Ár-érték arányban szerintem kiváló, nekem illata is tetszik. Nedves hajra szoktam használni, és hagyom magától megszáradni,valószínűleg hajszárító esetében több kell majd. Az én hajammal ugyanannyit tesz, mint más nevemiattdrágább flinciflanci hajápolók, nyilván haj függő is lehet a dolog, de szerencsére nekem most ez tökéletesen bevált.

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide