Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hajápoló tej nedvességgel táplálja a száraz, erősen igénybevett hajat. Kellemes mangó illata átjárja a hajszálakat.

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Védi a hajat a hajszárító melegétől és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz. Regeneráló formulája kiszáradás elleni védőhatással ápolja és lesimítja a hajszálak felszínét. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ennie86

2018. augusztus 30.

Nagyon a szívemhez nőtt! :) Szeretem hajmosás után, ha gubancos a hajam, ha száraznak érzem. Mindig csodaszer! :) Isteni az illata. Puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Mindenképp újravevős! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Revelis

2018. augusztus 24.

Több éve tettem vele próbát,és azóta is megéri,nem csodaszer,de teszi a dolgát,hajvégeim fényesebbek tőle,és jobban egyben vannak. A hővédő hatásról nem sokat tudok mondani. Hajszárító ellen véd valamennyit,de nem túl sokat. Én megvagyok vele elégedve,úgyhogy megadom az ötöst.

Revelis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

BorbelyEmese

2018. augusztus 18.

Imádom az illatát és sokáig is lehet érezni. Balzsam helyett használom kimosás nélkül. Többször is újravettem már.

BorbelyEmese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

zsebmano

2018. augusztus 16.

Nem rég szereztem be, gondoltam egy próbát megér...és valóban megérte. Ár-érték arányban szerintem kiváló, nekem illata is tetszik. Nedves hajra szoktam használni, és hagyom magától megszáradni,valószínűleg hajszárító esetében több kell majd. Az én hajammal ugyanannyit tesz, mint más nevemiattdrágább flinciflanci hajápolók, nyilván haj függő is lehet a dolog, de szerencsére nekem most ez tökéletesen bevált.

zsebmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Alexandra186

2018. augusztus 5.

Nagyon finom illata van és jól ápol, azonban nem csodaszer, a semminél jobb.

Alexandra186
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nagyon finom illata van és jól ápol, azonban nem csodaszer, a semminél jobb.

mllelondres

2018. július 25.

Hosszú, erős, gyorsan növő és dús hajam van, aminek a teteje zsíros, az alja száraz, ezért nem vagyok különösebben a célcsoportja egyik hajápoló kategóriának sem, így random szoktam próbálgatni. Ezt az ára miatt vettem meg, és mert szerettem volna egy hajkrémet, mert szeretem hajmosás előtti napon a száraz hajvégeket bekenni vele. Ez jól hidratál, nem marad ragacsos utána a hajam, pedig szárazon kenem rá, és isteni az illata. Nem csodaszer, de az ára miatt nagyon megéri.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

A hajam imádja ezt a terméket. Balzsamot már nem is használok, mert ez elegendő hidratáltságot ad a hajamnak. Mondjuk érdemes vele nem túlzásba menni, mert hajszárításnál ragacsos érzetet hagyhat maga után.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Sipor

2018. július 21.

Lecseréltem erre a hajbalzsamokat. Utálok balzsamot is tenni a hajamra, mert rettentő lusta vagyok még egyszer leöblíteni a hajam samponozás után, viszont a szőkített balayage hajamra muszáj valamit tenni, mert hajmosáskor rettentő szárazak a hajvégeim.
Talán lassabban zsírosodik ettől, mint a hajbalzsamoktól, de erre nem mernék megesküdni. Sajnos az illatát nem érezni sokáig, mire megszárad a hajam, már el is illant.
Az egy csillagot azért vontam le, mert nem olyan könnyű ezzel kifésülni a hajat hajmosás után mint a balzsamokkal. Viszont nekem mindenképp megéri, hogy nem kell még egyszer kiöblíteni a hajat.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Aadrii

2018. július 20.

Hónapok óta használom, nem zsírosít, kevés is elég belőle, hogy könnyen ki tudjam fésülni a hajam (ami egyébként hajmosás után kezelhetetlen) és az illata is szuper.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

zorica85

2018. július 9.

2018. Március: 3-4 pumpálásnyi elég a jócskán hátközépig érő, dús de vékonyszálú hajamra. Nem zsírosít, viszont pillanatok alatt ki tudom fésülni a hajam mosás után, utána pedig puha és fényes lesz. Nagyon jó az illata, az ára is kedvező, gazdaságos, így biztosan újraveszem ha egyszer elfogy és lehet még kapni.

Update: Ha tehetném adnék neki további csillagokat, nyárra, a gyorsan zsírosodó hajamra ez vált be a legjobban. Puha, fényes lesz tőle a hajam. Kábé nyaktól lefelé masszírozom a nedves hajamba, nem nehezíti el, mire megszárad teljesen beszívódik. Hónapokra elég egy flakon, de lassan veszek belőle tartalékot. Előre félek, hogy ezt is kivonjàk majd, mint minden hajápolót amit kicsit is megkedvelek.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide