KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hajápoló tej nedvességgel táplálja a száraz, erősen igénybevett hajat. Kellemes mangó illata átjárja a hajszálakat.

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Védi a hajat a hajszárító melegétől és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz. Regeneráló formulája kiszáradás elleni védőhatással ápolja és lesimítja a hajszálak felszínét. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Kinleyni

2018. június 19.

Nekem nem működött. Vékony szálú, zsíros tövű, száraz végű hajam van. Csak a hosszára kenve reggelre úgy ébredtem, mint akit nyakon öntöttek zsírral. Kísérleteztem a mennyiséggel, de feladtam, mert mindig paca lett a hajam reggelre.
Az illata is tolakodó.
Az összetevői miatt nem pontozom csak le teljesen.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Az illata is tolakodó.
Az összetevői miatt nem pontozom csak le teljesen.

Kysaa

2018. június 17.

Szépen hidratál, az illatát imádom, főleg, hogy sokáig megmarad a hajamban. :) Ár/érték arányban profi. Újravevős, de mivel nem kell sokat használni belőle, így sokáig elég, remélem nem vonják ki a termékek közül. :) Azért a 4* mert csodát, azért nem művel. :)

Kysaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

kspetra

2018. június 16.

A hajam általában minden mosás után kezelhetetlenné válik, és rettenetesen kócosodik, viszont ettől nagyon könnyen kifésülhető lett. Sokkal puhább és kezelhetőbb lett tőle (a beszárítást és a vasalást nekem fényévekkel egyszerűbbé tette), egy-két nappal hajmosás után is éreztem a hatását, ráadásul nem zsírosodik tőle jobban a hajam. Az illata is nagyon szuper!

kspetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

AppleMaple

2018. június 6.

Az illata nagyon szupi, én egy kicsit inkább barackosnak érzem, ezért is tetszik. Az állaga és a kiszerelése is megfelelő, viszont a beigért hatás várat magára ...

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Rita0126

2018. május 22.

Egyszerűen imádom. Kevés kell belőle, sokáig elég, a pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Az illata a nyárra emlékeztet.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Penci0808

2018. május 22.

Hát én nagyon szeretem a Baleás termékeket, nagyon sokfélét használok, hajápolókat, samponokat, testápolókat, viszont ez a termék sajnos nekem nagyon nem jött be, nem kedveltem az illatát meg az állagát sem. A hajamat kicsit hidratálta de nem értem el vele azt a hatást mint más baleás hajápolóval.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Nap

2018. május 21.

Nagyon hosszú, vékony szálú, kócosodásra hajlamos, zsíros tövű, száraz végű hajam van. A hajvégápoló olajok sokszor elnehezítik a hajamat, ezért olyan, fésülést könnyítő hajápolót kerestem, ami nem zsírosít és szilikonmentes. Úgy érzem, ebben a hajtejben megtaláltam a tökéletes megoldást. Én csak fültől lefelé, a hajam alsó kétharmadára kenem, közvetlen hajmosás után a törölközőszáraz hajamra. Jelentősen megkönnyíti a fésülködést, és napközben is kevésbé kócolódik a hajam. Az illata kellemes, enyhe, és legnagyobb örömömre száradás után gyorsan elillan. Ha lehetne rá 6 csillagot adni, akkor annyira értékelném.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

niki526

2018. március 20.

Hajmosás után, hajszárítás előtt és után szoktam használni. A kifésülhetőséget abszolút segíti és nagyon jó illatú utána a hajam, könnyű eldolgozni.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

zorica85

2018. március 13.

3-4 pumpálásnyi elég a jócskán hátközépig érő, dús de vékonyszálú hajamra. Nem zsírosít, viszont pillanatok alatt ki tudom fésülni a hajam mosás után, utána pedig puha és fényes lesz. Nagyon jó az illata, az ára is kedvező, gazdaságos, így biztosan újraveszem ha egyszer elfogy és lehet még kapni.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Mintyss

2018. február 6.

Nem csodaszer, de a hajam hidratáltabbnak tűnik tőle. Én két pumpálásnyit használok a vékony szálú, lapockáig érő hajamra, ennyi pont elég ahhoz hogy ne nehezítse el. A Baba 2in1 kókuszos samponjával szuperek, akár egy nappal is ki tudom tolni a hajmosást (ami nekem nagy szó, mert amúgy naponta kéne mosni).

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide