KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Hajformázók

Átlátszó hajzselé, mely extra erős tartást ad a hajnak. Könnyen eloszlatható, kellemes illattal és állaggal.

Kiszerelés: 150 ml

Malnus

2012. július 1.

Ezt a hajzselét használom évek óta, nekem bevált.

Malnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Ezt a hajzselét használom évek óta, nekem bevált.

bandita

2012. június 4.

Stabil tartást teljesítő hajzselé, de nagyon szárít. A párom sem szerette, mert könnyű volt vele túlzásba esni és lerakódásokat képezett a hajon. Már régen használtuk, és most nézem az összetevőket, hogy mennyire durván alkoholos.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 4.

Ayla

2012. február 3.

A barátom közel egy éve minden nap használja és csak jót tudunk róla elmondani. Ár-érték arányban verhetetlen, könnyen eloszlatható a hajon, az illata pedig nem túl erős, hanem visszafogott és kellemes. Nagyon jó tartást ad a frizurának, ha valaki csak kis formát akar adni a hajának, akkor nagyon gazdaságos is, mert kevés termék kell a jó eredmény eléréséhez. A végeredmény természetes, mégis szuper tartású haj, ami azért egy megfelelő fésűvel könnyen kibontható. Amit én nagyon szeretek benne, hogy ugyan nagyon szép fényt ad a hajnak, de mégsem olyan nedvesen csillogós a végeredmény, a barátom pedig azt a tulajdonságát értékelte a leginkább, hogy nagyon gyorsan megszárad és a csomagolása praktikus. Ha valaki extrémebb, pl. sündisznós, vagy punkosabb frizurát akar készíteni vele, annak azért több anyagra van szüksége - ezzel bevallom, nem kísérleteztünk sokat, de egyszer-kétszer csináltunk vele ilyet és az eredmény itt is tartós volt, bár itt azért már igencsak előjön a nedves hatás (gondolom, mivel több zselé kellett a frizura elkészítéséhez). Szerintem szuper termék, bátran ajánlom mindenkinek!

Ayla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.