KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajformázók

Szilikonmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csirip74

2018. június 10.

Régebben nagyon szerettem, jól formázható volt a hajam tőle szárításkor és nem lapult össze. Aztán egy ideig nem láttam a dm polcain, majd nemrég vettem egyet. Szerintem változtattak az összetevőin, szárítás közben a félszáraz hajam már sprőd és egyenes volt tőle, körkefével formázás közben ragacsos volt és rettenetesen húzta. Nem kísérletezem vele tovább.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

nita99kasler

2018. március 22.

Nagyon férfias illata van. Nekem sajnos nem ér sokat, mivel rendkívül nehezen formázható a hajam, így ha begöndörítem ezzel is kb fél óra alatt kirúgja magát. Viszont a babahajakra tudom használni..:)

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

PSGy

2017. augusztus 8.

Ha copfba kötöm a hajamat az oldalt lévő babahajak mindig kiállnak,de ezzel a csodaszerrel ,már nincs ilyen baj.Jól fixálja a fonatokat is.

PSGy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Tánya88

2017. június 17.

Ezzzz egy csodaaaa!!! :D Az utóbbi időben, valahogy nem jön össze a hajfánkkal a szép konty. Persze, le is vágták a hajam, lépcsőzetesre, nyilván ezért sem.
Most gondoltam egyet, a viszonylag frissen mosott, sikamlós lófarkamra fújtam belőle párat, és láss csodát, pikk-pakk összehoztam a kontyot, ami reggel még nem jött össze.
Az illatát meg imádom!!! A Balea hajwaxának van hasonló illata, kicsit férfias-aftershave-es, friss, szuper! :)
Még a tartósságáról updatelek, de eddig nagyon pozitív. :)

update: Lassan egy éve használom, folyamatosan újra veszem, mert egyszerűen fantasztikus. Szupertartós, de ha kibontom a hajam, könnyen ki tudom fésülni. Sokkal jobb, mint bármelyik hajlakk, nem nehezíti el a hajat.

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Még a tartósságáról updatelek, de eddig nagyon pozitív. :)

noemiparducz

2017. január 25.

Fodrászom ajánlotta, mert a hajvégeimet nem tudtam rendesen beszárítani. ő rendszeresen használja a vendégein, szépen megcsinálta vele a frizurámat, kipróbáltam én is. Dúsító hatása tapasztalható, de nem tartós. Minden hajmosás után befújkodtam vele az egész hajamat, a fejbőrömet szokta csípni. Aztán egy videóban láttam, hogy szárítás közben közvetlenül a hajtövekre fújják, mindig arra a tincsre amit éppen beszárítanak, és nagyon szépen megemeli. Azóta én is így használom, és a hajvégekre fújok egy kicsit, nagyon bevált, így tartósabb az eredmény is. Ajánlom mindenkinek!

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Lindi86

2016. szeptember 14.

Gondoltam, ennyi pénzért kipróbálom, de nem vártam tőle túl sokat, és nagyon meglepett! Szuper tartást ad a vékonyszálú hajamnak, és mintha lassabban is zsírosodna tőle. Vizes hajra fújom általában, majd hagyom kicsit levegőn száradni, és csak utána szárítom meg.

Lindi86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

AkInImOd

2016. március 27.

Forgatásokon az utóbbi időben ezt használták a hajamon: az illata és az állaga nagyon megfogott, és az sem elhanyagolható, hogy a nap végén kifésülhető volt a makrancos extra hosszú hajam, ha ezzel a termékkel formázzák. Emiatt döntöttem úgy, hogy otthonra is veszek egyet. A dm-ben nem akartam elhinni, hogy ilyen olcsó.

Azóta rövidebb lett a hajam, viszont ezzel a termékkel kiválóan tudom formázni itthon is. Enyhén keményíti a hajamat, ha sokat fújok rá, de nem töredezik tőle; könnyen kifésülhető; megtartja az egyszerűbb (általában tupírozásban kimerülő, ritkán fonással hullámosító) házi frizuráimat is (egy profi frizuránál pedig szintúgy kiválóan alkalmazható). Könnyen kimosható, és emellett nem is fogy olyan gyorsan. Ha majd elfogy, újraveszem, pláne ilyen potom összegért.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

csipita

2016. március 14.

Legolcsóbb és legjobb hajformázó, amit valaha használtam. Nem ragad, nem zsírosít, nem nehezít el. Én az illatát is szeretem. A fürdőszobám alapfelszereltségének része. Imádom!!!

csipita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Amphitrite

2015. november 18.

250 Ft-körül vettem akciósan. Először volumen növelős hajhabot akartam venni, de aztán láttam, hogy ez akciós, így esett rá a választás. Nekem bevált, bár a babahajak a fejtetőmön kicsit állnak tőle, és mivel alkoholos, ezért szárítja a hajat, aminek igazából nem örülök, ráadásul iszonyatosan alkoholos szaga van. Ennek ellenére tényleg tartást ad, és megemeli a hajamat, ami 1-2 nap után is látszik. A hatása miatt újravenném, de mivel ennyire alkoholos, keresni fogok egy jobb alternatívát, ezért 4 csillag.

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

aalexaa

2015. április 14.

Nem is tudom miért vettem meg ezt, hónapok óta áll a polcomon. Párszor próbálkoztam vele, de nem vettem észre, hogy bármit is változtatott volna, viszont ha másfél fújásnál több került a hajamra, ragacsos lett. Lehet, hogy elajándékozom, az én hajamon semmit nem változtat. Pluszpont, hogy olcsó és kellemes az illata.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

Vitaminok: Panthenol