KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Erőtlen és fénytelen hajra

A Balea selyemfényű hajmaszk fényt és puhaságot kölcsönöz a hajnak - egészen a hajvégekig. Az őszibarack és a selyemkivonat hatékony formulája gondoskodik a könnyebb kifésülhetőségről és a fényről, a B3 és B5 vitamin hatóanyag komplexum a bársonyos tapintású hajról. Különösen gyengéd receptúra szilikon nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

trisy

2013. június 4.

Még csak egyszer használtam ,de eddig nagyon tetszik.Festett szőke vagyok de nagyon puha lett tőle a hajam.Az illata jó!Nem zsírosodik a hajam olyan gyorsan mint máskor.

trisy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

b.krissy

2013. június 2.

Most ezt használom és egész jónak találom. Az illata kicsit közönséges, a hatása megfelelő bár nem hiszem hogy újra veszem.

b.krissy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

Berniii

2013. május 22.

Nagyon puhává és fényessé varázsolja a hajam. Sokáig megmarad az illata is. :)

Update: a fügés változata ezerszer jobb. Ez sem rossz, sőt először nem hiába adtam 5 csillagot, de a másiknak a nyomába sem ér számomra.-1 csillag.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Nagyon puhává és fényessé varázsolja a hajam. Sokáig megmarad az illata is. :)

Hettii

2013. április 10.

Tegnap használtam először, de már beleszerettem. Az illata erőteljes barackos, viszont használata után szolid, nem tolakodó illatú lesz tőle a hajam. Még ma is érzem a finom illatát a hajamban. Nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam és szó szerint annyira selymes, hogy kicsúszik a kezemből. Szerintem sokáig elég lesz a majdnem csípőig érő hajamra.

Update: Le kell vonnom 2 csillagot, mert nem táplál eléggé. Az én hajamnak ez kevés.

Hettii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

mimi49

2013. március 31.

Elégedett vagyok vele. Nem csodaszer, de az amarántos balzsammal, samponnal és a szólómagolajos hajvégápolóval együtt rendbe tette a hajam, ami előtte már teljesen kezelhetetlen szénaboglya volt (göndör, száraz). Mivel nem vagyok benne biztos, hogy a csapatból melyik az igazán hatásos (szerintem inkább a sampon-balzsam), ezért kap négy csillagot. Ha elfogy újraveszem.
Az összetevői kielégítően jók, az illata engem nem zavar.

mimi49
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Az összetevői kielégítően jók, az illata engem nem zavar.

archibald_jordan

2013. március 24.

Még csak 2x használtam, de engem nagyon megnyert! Én balzsam helyett használom törölközőszáraz hajra, és 5-8 percig hagyom hatni. Az illata nagyon fincsi barackos, és még másnap is érezni a hajamban!! Azt hittem, a szilikonmentesség miatt nehéz lesz majd kifésülni a hajam, de egyáltalán nem. Mikor lemostam, már akkor éreztem, hogy nagyon selymes lett tőle. Szárítás után sem tapasztaltam mást. Szinte biztos, hogy újraveszem! (vagy ezt, vagy a fügés verziót)

archibald_jordan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

Heidi

2013. február 16.

Kb. 3 hónapig használtam a Sunfleur 5 gyógynövényes samponját (szerencsére már kifogyott),mert nagyon hullott a hajam és mit ne mondjak,eléggé kifésülhetetlenné tette.
Itt krémmánián találkoztam ezzel a hajmaszkkal és gondoltam egy próbát megér.Nem tévedtem. :) Az összes többi pakolástól a hajam elnehezült,zsírosodott és másnap megint moshattam.Az illata nagyon finom barackos (még a párom is megjegyezte,mikor elmentem mellette).Kicsivel hígabb a balzsamoknál,de nem csúszik-mászik az ujjakon.Fésülködés közben csak úgy siklott a fésű. :) A hajam puha,fényes lesz tőle és nem nehezíti el.Eddig még csak 5 percig hagytam rajta,de több időt is rászánok.Megéri az árát. :) Újra fogom venni.

Update:Nagyon jó volt a hajamhoz,de már a végére rosszul voltam az illatától annyira tömény.Másnap is éreztem a hajamon,de felkenéskor fájt a fejem tőle.Ha a hatását nézem akkor biztos,hogy újraveszem,csak az illata sok.

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Viki000

2013. január 12.

Egész jó kis termék. Számomra ez nem maszk, ahhoz nem elég tápláló és sűrű, de balzsamként teljesen megfelelő. Puhítja, kicsit fényessé teszi a hajamat és jó az illata. A hajamat eléggé egyenesíti, ez nem mindig tetszik benne, mert szeretem ha picit hullámos.
Összességében jó kis cucc, de azért nem csodaszer.

update: le kell vonnom még két csillagot, mert egyszerűen nem táplál eléggé, a hajam nem lesz tőle selymes, nem véd a töredezés ellen. Az én hajamnak legalábbis ez kevés. Az illata is kezd számomra sok lenni, túl mesterséges. Már alig várom, hogy elfogyjon.

Viki000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Összességében jó kis cucc, de azért nem csodaszer.

hanna

2012. december 24.

A kedvencem a Baleától ez a barackos sampon és balzsam család, évek óta ezt használom és mindig amikor váltottam, rá kellett jönnöm, hogy a száraz nagyon göndör hajamnak ez a legjobb.
Ez a hajpakolás is rendben van, finom az illata, az állaga meglepően híg nekem. A hajam sokkal puhább és jobban kifésülhetőbb nem lett tőle, de a vêgeredmény azért jó, puha és finom haj. Még tesztelem, egyenlőre csak 4 csillag.
Mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok!

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 24.

Mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok!

Jelizz

2012. december 21.

Imádjuk!!! Finom baírack yoghurt illata van, és szép puha fényes hajam lett *-*

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 21.

Imádjuk!!! Finom baírack yoghurt illata van, és szép puha fényes hajam lett *-*

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid