KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Erőtlen és fénytelen hajra

A Balea selyemfényű hajmaszk fényt és puhaságot kölcsönöz a hajnak - egészen a hajvégekig. Az őszibarack és a selyemkivonat hatékony formulája gondoskodik a könnyebb kifésülhetőségről és a fényről, a B3 és B5 vitamin hatóanyag komplexum a bársonyos tapintású hajról. Különösen gyengéd receptúra szilikon nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kiskozmi

2012. december 14.

Nálam egyértelműen 5!Soha egyetlen pakolás sem volt igazán jó a hajamra(Kallos,L'oreal Professional,Gliss Kur...),mert mind elnehezítette és már másnapra bezsírosodott,úgy néztem ki mint aki bödönbe dugta a fejét.
Ennél a pakolásnál szerencsére ez nem így van.Mióta megvettem nem is használok balzsamot,csak ezt.Minden hajmosás után (heti 2-3 alkalommal) használom,kb 20 percig hagyom fent.Sokkal puhább,fényesebb és kezelhetőbb azóta a hajam és még hajvégápolót sem kell használnom.Ezen felül nem is zsírosodik olyan hamar,mint eddig.100% hogy újraveszem.

kiskozmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

mili

2012. december 10.

Őt is ajándékba kaptam, hogy bizonyítsák, hogy az argánolajas balzsam helyett vannak más balzsamok is. Nagyon kellemes illatú, a haj könnyen fésülhető tőle, az illata is kellemes. El fogom használni, de nem győztek meg hogy lecseréljem az argánolajas balzsamot.

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 10.

Lujza1104

2012. december 2.

Nem rég vettem az itteni vélemények alapján. Nekem fontos, hogy szilikonmentes legyen, mert a szilikonoktól lett olyan lelapult, zsíros hajam. Ennek kicsit erős illata van, de miután megszáradt a hajam, kifejezetten kellemes, szolid volt :) Tetszik, nagyon puha és selymes lett tőle a hajam, és drága sem volt. Biztos sokáig fog tartani, mert nem kell belőle sok, viszont egész nagy kiszerelés.

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

sztike

2012. november 28.

Még nem használom régóta, de tetszik. Elfogyott az avon naturals pakolásom, helyette kerestem egy szilikonmentes terméket. Erre esett a választás, és nem bántam meg. Én pakolást csak azért veszek, hogy legyen mivel hígítanom, kikevernem a ricinusolajos pakolást. Az avnonos nem volt valami jó, nagyon folyott és az olajjal legfeljebb elegyíteni lehetett rövid időre, kétfázisú lötty lett belőle. Ez viszont teljesen elkeveredik az olajokkal, és sokkal könnyebb felvinni is meg lemosni is a keveréket. Az illata kicsit tömény, engem a gyerekkori porból kikevert köptetőre emlékeztet, de a Gerovital hajnövesztős samponnal szárítás után keveredve nagyon finom az illata. 575 HUF-ért pedig nagyon megérte, újraveszem.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

Lanie

2012. november 12.

Én is csak jókat tudok róla mondani, selymes és könnyen kezelhető lett a hajam és számomra az illata sem émelyítő, kellemesen barackos :)

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

redberry.247

2012. október 10.

Én is nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy szilikonmentes! Rögtön ki is próbáltam, amint megvettem, és nem használtam más balzsamot/pakolást. Hát őszintén mondom, volt hogy 4 féle balzsammal/pakolással nem értem el ilyen eredményt, mint vele. Bár az én szénaboglyámnak még mindig nem teljesen elég, de ezért nem vonok le pontot.
Ja, és az illata egyszerűen ISTENI! :) Elég erős, émelyítő beleszaglászni, de a száraz hajon megszelídül, és 2-3 napig is körbeleng!:)

redberry.247
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

mstindigo

2012. szeptember 6.

Az Alverde szőlős-avokádós samponja úgy tönkretette, kiszárította a hajamat, hogy a rövid szőke séróm szalmaboglyaként meredezett össze-vissza, és olyan sprőd volt, hogy beszárítani sem tudtam. Eléggé kétségbeestem, mert picit meg akarom növeszteni, és amúgy is rossz minőségű a hajam, és gondoltam, megint meg kell várnom, amig újranő a tönkrement hajam, mert csak az olló segít majd. :S
De már egy használat után sokkal puhább a tapintása a hajamnak, és szerencsére már megint kezelhető, be tudom szárítani, és nem áll az égnek. Még nem hozta vissza a hajam eredeti állapotát, de klasszisokkal jobb egyetlen használat után. Régebben természetes olajokkal próbálkoztam, de annál egy használat alig volt különbség, ez meg azonnal hatott. Örülök, hogy megvettem. :)
Az összetevők elég szépek, ráadásul nem tartalmaz szilikont, de az is látszik, hogy selyem és barack-kivonatot csak nyomokban tartalmaz. ;)
Bár a selyemfényt nem találom a hajamon, bárhogy keresem, az 5 csillagot megérdemli, mert finom puha lett a hajam. :)
Egyébként örülök a DM új irányvonalának, hogy a Balea-s termékekbe is ilyen szép összetevőket raknak, még jobbakat is lehet köztük találni, mint az Alverde család tagjai között.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid